• Jatka kassalle


Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita


DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70km, Single-Mode, Transceiver

Tuotekoodi: 167655
Valmistajan koodi: SFP-E0004
EAN: 7340004692201
Heti myymälässä : 0
Verkkokaupan varastossa : 3
Toimitusaika-arvio : 3 - 7 ark.pv

115,50 €

Hinta 1 kpl


Korissa: 0 kpl


Toimituskulut alk: 2,50 €
16,01 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:3,99 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.

- kuin Extreme Networks 10053

Hankinnat

Saatavilla on erilaisia rahoitusvaihtoehtoja asiakkaiden tarpeisiin, sekä yrityksille, yhteisöille ja henkilöasiakkaille.

Tämän laitteen kohdalla rahoitusvaihtoehdot olisivat: SVEA osamaksu noin: 16,01 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:3,99 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Kuluttajille
Kuluttajille saatavilla rahoitusvaihtoehtoja, Svealta, Joustolta ja Everydayltä. Tarkemmat osamaksuehdot löydät, kun teet tilauksen haluamillesi tuotteille. Jokaisessa kulutusluotossa voi olla omia kampanjoita, esim. 3 kk korotonta maksuaikaa, jolloin voit maksaa laskun kolmessa erässä, ilman lisäkustannuksia.
Leasing

Leasingrahoitus on tarkoitettu vain yhteisöille ja yrityksille. Leasingsopimuksen etuja.

  • Säästät veroissa, koska leasinghankinnat voidaan vähentää täysimääräisinä verotuksessasi.
  • Säästät käteisvaroja muihin tarpeisiin etkä ole sidottu tuotteisiin pysyvästi.
  • Oma pääoma ei kärsi suurista kertahankinnoista.
  • Voit sijoittaa hankintoihin suunnitellut rahat itse liiketoimintaan, missä ne tuottavat paremmin.
  • Tiedät jo etukäteen kiinteät kulut sopimuksen laitteista ja voit budjetoida tehokkaammin.
  • Saat takuuvarmasti nopean luottopäätöksen ja hankinta on helppoa
  • Tarjoamme joustavuutta sopimuksissa. Halutessasi voit jopa vaihtaa leasing laitteita uudempiin sopimuskauden aikana.