Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita
Tuotekoodi: 1905861
SC - SC duplex kuitukaapelit

Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Duplex valokuitukaapeli,LSZH pituus 3 m

Hinta

15,00 €

/ 1 kpl (à 15,00 €)
Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

  • Myymälässä : 1
  • Toimittajalla : 1
  • Toimitusaika : Heti myymälästä tai toimitukseen
  • Toimituskulut alk: 2,99 €

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : SC/SC/SM 9/125 Duplex valokuitukaapeli, pituus 3m
  • Tuotteen nimi : Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Duplex valokuitukaapeli,LSZH pituus 3 m

SC/SC/SM 9/125 Duplex valokuitukaapeli, pituus 3m

Takuuaika: 12 kk takuu