X130 10G XFP LC LR Transceive

Tuotekoodi: 328995
Tyyppi: XFP - kuituadapterit
  • Valmistajan koodi : JD108BR
  • EAN : 0886111089253
Hinta

2639,10 €

/ 1 kpl (à 2639,10 €)
Hintamme sis. 24% alv
Osamaksusopimukset noin: 132,22 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:91,19 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Seuraava erä: 12.08.2021
Korissa: 0 kpl

Verkkomyynnin varasto
Ei saatavilla Arvioitu: Seuraava erä: 12.08.2021
Turun myymälän varasto
EI HETI myymälässä
    Huomioi, että seuraavan erän päivä on vahvistamaton arvioitu päivämäärä toimittajan varastoon.
  • Toimituskulut alk: 6,80 €

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : JD108BR
  • EAN : 0886111089253
  • Tuotteen nimi : X130 10G XFP LC LR Transceive
  • XFP lähetin-vastaanotin-moduuli
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10GBase-LR
  • LC yksimuoto
  • jopa 10 km
  • 1310 nm
  • remarketing-tuotteet malleihin HPE 12504, 5120-48G-PoE+, 5500-24G-PoE+-4SFP, 5500-24G-SFP, 5500-48G-4SFP
Takuuaika: 12 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.

HP on teknologiayritys, joka toimii yli 170 maassa eri puolilla maailmaa. HP kehittää tuotteita ja palveluita, jotka auttavat kuluttajia ja yrityksiä ratkaisemaan ongelmia ja toteuttamaan tavoitteensa. Luomme uusia tapoja toimia ja entistä helpompia ja luotettavampia teknisiä ratkaisuja parempien tulosten saavuttamiseksi. HP on perustettu vuonna 1939. HP on maailman suurin IT-yritys, jonka kokonaisliikevaihto oli 114,6 miljardia dollaria tilikaudella 2009.