• Jatka kassalle


Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita


SFP-SX-D MINI GBIC SFP-CONN.

Tuotekoodi: 46371
Valmistajan koodi: 91-010-204001B
EAN: 4718937510344
Heti myymälässä : 0
Verkkokaupan varastossa : 7
Toimitusaika-arvio : 2 - 5 ark.pv

76,40 €

Hinta 1 kpl


Korissa: 0 kpl


Toimituskulut alk: 2,50 €
14,21 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.

Gigabit Speed and Flexibility
ZyXEL´s Gigabit Interface Converter (GBIC) transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit Ethernet port.

Industry Standards-based Compliance
ZyXEL´s GBIC transceiver family is compliant with IEEE 802.3z and GBIC Revision 5.5 allowing easy interoperability with all standard compliance devices from different vendors. For multi-mode / single-mode fiber optic, ZyXEL GBIC transceivers provide high transmission performance and quality for different distances requirement from 220m to 80Km.

ZyXEL Communications on vuodesta 1989 asti toiminut luotettava verkkolaitetoimittaja. Tuotevalikoimaan sisältyy pääasiassa reitittimiä ja palomuureja.


Takuuaika: 24 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.
* Gigabit Speed and Flexibility
* Compact Size
* Flexible Implementation
* Hot Pluggable
* Dual Power Supply +5V and +3.3 V
* GBIC Revision 5.5 Compliant
* 1.25Gbps Gigabit Ethernet Compliant
* Class 1 Laser Safety Standard IEC 825 Compliant

Dimension

* 65 x 30 x 10 mm

Optical Receiver Sensitivity

* -17 dBm

Wavelength

* 850nm

Connector

* SC

Transmission Distance vs. Fiber Cable Specification

* 62.5um MMF: 220 m
* 50um MMF: 550 m

Operational Ranges

* Supply Voltage: 3.15~5.25 V
* Max Current: 300mA

Safety Certification

* Class 1 Laser
* 21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant
* CSA
* TUV

Operating Environment Information

* Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
* Storage Temperature: -40°C ~ 85°C
* Relative Humidity: 5% - 95%
Hankinnat

Saatavilla on erilaisia rahoitusvaihtoehtoja asiakkaiden tarpeisiin, sekä yrityksille, yhteisöille ja henkilöasiakkaille.

Tämän laitteen kohdalla rahoitusvaihtoehdot olisivat: SVEA osamaksu noin: 14,21 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Kuluttajille
Kuluttajille saatavilla rahoitusvaihtoehtoja, Svealta, Joustolta ja Everydayltä. Tarkemmat osamaksuehdot löydät, kun teet tilauksen haluamillesi tuotteille. Jokaisessa kulutusluotossa voi olla omia kampanjoita, esim. 3 kk korotonta maksuaikaa, jolloin voit maksaa laskun kolmessa erässä, ilman lisäkustannuksia.
Leasing

Leasingrahoitus on tarkoitettu vain yhteisöille ja yrityksille. Leasingsopimuksen etuja.

  • Säästät veroissa, koska leasinghankinnat voidaan vähentää täysimääräisinä verotuksessasi.
  • Säästät käteisvaroja muihin tarpeisiin etkä ole sidottu tuotteisiin pysyvästi.
  • Oma pääoma ei kärsi suurista kertahankinnoista.
  • Voit sijoittaa hankintoihin suunnitellut rahat itse liiketoimintaan, missä ne tuottavat paremmin.
  • Tiedät jo etukäteen kiinteät kulut sopimuksen laitteista ja voit budjetoida tehokkaammin.
  • Saat takuuvarmasti nopean luottopäätöksen ja hankinta on helppoa
  • Tarjoamme joustavuutta sopimuksissa. Halutessasi voit jopa vaihtaa leasing laitteita uudempiin sopimuskauden aikana.