• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
4x10/100BaseT-100BaseFX SM Switch 20km 1310nm SC
Aoa Technology Co.

4x10/100BaseT-100BaseFX SM Switch 20km 1310nm SC

Tuotekoodi: 502372
  • Valmistajan koodi : AOM-1400-S20-EA

67,50 €

Hintamme sis. 24% alv
Myös rahoitus
Osamaksusopimukset noin: 13,80 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 17 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
17 kpl
toimitusaika 5-10 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 07.10.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 07.10.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : AOM-1400-S20-EA
  • Tuotteen nimi : 4x10/100BaseT-100BaseFX SM Switch 20km 1310nm SC
4x10/100BaseT-100BaseFX SM Switch 20km 1310nm SC