• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
SC/LC/MM 62.5/125 OM1 15M Duplex-kuitukaapeli Multimode
AVEC

SC/LC/MM 62.5/125 OM1 15M Duplex-kuitukaapeli Multimode

Tuotekoodi: 502431
  • Valmistajan koodi : HPM107-15M

34,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 11 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
11 kpl
toimitusaika 5-10 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 11.10.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 3,99 €
Toimitusaika
arvioitu 11.10.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : HPM107-15M
  • Tuotteen nimi : SC/LC/MM 62.5/125 OM1 15M Duplex-kuitukaapeli Multimode
SC/LC/MM 62.5/125 OM1 15M Duplex-kuitukaapeli Multimode