• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
LC/LC/SM 9/125 7M Duplex-kuitukaapeli Singlemode
AVEC

LC/LC/SM 9/125 7M Duplex-kuitukaapeli Singlemode

Tuotekoodi: 502451
  • Valmistajan koodi : PPS208-7M

28,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 2 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
2 kpl
toimitusaika 5-10 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 07.10.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 3,99 €
Toimitusaika
arvioitu 07.10.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : PPS208-7M
  • Tuotteen nimi : LC/LC/SM 9/125 7M Duplex-kuitukaapeli Singlemode
LC/LC/SM 9/125 7M Duplex-kuitukaapeli Singlemode