• Jatka kassalle


Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita


Module/100Base-FX SFP f FE port

Tuotekoodi: 58070
Valmistajan koodi: GLC-FE-100FX=
EAN: 0746320980546
Heti myymälässä : 0
Verkkokaupan varastossa : 0
Toimitusaika-arvio : Saatavilla alk.: 10.04.2017

209,60 €

Hinta 1 kpl


Korissa: 0 kpl


Toimituskulut alk: 8,90 €
20,34 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:7,24 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.

Cisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Base-FX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 2 km - 1310 nm

Cisco Systems on reitittimiä, kytkimiä ja muita verkkolaitteita valmistava tietoliikenne- ja elektroniikkateollisuusyritys. On arvioitu, että jopa 80% kaikesta Internetin liikenteestä kulkee Ciscon valmistamien reitittimien kautta.


Takuuaika: 12 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.
Features:
-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
-Supports the "pay-as-you-populate" model.
-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
-Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.

The Cisco 100BASE-FX SFP (part number GLC-FE-100FX) operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers long.
Hankinnat

Saatavilla on erilaisia rahoitusvaihtoehtoja asiakkaiden tarpeisiin, sekä yrityksille, yhteisöille ja henkilöasiakkaille.

Tämän laitteen kohdalla rahoitusvaihtoehdot olisivat: SVEA osamaksu noin: 20,34 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:7,24 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Kuluttajille
Kuluttajille saatavilla rahoitusvaihtoehtoja, Svealta, Joustolta ja Everydayltä. Tarkemmat osamaksuehdot löydät, kun teet tilauksen haluamillesi tuotteille. Jokaisessa kulutusluotossa voi olla omia kampanjoita, esim. 3 kk korotonta maksuaikaa, jolloin voit maksaa laskun kolmessa erässä, ilman lisäkustannuksia.
Leasing

Leasingrahoitus on tarkoitettu vain yhteisöille ja yrityksille. Leasingsopimuksen etuja.

  • Säästät veroissa, koska leasinghankinnat voidaan vähentää täysimääräisinä verotuksessasi.
  • Säästät käteisvaroja muihin tarpeisiin etkä ole sidottu tuotteisiin pysyvästi.
  • Oma pääoma ei kärsi suurista kertahankinnoista.
  • Voit sijoittaa hankintoihin suunnitellut rahat itse liiketoimintaan, missä ne tuottavat paremmin.
  • Tiedät jo etukäteen kiinteät kulut sopimuksen laitteista ja voit budjetoida tehokkaammin.
  • Saat takuuvarmasti nopean luottopäätöksen ja hankinta on helppoa
  • Tarjoamme joustavuutta sopimuksissa. Halutessasi voit jopa vaihtaa leasing laitteita uudempiin sopimuskauden aikana.