• Jatka kassalle


Tuotekoodi: 58070  Valmistajan koodi: GLC-FE-100FX=  EAN: 0746320980546 


Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita


Module/100Base-FX SFP f FE port

Heti myymälässä : 0
Verkkokaupan varastossa : 19
Toimitusaika-arvio : 5 - 6 ark.pv

205,20 €

Hinta 1 kpl

SVEA osamaksu noin: 20,14 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:7,09 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.


Korissa: 0 kpl

Toimituskulut alk: 8,90 €

Cisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Base-FX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 2 km - 1310 nm

Takuuaika: 12 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.

Features:
-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
-Supports the "pay-as-you-populate" model.
-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
-Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.

The Cisco 100BASE-FX SFP (part number GLC-FE-100FX) operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers long.Features:
-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
-Supports the "pay-as-you-populate" model.
-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
-Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.

The Cisco 100BASE-FX SFP (part number GLC-FE-100FX) operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers long.
Hankinnat

Saatavilla on erilaisia rahoitusvaihtoehtoja asiakkaiden tarpeisiin, sekä yrityksille, yhteisöille ja henkilöasiakkaille.

Tämän laitteen kohdalla rahoitusvaihtoehdot olisivat: SVEA osamaksu noin: 20,14 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:7,09 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Kuluttajille
Kuluttajille saatavilla rahoitusvaihtoehtoja, Svealta, Joustolta ja Everydayltä. Tarkemmat osamaksuehdot löydät, kun teet tilauksen haluamillesi tuotteille. Jokaisessa kulutusluotossa voi olla omia kampanjoita, esim. 3 kk korotonta maksuaikaa, jolloin voit maksaa laskun kolmessa erässä, ilman lisäkustannuksia.
Leasing

Leasingrahoitus on tarkoitettu vain yhteisöille ja yrityksille. Leasingsopimuksen etuja.

  • Säästät veroissa, koska leasinghankinnat voidaan vähentää täysimääräisinä verotuksessasi.
  • Säästät käteisvaroja muihin tarpeisiin etkä ole sidottu tuotteisiin pysyvästi.
  • Oma pääoma ei kärsi suurista kertahankinnoista.
  • Voit sijoittaa hankintoihin suunnitellut rahat itse liiketoimintaan, missä ne tuottavat paremmin.
  • Tiedät jo etukäteen kiinteät kulut sopimuksen laitteista ja voit budjetoida tehokkaammin.
  • Saat takuuvarmasti nopean luottopäätöksen ja hankinta on helppoa
  • Tarjoamme joustavuutta sopimuksissa. Halutessasi voit jopa vaihtaa leasing laitteita uudempiin sopimuskauden aikana.