• Jatka kassalle


Tuotekoodi: 64185  Valmistajan koodi: TP-#MC220L  EAN: 6935364030476 


Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita


TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km, TP-Link RJ45 to 1Gb SM LC,SFP-MiniGBIC

Heti myymälässä : 0
Verkkokaupan varastossa : 23
Toimitusaika-arvio : 7 - 14 ark.pv

26,80 €

Hinta 1 kpl



Korissa: 0 kpl

Toimituskulut alk: 4,00 €

Mediamuunnin kuidusta TP-kaapeliin tai päinvastoin. Kuituliitännän tyyppi: LC-Type. Multi-mode/single-mode fiber.
Mitat (LxSxK): 73x95x27 mm.

Takuuaika: 24 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- FX port supports hot-swappable
- Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber

The MC220L is a media converter designed to convert 1000BASE-SX/LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standards, the MC220L is designed for use with multi-mode/single-mode fiber cable utilizing the LC-Type connector. It works at 850nm on both transmitting and receiving data when adopting multi-mode fiber and 1310nm on both transmitting and receiving data when adopting single-mode.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC220L will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers and 10 kilometers when utilizing single-mode fiber.

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- FX port supports hot-swappable
- Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber

The MC220L is a media converter designed to convert 1000BASE-SX/LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standards, the MC220L is designed for use with multi-mode/single-mode fiber cable utilizing the LC-Type connector. It works at 850nm on both transmitting and receiving data when adopting multi-mode fiber and 1310nm on both transmitting and receiving data when adopting single-mode.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC220L will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers and 10 kilometers when utilizing single-mode fiber.

Hankinnat

Saatavilla on erilaisia rahoitusvaihtoehtoja asiakkaiden tarpeisiin, sekä yrityksille, yhteisöille ja henkilöasiakkaille.

Tämän laitteen kohdalla rahoitusvaihtoehdot olisivat:
Kuluttajille
Kuluttajille saatavilla rahoitusvaihtoehtoja, Svealta, Joustolta ja Everydayltä. Tarkemmat osamaksuehdot löydät, kun teet tilauksen haluamillesi tuotteille. Jokaisessa kulutusluotossa voi olla omia kampanjoita, esim. 3 kk korotonta maksuaikaa, jolloin voit maksaa laskun kolmessa erässä, ilman lisäkustannuksia.
Leasing

Leasingrahoitus on tarkoitettu vain yhteisöille ja yrityksille. Leasingsopimuksen etuja.

  • Säästät veroissa, koska leasinghankinnat voidaan vähentää täysimääräisinä verotuksessasi.
  • Säästät käteisvaroja muihin tarpeisiin etkä ole sidottu tuotteisiin pysyvästi.
  • Oma pääoma ei kärsi suurista kertahankinnoista.
  • Voit sijoittaa hankintoihin suunnitellut rahat itse liiketoimintaan, missä ne tuottavat paremmin.
  • Tiedät jo etukäteen kiinteät kulut sopimuksen laitteista ja voit budjetoida tehokkaammin.
  • Saat takuuvarmasti nopean luottopäätöksen ja hankinta on helppoa
  • Tarjoamme joustavuutta sopimuksissa. Halutessasi voit jopa vaihtaa leasing laitteita uudempiin sopimuskauden aikana.