• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-LINK

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

Tuotekoodi: 92461
  • Valmistajan koodi : DMC-300SC/E
  • EAN : 790069241826

108,40 €

Hintamme sis. 24% alv
Myös rahoitus
Osamaksusopimukset noin: 15,68 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:3,75 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 45 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
45 kpl
toimitusaika 3-7 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 08.02.2023. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,90 €
Toimitusaika
arvioitu 08.02.2023
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DMC-300SC/E
  • EAN : 790069241826
  • Tuotteen nimi : D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Muuntaa kuitu SC multimode > TP:ksi ja päinvastoin.
Mitat (LxSxK): 88x120x25mm.

Tuotteen tekniset tiedot

Designed to convert 10BASE-T/100BASE-TX copper to 100Base-FX fiber media and vice versa, the DMC-300SC offers conversion from fiber to copper to minimize cost and extend hauls.

The DMC-300SC by D-Link® is a media converter designed to connect 10BASE-T/100BASE-TX copper to 100Base-FX fiber media and vice versa. Based on the IEEE 802.3 and 802.3u standards, the DMC-300SC is designed for use with multimode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The DMC-300SC supports shortwave (SX) laser specifications at a full wire-speed forwarding rate. Other features of this module include the ability to be used as a standalone device (no chassis required), Auto MDI/MDI-X, Auto negotiation of speeds and duplex modes on twisted-pair port, and front panel status LEDs. The DMC-300SC will transmit at extended
D-LINK Takuuaika: 24 kk takuu

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.

D-Link, yksi maailman suurimmista verkkotuotteitten valmistajista. Kehittää, valmistaa ja markkinoi verkkokortteja, keskittimiä ja kytkimiä - tuotteet jolla saamme aikaan paikallisverkon.