• Jatka kassalle
/products/t/441/Kuitu_spf_adapterit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 11 tuotetta.
Yhteensä 11 tuotetta.
< edellinenseuraava >
 7340004692089
163237
DELTACO SFP 1000BASE-LX, 1310nm, 10km, Single-Mode
SFP-DL003 EAN 7340004692089

- kuin D-LINK DEM-712
27,90 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7340004692195
163241
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
SFP-E0003 EAN 7340004692195

- kuin Extreme Networks 10052
27,90 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7340004692218
163242
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode
SFP-E0005 EAN 7340004692218

- kuin Extreme Networks 10056
62,10 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 0790069248146
261643
62,40 €
sis. ALV
0
7 - 12 ark.pv
 7340004692096
163238
DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode
SFP-DL004 EAN 7340004692096

- kuin D-LINK DEM-712
99,40 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 0790069361814
225415
SFP+ DIRECT ATTACHED CABLE 3M
D-LINK DEM-CB300S EAN 0790069361814

D-Link Direct Attach Cable - Pinoamiskaapeli - SFP - SFP - 3 m malleihin xStack DGS-3420-28, DGS-3420-52, DGS-3620-28, DGS-3620-52
194,20 €
sis. ALV
0
2 - 5 ark.pv
 0606449075090
210543
SFP-100BASE-FX Multimo.LC GBIC
NETGEAR AFM735-10000S EAN 0606449075090

SFP-Transceiver 100BASE-FX MULTIMODE LC GBIC, kompatibel fr alle GSMFSM Managed Switches, plus XCM8824F
327,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 05.04.2017
 0606449034493
210531
1000Base-LX SFP GBIC Fiber
NETGEAR AGM732F EAN 0606449034493

SFP-Transceiver 1000BASE-LX SINGLE MODE LC GBIC, Kompatibel zu einer Vielzahl NETGEAR Smart und Managed Switches plus JGS524F, XCM8824F, XCM888F
362,20 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 05.04.2017
 0606449064131
210535
10GB SFP+-Transceiver-SR
NETGEAR AXM761-10000S EAN 0606449064131

10GB-SR SFP GBIC Modul up to 220m fr M5300, M7100, M7300 u.best.Smart- und Plus-Switches
452,70 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 0606449108767
210713
10GBASE-LR LITE SFP+ TRANSCV
NETGEAR AXM764-10000S EAN 0606449108767

10GBASE-LR Lite SFP Transceiver passen in M5300, M6100, M7100, M7300 Series Managed Switches, und diverse Smart and Plus Switches
464,90 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 13.04.2017
 7340004691976
163232
DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM, Single-Mode
SFP-C0024 EAN 7340004691976

- kuin Cisco SFP-10G-ZR
2112,60 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
Yhteensä 11 tuotetta.
< edellinenseuraava >