• Jatka kassalle
/products/t/441/Kuitu_spf_adapterit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 7 tuotetta.
Yhteensä 7 tuotetta.
< edellinenseuraava >
 7340004692089
163237
DELTACO SFP 1000BASE-LX, 1310nm, 10km, Single-Mode
SFP-DL003 EAN 7340004692089

- kuin D-LINK DEM-712
28,40 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7340004692195
163241
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
SFP-E0003 EAN 7340004692195

- kuin Extreme Networks 10052
28,40 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7340004692218
163242
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode
SFP-E0005 EAN 7340004692218

- kuin Extreme Networks 10056
63,30 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 0790069361814
225415
SFP+ DIRECT ATTACHED CABLE 3M
D-LINK DEM-CB300S EAN 0790069361814

D-Link Direct Attach Cable - Pinoamiskaapeli - SFP - SFP - 3 m malleihin xStack DGS-3420-28, DGS-3420-52, DGS-3620-28, DGS-3620-52
68,20 €
sis. ALV
0
7 - 12 ark.pv
 0767035182339
221820
AT-SPFX/2
ALLIED TELESIS 990-001198-00 EAN 0767035182339

AT-SPFX2 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE FIBRE IN
79,80 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 7340004692041
163236
DELTACO SFP 1000Base-EX, LC, 1310nm, 40Km, Single-Mode, DOM, Ext temp.
SFP-C0066 EAN 7340004692041

- kuin Cisco GLC-EX-SMD
101,20 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7340004692096
163238
DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode
SFP-DL004 EAN 7340004692096

- kuin D-LINK DEM-712
101,20 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
Yhteensä 7 tuotetta.
< edellinenseuraava >