• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
Ace Plus Corporation

SFP 1000Base-LX, MM, LC 2km 1310nm, Cisco-compatible

Tuotekoodi: 502876
  • Valmistajan koodi : AC05-C13L6-02-C

45,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 1 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
1 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 12.12.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 12.12.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : AC05-C13L6-02-C
  • Tuotteen nimi : SFP 1000Base-LX, MM, LC 2km 1310nm, Cisco-compatible

1000Base-SX SFP-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin, joka
mahdollistaa jopa 2km etäisyydet multimode-kaapelissa.
Toimii myös muissa kytkinmerkeissä, joissa voidaan käyttää
standardin mukaisia Gigabitin SFP-moduleita.

Tekniset tiedot:
• Multimode (MM) 2km
• LC-liitin
• Hot-Plug
• Käyttöjännite: 3.3V
• Matala virrankulutus
• Käyttölämpötila: -10...+85C

Ace Plus Corporation Takuuaika: 12 kk takuu