PÄÄTUOTERYHMÄ

Verkkotarvikkeet

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 65 tuotetta.
Yhteensä 65 tuotetta.
< edellinen12
92972
VerkkomoduulitJatkokappale Cat.5e UTP naaras-naaras
FA-665-8-C5E EAN 7340004619710

€ 8.20
sis. ALV
1054+ Varastossa,
3+ Turun myymälässä, voidaan toimittaa välittömästi
+ Heti myymälästä tai toimitukseen
0
92496
ModeemitarvikkeetASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititin
SPLITTER EAN 7340004614968

Ruotsalainen puhelinkosketin, bei toimi Suomessa.b
€ 14.90
sis. ALV
14+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1367520
VerkkomoduulitDeltaco Skarvdon UTP (oskärmat) Cat5e ho-ho
DEL#665-V EAN 7333048021533

DELTACO jatkoliitin Cat5e, UTP suojaamaton, naaras - naaras, valkoinen
€ 15.10
sis. ALV
256+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2629638
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-BUN, 1 MONTH FOR CO-TERMINATION, CONTENTFILTER/ANTI-SPAM/ANTI-VIRUS KASPERSKY...
LIC-BUN-ZZ0061F EAN 4718937609758

€ 27.20
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
167647
VerkkomoduulitDELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-DL002 EAN 7340004692072

- kuin D-LINK DEM-712
€ 28.60
sis. ALV
14+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
167954
VerkkomoduulitDELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-C0003 EAN 7333048007438

- kuin Cisco GLC-5X-MM
€ 28.60
sis. ALV
36+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2629639
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-BUN, 1 MONTH FOR CO-TERMINATION, CONTENT FILTERING/ANTI-SPAM/ANTI-VIRUS BITDEFENDER...
LIC-BUN-ZZ0065F EAN 4718937609796

€ 37.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
92605
MuutFreecom Hard Drive Dock,USB/eSATA suoratelakka monistaa 2,5" & 3,5
EAN 4021801561367

Mahdollistaa yhden 2,5 tai 3,5 SATA-kiintolevyn liitännän tietokoneen USB tai eSATA porttiin. Monistus toiminnolla voi mutaman näppäimen painalluksella monistaa yhdeltä kiintolevyltä toiselle sektori tasolla. Asennukseen ei tarvita...
€ 37.20
sis. ALV
4+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
500398
Sonicwall virtalähteetPSU/Dell Sonicwall Tz400/300 SonicWall - verkkosovitin - 24 watt
01-SSC-0709 EAN 0758479007098

Dell SonicWALL - Verkkosovitin - Vaihtovirta 100-240 V - 24 watt malleihin Dell SonicWALL TZ300, TZ400
€ 44.40
sis. ALV
23+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
2629640
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-BUN, 1 MONTH FOR CO-TERMINATION, CONTENT FILTERING/ANTI-SPAM/ANTI-VIRUS BITDEFENDER...
LIC-BUN-ZZ0069F EAN 4718937609833

€ 47.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
1255457
Zyxel laajennuksetZYXEL E-ICARD SSL VPN 5 TUNNELS USG VPN FIREWALL
LIC-SSL-ZZ0015F EAN 4718937589418

€ 52.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
92665
MuutSmarDTV CA-moduuli, CI+, sopii ComHem HD
EAN 7629999005785

€ 54.00
sis. ALV
9+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
240538
Zyxel laajennukset4-YR EU-NBD DELIV SVCS
NBD-SW-ZZ0102F EAN 4718937586547

FOR SWITCH IN
€ 61.20
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
2629641
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-BUN, 1 MONTH FOR CO-TERMINATION, CONTENT FILTERING/ANTI-SPAM/ANTI-VIRUS BITDEFENDER...
LIC-BUN-ZZ0073F EAN 4718937609932

€ 64.40
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
22029
VerkkomoduulitD-Link mini-GBIC MiniTransceiver Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
DEM-311GT EAN 790069248153

1-porttinen multi mode 1000Base-SX Mini GBIC Gigabit Ethernet moduuli 550m max.D-Link DEM-311GT 1000Base-SX SFP LC. Fiber type 50um 500 m or 62.5um 220 m multi-mode fiber 850 nmD-Linkin SFP Gigabit Interface mini GBIC -muuntimet ovat...
€ 65.10
sis. ALV
12+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1309713
Zyxel laajennuksetZYXEL 1 YR CONTENT FILTERING 2.0 LICENSE USG20-VPN&USG20W-VPN
LIC-CCF-ZZ0039F EAN 4718937589685

€ 65.50
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
2629642
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-BUN, 1 MONTH FOR CO-TERMINATION, CONTENT FILTERING/ANTI-SPAM/ANTI-VIRUS BITDEFENDER...
LIC-BUN-ZZ0077F EAN 4718937609970

€ 87.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
1255458
Zyxel laajennuksetZYXEL E-ICARD SSL VPN 10 TUNNELS USG VPN FIREWALL
LIC-SSL-ZZ0016F EAN 4718937589401

€ 104.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
58058
Verkkomoduulit10GBASE-SR SFP Module
SFP-10G-SR= EAN 0882658167003

Cisco - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - LCPC monimuoto - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 850 nm
€ 109.70
sis. ALV
6+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
1236904
Zyxel laajennuksetZYXEL E-ICARD 2AP LICENSE UAG/USG/ZYWALL
LIC-EAP-ZZ0024F EAN 4718937592173

€ 120.90
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
257473
VerkkomoduulitTP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuli, musta
TP-#TX432 EAN 6935364021917

TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP laajennusmoduuli, musta
€ 129.80
sis. ALV
4+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 4 - 5 arkipäiviä
0
2629643
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-BUN, 1 MONTH FOR CO-TERMINATION, CONTENT FILTERING/ANTI-SPAM/ANTI-VIRUS BITDEFENDER...
LIC-BUN-ZZ0081F EAN 4718937610013

€ 152.60
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
58073
VerkkomoduulitModule/TwinGig Converter
CVR-X2-SFP= EAN 0882658132568

Cisco TwinGig Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 2 porttia - 1000Base-X - vaihtomoduuli
€ 156.60
sis. ALV
Ei saatavilla Arvioitu: Seuraava erä: 09.12.2021
0
58072
VerkkomoduulitAdaptor Module/X2>SFP+
CVR-X2-SFP10G= EAN 0882658237300

Cisco OneX Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-X - vaihtomoduuli
€ 157.20
sis. ALV
23+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 12 - 30 arkipäiviä
0
2215801
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-BAV 1 YR Gtw AV BS Lic USG40
LIC-BAV-ZZ0003F EAN 4718937602353

€ 168.40
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
240490
Zyxel laajennuksetLIC-IDP E-ICARD 1 YR IDP LIC
LIC-IDP-ZZ0028F EAN 4718937584215

FOR ZYWALL 110 und USG110 IN
€ 179.70
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
58071
Verkkomoduulit100FX SFP on GE SFP Ports f DSBU Switche
GLC-GE-100FX= EAN 746320977003

Cisco 100BASE-FX SFP module for Gigabit Ethernet ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMF
€ 197.80
sis. ALV
91+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 12 - 30 arkipäiviä
0
1876942
VerkkomoduulitHPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC malleihin HPE...
HEW#JD118B EAN 0885631249604

TuoteTuotenimikeHPE X120 1G SFP LC SX TransceiverKuvausHPE X120 - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC malleihin HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92,...
€ 206.00
sis. ALV
1+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
240384
Zyxel laajennuksetE-ICARD 1 YR FOR USG210
LIC-IDP-ZZ0017F EAN 4718937580019

IN
€ 206.90
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
2431886
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-SECRP 1YR SecuReporter USG2200
LIC-SECRP-ZZ0003F EAN 4718937603619

€ 216.70
sis. ALV
30000+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2215803
Zyxel laajennuksetZYXEL LIC-BAV 1 YR Gtw AV BS Lic USG60
LIC-BAV-ZZ0005F EAN 4718937602377

€ 222.60
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
240499
Zyxel laajennuksetLIC-IDP E-ICARD 1 YR IDP LIC
LIC-IDP-ZZ0030F EAN 4718937584239

FOR ZYWALL 310 und USG310 IN
€ 223.90
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
2926199
Zyxel laajennuksetZYXEL WAC500H Single pack exclude Power
WAC500H-EU0101F EAN 4718937615209

ZYXEL WAC500H, SINGLE PACK EXCLUDE POWER ADAPTOR, 1 YEAR NCC PRO PACK LICENSE BUNDLED,EU AND UK, UNIFIED AP,ROHS
€ 232.00
sis. ALV
6+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2401897
MuutBlackmagic DeckLink Mini Monitor 4K Low Profile PCIe PlayBack Card
BDLKMINIMON4K EAN 9338716004359

DeckLink Mini Monitor 4K is a low profile PCI Express playback card, featuring 6G-SDI and the latest HDMI 2.0a connections so you can monitor all formats up to 2160p30 from your computer The SDI and HDMI outputs let you connect to any...
€ 235.70
sis. ALV
-6+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Seuraava erä: 05.11.2021
0
58070
VerkkomoduulitModule/100Base-FX SFP f FE port
GLC-FE-100FX= EAN 0746320980546

Cisco - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Base-FX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 2 km - 1310 nm
€ 240.80
sis. ALV
15+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 12 - 30 arkipäiviä
0
472924
Signaalin vahvistimetKramer DigiTOOLS TP-580T - Video/audio/infrapuna/USB/sarjaliitettävä laajennin - RS-232, HDMI -...
TP-580T EAN 7291063051631

TuoteTuotenimikeKRAMER TP-580T Transmitter for HDMI bidirectional RS-232 and IR over HDBaseT Twisted PairKuvausKramer DigiTOOLS TP-580T - VideoaudioinfrapunaUSBsarjaliitettävä laajennin - RS-232, HDMI - jopa 70 m -...
€ 245.90
sis. ALV
2+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
Yhteensä 65 tuotetta.
< edellinen12