PÄÄTUOTERYHMÄ

Verkkotarvikkeet

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 67 tuotetta.
Yhteensä 67 tuotetta.
< edellinen12
92972
Jatkokappale Cat.5e UTP naaras-naaras
DELTACO FA-665-8-C5E EAN 7340004619710

€ 8.20
sis. ALV
1666+ Varastossa,
3+ Turun myymälässä, voidaan toimittaa välittömästi
+ Heti myymälästä tai toimitukseen
0
1367520
Deltaco Skarvdon UTP (oskärmat) Cat5e ho-ho
DELTACO DEL#665-V EAN 7333048021533

DELTACO jatkoliitin Cat5e, UTP suojaamaton, naaras - naaras, valkoinen
€ 14.10
sis. ALV
344+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
92496
ASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititin
SPLITTER EAN 7340004614968

Ruotsalainen puhelinkosketin, bei toimi Suomessa.b
€ 14.90
sis. ALV
73+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2629638
€ 27.20
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
167647
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
DELTACO SFP-DL002 EAN 7340004692072

- kuin D-LINK DEM-712
€ 28.10
sis. ALV
20+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
167954
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-C0003 EAN 7333048007438

- kuin Cisco GLC-5X-MM
€ 28.10
sis. ALV
78+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2629639
€ 37.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
92605
Freecom Hard Drive Dock,USB/eSATA suoratelakka monistaa 2,5" & 3,5
EAN 4021801561367

Mahdollistaa yhden 2,5 tai 3,5 SATA-kiintolevyn liitännän tietokoneen USB tai eSATA porttiin. Monistus toiminnolla voi mutaman näppäimen painalluksella monistaa yhdeltä kiintolevyltä toiselle sektori tasolla. Asennukseen ei tarvita...
€ 37.70
sis. ALV
14+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
1027346
PSU/Dell Sonicwall Tz500 Series Fru
DELL SONICWALL 01-SSC-0437 EAN 758479004370

Dell SonicWALL - Verkkosovitin - Vaihtovirta 100-240 V - 36 watt malleihin Dell SonicWALL TZ500SonicWallVerkkosovitinVaihtovirta 100-240 V36 watt malleihin SonicWall TZ500Pakkauksen paino 0,58 Kg
€ 43.70
sis. ALV
Ei saatavilla Arvioitu: Seuraava erä: 17.08.2021
0
500398
PSU/Dell Sonicwall Tz400/300 SonicWall - verkkosovitin - 24 watt
DELL SONICWALL 01-SSC-0709 EAN 0758479007098

Dell SonicWALL - Verkkosovitin - Vaihtovirta 100-240 V - 24 watt malleihin Dell SonicWALL TZ300, TZ400
€ 43.90
sis. ALV
Ei saatavilla Arvioitu: Seuraava erä: 17.08.2021
0
2629640
€ 47.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
1255457
€ 52.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
92665
€ 52.70
sis. ALV
5+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
240538
4-YR EU-NBD DELIV SVCS
ZYXEL NBD-SW-ZZ0102F EAN 4718937586547

FOR SWITCH IN
€ 61.20
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
2629641
€ 64.50
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
22029
D-Link mini-GBIC MiniTransceiver Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
D-LINK DEM-311GT EAN 790069248153

1-porttinen multi mode 1000Base-SX Mini GBIC Gigabit Ethernet moduuli 550m max.D-Link DEM-311GT 1000Base-SX SFP LC. Fiber type 50um 500 m or 62.5um 220 m multi-mode fiber 850 nmD-Linkin SFP Gigabit Interface mini GBIC -muuntimet ovat...
€ 65.10
sis. ALV
11+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1309713
€ 65.60
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
1662376
Ubiquiti Networks EdgePoint EP-54V-150W-AC - Virtalähde - varalla (sisään asetettava moduuli) -...
EP-54V-150W-AC EAN 0810354025808

Ubiquiti Networks EdgePoint EP-54V-150W-AC - Virtalähde - varalla sisään asetettava moduuli - Vaihtovirta 100-240 V - 150 watt
€ 77.60
sis. ALV
19+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
0
2629642
€ 87.10
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
1255458
€ 104.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
58058
10GBASE-SR SFP Module
CISCO SFP-10G-SR= EAN 0882658167003

Cisco - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - LCPC monimuoto - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 850 nm
€ 109.70
sis. ALV
6+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
1236904
€ 121.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
257473
TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuli, musta
TP-LINK TP-#TX432 EAN 6935364021917

TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP laajennusmoduuli, musta
€ 129.80
sis. ALV
4+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 4 - 5 arkipäiviä
0
2629643
€ 152.70
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
58073
Module/TwinGig Converter
CISCO CVR-X2-SFP= EAN 0882658132568

Cisco TwinGig Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 2 porttia - 1000Base-X - vaihtomoduuli
€ 154.20
sis. ALV
Ei saatavilla Arvioitu: Seuraava erä: 07.09.2021
0
58072
Adaptor Module/X2>SFP+
CISCO CVR-X2-SFP10G= EAN 0882658237300

Cisco OneX Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-X - vaihtomoduuli
€ 154.40
sis. ALV
13+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 12 - 30 arkipäiviä
0
2215801
ZYXEL LIC-BAV 1 YR Gtw AV BS Lic USG40
ZYXEL LIC-BAV-ZZ0003F EAN 4718937602353

€ 168.50
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
240490
LIC-IDP E-ICARD 1 YR IDP LIC
ZYXEL LIC-IDP-ZZ0028F EAN 4718937584215

FOR ZYWALL 110 und USG110 IN
€ 179.80
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
58071
100FX SFP on GE SFP Ports f DSBU Switche
CISCO GLC-GE-100FX= EAN 746320977003

Cisco 100BASE-FX SFP module for Gigabit Ethernet ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMF
€ 194.30
sis. ALV
173+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 12 - 30 arkipäiviä
0
1876942
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC malleihin HPE...
Hewlett-Packard HEW#JD118B EAN 0885631249604

TuoteTuotenimikeHPE X120 1G SFP LC SX TransceiverKuvausHPE X120 - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC malleihin HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92,...
€ 206.00
sis. ALV
12+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
240384
E-ICARD 1 YR FOR USG210
ZYXEL LIC-IDP-ZZ0017F EAN 4718937580019

IN
€ 207.00
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
472924
Kramer DigiTOOLS TP-580T - Video/audio/infrapuna/USB/sarjaliitettävä laajennin - RS-232, HDMI -...
KRAMER TP-580T EAN 7291063051631

TuoteTuotenimikeKRAMER TP-580T Transmitter for HDMI bidirectional RS-232 and IR over HDBaseT Twisted PairKuvausKramer DigiTOOLS TP-580T - VideoaudioinfrapunaUSBsarjaliitettävä laajennin - RS-232, HDMI - jopa 70 m -...
€ 209.10
sis. ALV
15+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
472925
Kramer DigiTOOLS TP-580R - Video/audio/infrapuna/USB/sarjaliitettävä laajennin - jopa 70 m - 1U
KRAMER TP-580R EAN 7291063051693

Kramer AB TP-580R on laadukas DHBaseT-vastaanotin pitkällä kantamalla. 4K60Hz 420 HDMI, RS−232 ja IR -signaaleja tukeva lähetin on erinomainen valinta suurille monihuonejärjestelmille, auditorioihin ja...
€ 209.10
sis. ALV
16+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2431886
ZYXEL LIC-SECRP 1YR SecuReporter USG2200
ZYXEL LIC-SECRP-ZZ0003F EAN 4718937603619

€ 216.70
sis. ALV
30000+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2215803
ZYXEL LIC-BAV 1 YR Gtw AV BS Lic USG60
ZYXEL LIC-BAV-ZZ0005F EAN 4718937602377

€ 222.60
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
240499
LIC-IDP E-ICARD 1 YR IDP LIC
ZYXEL LIC-IDP-ZZ0030F EAN 4718937584239

FOR ZYWALL 310 und USG310 IN
€ 223.90
sis. ALV
100+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
Yhteensä 67 tuotetta.
< edellinen12