Heti myymälästä tai toimitukseen
Toimitusaika päivää
Max
päivää

Tyypit


Valmistajat

Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 50
4001571 Signaalin vahvistimet
Kramer SWT3-31-HU - 3x1 4K60 USBC/HDMI Switcher, USB-C docking, PoE powering

Kramer SWT3-31-HU - 3x1 4K60 USBC/HDMI Switcher, USB-C docking, PoE powering

50-80583090 EAN 7291063098520
2
0
1392,50 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3809718 Pistorasiat, läpiviennit
Kramer WP-20CT/EU-80/86(W) - EU & UK–Size Wall–Plate Auto Switcher/Transmitter, white EU & UK Frames

Kramer WP-20CT/EU-80/86(W) - EU & UK–Size Wall–Plate Auto Switcher/Transmitter, white EU & UK Frames

20-80565090 EAN 7291063092771
WP-20CT on älykäs 2x1 uppoasennettava automaattinen kytkinlähetin HDBaseTn kautta 4K USB-C- tai HDMI-videosignaaleille. WP−20CT tarjoaa älykkään kytkennän integroidulla Maestro-huoneautomaatiolla ja vakiokytkennällä esiasetetun kytkentätilan "prioriteetti" tai "viimeksi kytketty" mukaan aktiivisen videosignaalin...
13
0
1180,40 €
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
3494540 Pistorasiat, läpiviennit
Kramer TBUS-20XL(WAVES) - Table Mount Modular Multi–Connection Solution, Unique Design

Kramer TBUS-20XL(WAVES) - Table Mount Modular Multi–Connection Solution, Unique Design

80-00027199 EAN 7291063091637
TBUS−20XL WAVES is an in−table modular connectivity system with a revolutionary design and a new look for the next generation of TBUSes. TBUS−20XLWAVES is easy to install, easy to use and fully customizable with Kramer&39;s line of power sockets, inserts, cables, and cable retractors.- Adjustable Lids — Both lids open manually and stay open at any angle. Even when fully...
0
0
474,50 €
Seuraava erä: 09.07.2024
0
3115521 Pistorasiat, läpiviennit
Ochno Socket with RGB Button -1m, Locking screw, 1x100W Gen2 USB-C outlet, Anodized aluminium, Black

Ochno Socket with RGB Button -1m, Locking screw, 1x100W Gen2 USB-C outlet, Anodized aluminium, Black

O-SWO-100-S-1 EAN 7350113051325
Tyylikkäästi muotoiltu USB-C-pöytäliitäntä mahdollistaa tekniikan piilottamisen pöydän alle ja minimoi kaapelit. Neljä erilaista pintakäsittelyä naarmuuntumattomassa kova-anodisoidussa alumiinissa tarjoavat optimaaliset suunnitteluyhdistelmät valittaessa materiaalia pöytiin.Integroitua LED-painiketta käytetään...
34
0
95,00 €
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
2926199 Zyxel laajennukset
ZYXEL WAC500H Single pack exclude Power

ZYXEL WAC500H Single pack exclude Power

WAC500H-EU0101F EAN 4718937615209
ZYXEL WAC500H, SINGLE PACK EXCLUDE POWER ADAPTOR, 1 YEAR NCC PRO PACK LICENSE BUNDLED,EU AND UK, UNIFIED AP,ROHS
7
0
177,90 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2766629 Zyxel laajennukset
ZYXEL POLEMOUNTING KIT FOR OUTDOOR AP ENCLOSURE

ZYXEL POLEMOUNTING KIT FOR OUTDOOR AP ENCLOSURE

ACCESSORY-ZZ0106F EAN 4718937607679
Zyxel Pole-mounting Kit for Outdoor AP Enclosure ACCESSORY-ZZ0102F
2
0
66,20 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2431887 Zyxel laajennukset
ZYXEL LIC-SECRP 2YR SecuReporter USG2200

ZYXEL LIC-SECRP 2YR SecuReporter USG2200

LIC-SECRP-ZZ0004F EAN 4718937603626
30000
0
378,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2431886 Zyxel laajennukset
ZYXEL LIC-SECRP 1YR SecuReporter USG2200

ZYXEL LIC-SECRP 1YR SecuReporter USG2200

LIC-SECRP-ZZ0003F EAN 4718937603619
30000
0
212,60 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2401897 Muut
Blackmagic DeckLink Mini Monitor 4K Low Profile PCIe PlayBack Card

Blackmagic DeckLink Mini Monitor 4K Low Profile PCIe PlayBack Card

BDLKMINIMON4K EAN 9338716004359
DeckLink Mini Monitor 4K is a low profile PCI Express playback card, featuring 6G-SDI and the latest HDMI 2.0a connections so you can monitor all formats up to 2160p30 from your computer The SDI and HDMI outputs let you connect to any television or monitor and automatically detect and switch between all video formats. You even get high dynamic range playback and metadata over HDMI. You can...
1
0
263,60 €
Arvioitu: 3 - 8 arkipäiviä
0
2355768 Zyxel laajennukset
ZYXEL LIC-SECRP 2 YR SecuReporter USG20

ZYXEL LIC-SECRP 2 YR SecuReporter USG20

LIC-SECRP-ZZ0002F EAN 4718937603602
100
0
291,60 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
2161845 Sonicwall virtalähteet
Sonicwall NSA 4650/5650 FRU Power Supply

Sonicwall NSA 4650/5650 FRU Power Supply

01-SSC-0019 EAN 758479000198
Sonicwall NSA 46505650 FRU Power SupplySonicWallVirtalähdevaralla sisään asetettava moduuliVaihtovirta 100-240 V350 wattFRU malleihin NSA 4650, 5650Pakkauksen paino 0,98 Kg
2
0
987,30 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2122782 Pistorasiat, läpiviennit
Kramer TBUS–6xl(B) Enclosure | Table, lid 1-way | Modular | Musta

Kramer TBUS–6xl(B) Enclosure | Table, lid 1-way | Modular | Musta

80-004199 EAN 7291063019051
10
0
287,10 €
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
2122362 Pistorasiat, läpiviennit
KRAMER TBUS-1N(B) ENCLOSURE - BLACK SAND BLASTED ANODIZED ALUMINUM TOP

KRAMER TBUS-1N(B) ENCLOSURE - BLACK SAND BLASTED ANODIZED ALUMINUM TOP

80-000234 EAN 7291063081201
Table Mount Modular Multi–Connection Solution — Retractable LidRectangularRetractable LidModular DesignTBUS−1N is a modular furniture−mounted connection bus enclosure that easily installs into a table or podium top. Once assembled, TBUS−1N enables you to connect any equipment to the room’s presentation system via cable access or passive interfaces. When the...
0
0
215,70 €
Seuraava erä: 03.07.2024
0
2082555 Signaalin vahvistimet
KRAMER VM-3H2 4K HDMI DISTRIBUTION AMPLIFIER WITH HDCP2.2 AND HDMI2.0 SUPP

KRAMER VM-3H2 4K HDMI DISTRIBUTION AMPLIFIER WITH HDCP2.2 AND HDMI2.0 SUPP

10-804080290 EAN 7291063079178
The VM−3H2 is a 13 distribution amplifier for up to 4K HDR, HDMI 2.0 signals, that comply with HDCP 2.2 content protection standard. The unit takes one HDMI input, equalizes and reclocks the signal and distributes it to three identical outputs.- Max. Data Rate — 17.82Gbps 5.94Gbps per graphic channel.- Max. Resolution — 4K60Hz 444.- HDMI Signal Transmission — HDR, HDMI...
5
0
400,40 €
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
2081345 Signaalin vahvistimet
Kramer MegaTOOLS VM-2H2 - Jakeluvahvistin

Kramer MegaTOOLS VM-2H2 - Jakeluvahvistin

10-804080190 EAN 7291063079147
TuoteTuotenimikeKRAMER VM-2H2 HDMI 2.0 Distributor 12 for 4KKuvausKramer MegaTOOLS VM-2H2 - JakeluvahvistinEAN-koodi7291063079147Valmistajan takuu84 kuukauden vienti takuu YleistäTyyppiJakeluvahvistinLeveys18.75 cmSyvyys11.5 cmKorkeus2.54 cmPaino400 g Studio- ja TuotantolaitteetOminaisuudetEDID-tuki, 4K resolution support, HDCP 2.2 compliant EnergiaMatalajännite...
2
0
337,20 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
2077130 Zyxel laajennukset
ZEXEL LIC-EAP 64 AP license for USG1100

ZEXEL LIC-EAP 64 AP license for USG1100

LIC-EAP-ZZ0025F EAN 4718937601035
100
0
3426,50 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
1962620 Muut
Poistotuote

Poistotuote

Satunnaisia poistotuotteita myymälässä.
0
943
2,00 €
Heti myymälästä tai toimitukseen
0
1876942 Verkkomoduulit
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC malleihin HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC malleihin HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902

HEW#JD118B EAN 0885631249604
TuoteTuotenimikeHPE X120 1G SFP LC SX TransceiverKuvausHPE X120 - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC malleihin HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902EAN-koodi0885631249604Valmistajan takuuelinikäinen takuu YleistäLaitteen tyyppiSFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuliKoko tai...
2
0
291,90 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1662376 Verkkomoduulit
Ubiquiti Networks EdgePoint EP-54V-150W-AC - Virtalähde - varalla (sisään asetettava moduuli) - Vaihtovirta 100-240 V - 150 watt

Ubiquiti Networks EdgePoint EP-54V-150W-AC - Virtalähde - varalla (sisään asetettava moduuli) - Vaihtovirta 100-240 V - 150 watt

EP-54V-150W-AC EAN 0810354025808
Ubiquiti Networks EdgePoint EP-54V-150W-AC - Virtalähde - varalla sisään asetettava moduuli - Vaihtovirta 100-240 V - 150 watt
14
0
96,10 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1367520 Verkkomoduulit
Deltaco Skarvdon UTP (oskärmat) Cat5e ho-ho

Deltaco Skarvdon UTP (oskärmat) Cat5e ho-ho

DEL#665-V EAN 7333048021533
DELTACO jatkoliitin Cat5e, UTP suojaamaton, naaras - naaras, valkoinen
134
0
8,40 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1266031 Signaalin vahvistimet
StarTech.com 115 ft/35 m HDMI Signal Booster - 1080p Signal Repeater - HDMI Inline Amplifier amp Extender - 7.1 Audio Support (HDBOOST) Video/audio ekspander

StarTech.com 115 ft/35 m HDMI Signal Booster - 1080p Signal Repeater - HDMI Inline Amplifier amp Extender - 7.1 Audio Support (HDBOOST) Video/audio ekspander

HDBOOST EAN 0065030863209
BOOSTER-35 M-1080P 60 HZ IN
16
0
39,00 €
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
1236904 Zyxel laajennukset
ZYXEL E-ICARD 2AP LICENSE UAG/USG/ZYWALL

ZYXEL E-ICARD 2AP LICENSE UAG/USG/ZYWALL

LIC-EAP-ZZ0024F EAN 4718937592173
100
0
126,70 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
1174658 Verkkokonvertterit
IMC-21GA MEDIA CONVERTER 10/100/1000Tx

IMC-21GA MEDIA CONVERTER 10/100/1000Tx

MOX#47416M EAN 5711783332671
IMC-21GA
0
0
359,40 €
Seuraava erä: 16.07.2024
0
1027346 Sonicwall virtalähteet
PSU/Dell Sonicwall Tz500 Series Fru

PSU/Dell Sonicwall Tz500 Series Fru

01-SSC-0437 EAN 758479004370
Dell SonicWALL - Verkkosovitin - Vaihtovirta 100-240 V - 36 watt malleihin Dell SonicWALL TZ500SonicWallVerkkosovitinVaihtovirta 100-240 V36 watt malleihin SonicWall TZ500Pakkauksen paino 0,58 Kg
0
0
44,20 €
Seuraava erä: 16.07.2024
0
500398 Sonicwall virtalähteet
PSU/Dell Sonicwall Tz400/300 	SonicWall - verkkosovitin - 24 watt

PSU/Dell Sonicwall Tz400/300 SonicWall - verkkosovitin - 24 watt

01-SSC-0709 EAN 0758479007098
Dell SonicWALL - Verkkosovitin - Vaihtovirta 100-240 V - 24 watt malleihin Dell SonicWALL TZ300, TZ400
64
0
44,50 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
472924 Signaalin vahvistimet
Kramer DigiTOOLS TP-580T - Video/audio/infrapuna/USB/sarjaliitettävä laajennin - RS-232, HDMI - jopa 70 m - 1U

Kramer DigiTOOLS TP-580T - Video/audio/infrapuna/USB/sarjaliitettävä laajennin - RS-232, HDMI - jopa 70 m - 1U

TP-580T EAN 7291063051631
TuoteTuotenimikeKRAMER TP-580T Transmitter for HDMI bidirectional RS-232 and IR over HDBaseT Twisted PairKuvausKramer DigiTOOLS TP-580T - VideoaudioinfrapunaUSBsarjaliitettävä laajennin - RS-232, HDMI - jopa 70 m - 1UEAN-koodi7291063051631Valmistajan takuu84 kuukauden vienti takuu YleistäLaitteen tyyppiVideoaudioinfrapunaUSBsarjaliitettävä laajenninKoko tai...
8
0
251,00 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
472925 Signaalin vahvistimet
Kramer DigiTOOLS TP-580R - Video/audio/infrapuna/USB/sarjaliitettävä laajennin - jopa 70 m - 1U

Kramer DigiTOOLS TP-580R - Video/audio/infrapuna/USB/sarjaliitettävä laajennin - jopa 70 m - 1U

TP-580R EAN 7291063051693
Kramer AB TP-580R on laadukas DHBaseT-vastaanotin pitkällä kantamalla. 4K60Hz 420 HDMI, RS−232 ja IR -signaaleja tukeva lähetin on erinomainen valinta suurille monihuonejärjestelmille, auditorioihin ja valvomoihin. TuoteTuotenimikeKRAMER TP-580R receiver for HDMI bidirectional RS-232 and IR via HDBaseT Twisted PairKuvausKramer DigiTOOLS TP-580R -...
8
0
251,00 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
472227 Pistorasiat, läpiviennit
KRAMER TBUS-1AXL pöytäkaivorunko, alum

KRAMER TBUS-1AXL pöytäkaivorunko, alum

TBUS-1AXL(BC) EAN 7291063018627
2
0
215,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
472226 Pistorasiat, läpiviennit
KRAMER TBUS-1AXL pöytäkaivorunko, musta

KRAMER TBUS-1AXL pöytäkaivorunko, musta

TBUS-1AXL(B) EAN 7291063018603
2
0
215,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
240538 Zyxel laajennukset
4-YR EU-NBD DELIV SVCS

4-YR EU-NBD DELIV SVCS

NBD-SW-ZZ0102F EAN 4718937586547
FOR SWITCH IN
100
0
61,90 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
240196 Zyxel laajennukset
E-Vantage CNM 25 DEV

E-Vantage CNM 25 DEV

91-996-050001B EAN 4718937507689
E-Vantage CNM 25 Nodes
30000
0
2109,40 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
240194 Zyxel laajennukset
E-Vantage CNM 50 DEV

E-Vantage CNM 50 DEV

91-996-051001B EAN 4718937507672
E-Vantage CNM 50 DEV S-VL0050 RoHs.
30000
0
4221,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
240187 Zyxel laajennukset
E-Vantage CNM 100 DEV

E-Vantage CNM 100 DEV

91-996-052001B EAN 4718937507641
E-Vantage CNM 100 DEV S-VL0100 RoHs
30000
0
7390,60 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
240185 Zyxel laajennukset
E-Vantage CNM 10 DEV

E-Vantage CNM 10 DEV

91-996-049001B EAN 4718937507740
E-Vantage CNM 10 DEV S-VL0010 RoHs.
30000
0
1433,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
22029 Verkkomoduulit
D-Link mini-GBIC MiniTransceiver Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode

D-Link mini-GBIC MiniTransceiver Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode

DEM-311GT EAN 790069248153
1-porttinen multi mode 1000Base-SX Mini GBIC Gigabit Ethernet moduuli 550m max.D-Link DEM-311GT 1000Base-SX SFP LC. Fiber type 50um 500 m or 62.5um 220 m multi-mode fiber 850 nmD-Linkin SFP Gigabit Interface mini GBIC -muuntimet ovat lähetin-vastaanottimia. Niiden avulla Gigabit-kytkimet liitetään 10100 Mbps Gigabit Ethernet -verkkojen SFP-paikkoihin,jolloin saadaan aikaan...
40
0
45,50 €
Arvioitu: 5 - 8 arkipäiviä
0
167954 Verkkomoduulit
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

SFP-C0003 EAN 7333048007438
- kuin Cisco GLC-5X-MM
3
0
35,10 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
167647 Verkkomoduulit
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode

DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode

SFP-DL002 EAN 7340004692072
- kuin D-LINK DEM-712
6
0
35,10 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
92972 Verkkomoduulit
Jatkokappale Cat.5e UTP naaras-naaras

Jatkokappale Cat.5e UTP naaras-naaras

FA-665-8-C5E EAN 7340004619710
1
3
8,20 €
Heti myymälästä tai toimitukseen
0
92665 Muut
SmarDTV CA-moduuli, CI+, sopii ComHem HD

SmarDTV CA-moduuli, CI+, sopii ComHem HD

EAN 7629999005785
1
0
52,10 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
58073 Verkkomoduulit
Module/TwinGig Converter

Module/TwinGig Converter

CVR-X2-SFP= EAN 0882658132568
Cisco TwinGig Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 2 porttia - 1000Base-X - vaihtomoduuli
0
0
170,90 €
Seuraava erä: 05.08.2024
0
Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 50