• Verkkotarvikkeet

    Näytä suodattimet
    Nimi Hinta
    Näytä tulokset: KuvatLista
    Yhteensä 56 tuotetta.
    Yhteensä 56 tuotetta.
    < edellinen12
    92972
    Jatkokappale Cat.5e UTP naaras-naaras
    FA-665-8-C5E EAN 7340004619710

    6,90 €
    sis. ALV
    5 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
    0
    92633
    DELTACO headset-sovitin, sopii iPhone, 3,5mm u -2x3,5mm n 0,5m valk
    IPNE-500 EAN 7340004667087

    Sopii myös uudempii HTC-malleihin.
    8,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    1367520
    Deltaco Skarvdon UTP (oskärmat) Cat5e ho-ho
    DELTACO DEL#665-V EAN 7333048021533

    DELTACO jatkoliitin Cat5e, UTP suojaamaton, naaras - naaras, valkoinen
    12,30 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    92496
    ASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititin
    SPLITTER EAN 7340004614968

    Ruotsalainen puhelinkosketin, bei toimi Suomessa.b
    13,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    167647
    DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
    DELTACO SFP-DL002 EAN 7340004692072

    - kuin D-LINK DEM-712
    28,50 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    167954
    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
    SFP-C0003 EAN 7333048007438

    - kuin Cisco GLC-5X-MM
    28,50 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    144836
    TP-LINK TL-PA4010KIT 500Mbps Nano Powerline Adapter KIT (pakkaus sisältää 2 kpl)
    TP-LINK TL-PA4010KIT EAN 6935364031985

    TP-LINK TL-PA4010KIT AV500 Nano Powerline Adapter Starter Kit - Silta - HomePlug AV HPAV - seinäpistorasiaan kytkettävä pakkaus sisältää 2 TP-LINK 500Mbps Nano Powerline Adapter Starter Kit Homeplug AV...
    40,70 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 6 - 10 ark.pv
    0
    490580
    FITNESS BELT FOR SMARTPHONES
    BELKIN F8W679BTC00 EAN 0745883696246

    Universally compatible Fitness Belt fits smartphones up to 8" like iPhone 66s Plus. Its also compatible with most phone cases, so no need to remove case pre-work out.3 expandable pockets fit all essentialsStretchable fabric...
    44,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 6 - 10 ark.pv
    0
    240463
    POWERLINE GB ETHERNET ADAPTOR
    ZYXEL PLA5206-EU0101F EAN 4718937581061

    PLA5206, Gigabit Ethernet, 300m, 120230240V
    45,00 €
    sis. ALV
    1 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
    0
    1578270
    TL-PA7010 KIT AV1000 GIGABIT
    TP-LINK TL-PA7010 KIT EAN 6935364099220

    TP-LINK AV1000 powerline-aloituspakkaus, kaksi sovitinta, Gigabit, Homeplug AV2, valkoinenTL-PA7010 KIT perustuu edistyneeseen Homeplug AV2 -tekniikkaan, joka tukee jopa 1000 Mbpsn tiedonsiirtonopeutta. Se sopii erityisesti sellaisiin...
    47,20 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 10 ark.pv
    0
    168377
    500Mbps Nano Powerline Ethernet Adapter Kit
    TP-LINK TL-PA4010PKIT EAN 6935364031848

    TL-PA4010PKIT muuntaa nykyisen sähköpiirisi nopeaksi verkoksi ilman uusien kaapeleiden vetämistä tai uusien reikien poraamista. Konfiguraatiota ei vaadita. Liität vain sovittimen sähköpistokkeeseen,...
    49,60 €
    sis. ALV
    3 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
    0
    225484
    DHP-601AV/E POWERLINE AV2
    D-LINK DHP-601AV/E EAN 0790069394287

    DHP-601AVE POWERLINE AV2 1000 GIGABIT STARTER KITD-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit DHP-601AV - Silta - GigE, HomePlug AV HPAV 2.0, IEEE 1901 - seinäpistorasiaan kytkettävä pakkaus sisältää 2
    54,20 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    240538
    4-YR EU-NBD DELIV SVCS
    ZYXEL NBD-SW-ZZ0102F EAN 4718937586547

    FOR SWITCH IN
    55,70 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
    0
    166963
    TP-LINK AV500 WiFi Powerline Extender, 500Mbps, 300Mbps WIFI, 2xRJ45
    TP-LINK TL-WPA4220 EAN 6935364032241

    TL-WPA4220 jatkaa Internet-yhteyttäsi talosi kaikkiin huoneisiin kodin nykyisen sähköverkon kautta. TL-WPA2220 laitteessa on WiFi-kloonus painike, joka kopioi sekä SSIDn että salasanan reitittimeenmodeemiin...
    58,90 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    1578269
    TL-PA7010P KIT AV1000 POWERLIN
    TP-LINK TL-PA7010P KIT EAN 6935364099176

    HomePlug AV2 standard compliant, high-speed data transfer rates of up to 1000Mbps, supports all your online needsGigabit port provides secure wired networks for desktops, smart TVs or games consolesPlug and play, no configuration...
    59,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
    0
    207971
    Powerline 1000mb TP-Link PA7020P KIT
    TP-LINK TL-PA7020P KIT EAN 6935364099107

    77,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    1310128
    Powerline Adapter 600M 2x Kit HomePlug AV2
    PLANET TECHNOLOGY PL-802-KIT-EU

    PLANET PL-802-KIT on sähköpistorasiaan kytkettävä HomePlug AV2-datasähkösovitin laitepari, joka hyödyntää kiinteistön olemassaolevia sähköverkon...
    79,90 €
    sis. ALV
    Seuraava Erä: 07.06.2019
    0
    168457
    TP-LINK AV500 300Mbps 2-port Wireless Powerline Extender KIT including 1 TL-WPA4220 1 TL-PA4010 500Mbps Powerline Plug and Play
    TP-LINK TL-WPA4220KIT EAN 6935364032258

    TP-LINK TL-WPA4220KIT AV500 2-Port Wifi Powerline Adapter Starter Kit - Silta - HomePlug AV HPAV - 802.11bgn - seinäpistorasiaan kytkettävä300Mbps AV500 Wi-Fi Powerline Extender Starter KitTL-WPA4220KITOne Touch Super...
    80,70 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    168108
    TP-LINK AV500 Powerline 2-ports, WiFi, Extender 2-pack kit, 500Mbps
    TP-LINK TL-WPA4226KIT EAN 6935364032739

    AV600 Powerline Wi-Fi KitTL-WPA4226 KIT V1.2One Touch Super Range Extension - Wi-Fi Clone Button simplifies your Wi-Fi configuration and helps build a seamless unified home networkHomePlug AV standard provides up to 600Mbps1 high...
    82,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 10 ark.pv
    0
    92617
    DYMO Rhino Professional 4200, tarratulostin, LCD-näyttö, kannettava
    S0956000 EAN 3501170956007

    DYMO Rhino 4200lla merkintä on nopeaa ja tarkkaa. Tutulla QWERTY tietokonetyylisellä näppäimistöllä käyttö on helppoa. Pikanäppäimillä voit luoda ja muokata kietaisu- ja lipputarroja, Code 39- ja Code 128 -viivakoodeja, kiinteäpituisia...
    83,20 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    175579
    TL-PA8010P KIT
    TP-LINK TL-PA8010P KIT EAN 6935364033125

    HomePlug AV2 standard compliant, high-speed data transfer rates of up to 1200Mbps, supports all your online needsGigabit port provides secure wired networks for desktops, smart TVs or games consolesIntegrated power socket ensures no...
    84,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 10 ark.pv
    0
    1648121
    TP-LINK AV1000 Powerline Wi-Fi TL-WPA7510 KIT
    TP-LINK TL-WPA7510 KIT EAN 6935364099046

    TP-Link AV1000 powerline-aloituspakkaus, kaksi sovitinta, Dual Band, 802.11ac, 1 x RJ45, Gigabit, valkoinen
    87,20 €
    sis. ALV
    2 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
    0
    166979
    D-Link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Starter Kit, QoS
    DHP-W311AV/E EAN 790069372285

    DHP-W311AV on setti, joka koostuu kahdesta sovittimesta, DHP-W310AV ja DHP-308AV. Tämä tuote on hyvä alku verkon rakentamiseen kodin tietokoneiden välille langattoman verkon laajentamiseksi kodin sähköjohtojen kautta. Mitat LxSxK...
    94,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    1358462
    Devolo dLAN 500 WiFi aloituspaketti, 500Mbps, valkoinen
    DEVOLO DEV#9089

    Devolo dLAN 500 WiFI Aloituspaketti, HomePlug-paketti LAN, 500Mbps, 802.11bgn single band 150mbits, salausnappi, 2xadaptereita, 2xRJ45, 10100mbit, valkoinendLAN 500 WiFi yhdistää viimeisimmän teknologian ja hillityn muotoilun parhaalla...
    105,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    175578
    TP-LINK AV1200 3-Port Gigabit Pass through Powerline Starter Kit
    TP-LINK TL-PA8030P KIT EAN 6935364033156

    TP-LINK TL-PA8030P KIT AV1200 3-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit - Starter Kit - silta - GigE, HomePlug AV HPAV, HomePlug AV HPAV 2.0 - seinäpistorasiaan kytkettäväHomePlug AV2 standard compliant, high-speed...
    108,50 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 6 - 10 ark.pv
    0
    166867
    AV500 2-port Powerline WiFi Extender 3-pack KIT, 500Mbps/300Mbps, val
    TP-LINK TL-WPA4220TKIT EAN 6935364032531

    TL-WPA4220KIT muuntaa nykyisen sähköpiirisi nopeaksi verkoksi ilman uusien kaapeleiden vetämistä tai uusien reikien poraamista. TL-WPA4220 laitteessa on WiFi-kloonus painike, joka kopioi sekä SSIDn että salasanan reitittimeesi....
    112,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 6 - 10 ark.pv
    0
    1146756
    TL-WPA8630 KIT AV1200 GIGABIT
    TP-LINK TL-WPA8630 KIT EAN 6935364093624

    TP-Link AV1200 Gigabit Powerline ac Wi-Fi-asennussarja, 802.11ac, 1200 Mbps, 3 x RJ45, 128-bittinen AES, valkoinenTL-WPA8630 KIT laajentaa WLAN-verkon kantamaa paikkoihin, joissa verkon kuuluvuus olisi muutoin huono. Toistin sijoitetaan...
    113,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 10 ark.pv
    0
    1255484
    Asus PL-AC56 Kit 1200Mbps 1200 Wi-Fi Powerline Extender
    ASUS PL-AC56 KIT EAN 4712900084467

    ASUS PL-AC56 Kit - Silta - GigE, HomePlug AV HPAV 2.0 - 802.11abgnac - Dual Band - seinäpistorasiaan kytkettävä,ASUS PL-AC56 KIT powerline extender Wi-Fi AC1200 AV2 1200 3 Gigabit ports power socket compatible with other...
    128,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
    0
    58072
    Adaptor Module/X2>SFP+
    CISCO CVR-X2-SFP10G= EAN 0882658237300

    Cisco OneX Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-X - vaihtomoduuli
    155,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    58070
    Module/100Base-FX SFP f FE port
    CISCO GLC-FE-100FX= EAN 0746320980546

    Cisco - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Base-FX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 2 km - 1310 nm
    188,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    58071
    100FX SFP on GE SFP Ports f DSBU Switche
    CISCO GLC-GE-100FX= EAN 746320977003

    Cisco 100BASE-FX SFP module for Gigabit Ethernet ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMF
    197,90 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    58058
    10GBASE-SR SFP Module
    CISCO SFP-10G-SR= EAN 0882658167003

    Cisco - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - LCPC monimuoto - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 850 nm
    310,80 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 10 ark.pv
    0
    58066
    Module/100 Base LX SFP f FE Port
    CISCO GLC-FE-100LX= EAN 0746320980515

    Cisco 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF
    315,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    240197
    E-Vantage Report 5 Nodes
    ZYXEL 91-996-036001B EAN 4718937507184

    E-Vantage Report 5 Nodes Logging-Reportingtool for Zywall.
    316,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
    0
    215534
    Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2
    INTEL X710DA2 EAN 0675901263580

    Dual- and quad-port 10 GbE adaptersPCI Express PCIe 3.0, x8Exceptional low power adaptersNetwork Virtualization offloads including Geneve, VXLAN and NVGREIntel Ethernet Flow Director for hardware based application traffic steeringIntel...
    322,30 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    166540
    Promise Pegasus 2 R6 / R8 3TB SATA HDD incl. drive carrier
    Promise Technology F40000013000000 EAN 704118096299

    Sopii ainoastaan Pegasus R4- ja R6-laitteisiin.Sopii varaosaksi tai korvaamaan pienemmällä kapasiteetilla varustetun kiintolevyn olemassa olevassa RAID-kokoonpanossa, mutta silloin ei lisäkapasiteetti tule käyttöön.
    354,60 €
    sis. ALV
    Seuraava Erä: 24.05.2019
    0
    168504
    HP Procurve 2920 2-port Stacking Module
    Hewlett Packard Hew#J9733A EAN 886112322748

    HP - Verkon pinottava moduuli - pinoaminen - 2 porttia malleihin HP 2920-24G Switch, 2920-24G-POE Switch, 2920-48G Switch, 2920-48G-POE Switch
    422,20 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    58064
    Switch/1000Base SX SFP
    CISCO SFP-GE-S= EAN 746320974941

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support
    459,40 €
    sis. ALV
    Seuraava Erä: 21.06.2019
    0
    58062
    Module/10GBase CX4 X2
    CISCO X2-10GB-CX4= EAN 0746320969442

    Cisco X2 - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-CX4 - 4x InfiniBand SFF-8470 - vaihtomoduuli
    497,30 €
    sis. ALV
    Seuraava Erä: 04.06.2019
    0
    240181
    Zyxel IPSEC Client -10 License
    ZYXEL 91-996-041001B EAN 4718937507313

    E-iCard ZyWALL IPSec VPN Client - 10 Pack
    553,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
    0
    Yhteensä 56 tuotetta.
    < edellinen12