ST/SC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
Datolink Ltd

ST/SC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotekoodi: 1240868
  • Valmistajan koodi : DTL-PCSTUSCU2MMOM1-02

14,30 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 3-5 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
19 kpl
toimitusaika 2-5 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,99 €
Toimitusaika
arvioitu 28.06.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DTL-PCSTUSCU2MMOM1-02
  • Tuotteen nimi : ST/SC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
ST/SC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC