• Palvelin verkkokortit

    Näytä suodattimet
    Nimi Hinta
    Näytä tulokset: KuvatLista
    Yhteensä 63 tuotetta.
    Yhteensä 63 tuotetta.
    < edellinen12
    301088
    PCA&HDW PCI EXPRESS SFP
    HP C5956-67355 EAN 5704327401407

    33.10
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 09.04.2020
    0
    92497
    ExpressCard 34mm, Gigabit Ethernet, 1xRJ45
    DELOCK EAN 4043619662166

    Tukee Windows 2000XP2003Vista.
    39.40
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    87199
    ATEN sarjaporttimuunnin RS-232 => RS-485 tai päinvastoin
    ATEN IC485S-AT-G EAN 4710423772120

    1xDB25 naaras, ruuviliitäntä 1xRJ11FeaturesData transmission controlled by the RTS signal.DCEDTE selectable.Point to point, multidrop, and simplexduplex link selection.Four wire full duplex; two wire half duplex.Compact...
    45.90
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    2179776
    Intel Pro/1000 PT Dual Port Gigabit Ethernet Adapter PCIe
    INTEL EXPI9402PT 868973-RFB EAN 5704174181071

    Tämä tuote ei ole uusi, mutta on kunnostettu ja tarkistettu valmistajan toimesta.Refurbished  
    76.70
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    92439
    114.20
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 15.04.2020
    0
    83000
    IBM QLOGIC 8GBIT FC HBA PCI-E 1-PT
    IBM 42D0501 EAN 883436028219

    The QLogic 8Gb FC Single-port and Dual-port HBA for IBM System x are PCI Express 2.0 x8 8Gb Fibre Channel adapters with SFP LC-style connectors. The adapters connect to SFP Multimode Fiber SR optical modules. These adapters support 8...
    127.30
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    136666
    Ethernet SFP+ OPTICS SR
    INTEL E10GSFPSR EAN 0735858211956

    ETHERNET SFP OPTICS SR SUPPORTS X520-DA2
    130.30
    sis. ALV
    Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
    0
    257644
    GIGABIT SFP PCI EXPRESS ADAPTE
    TRENDNET TEG-ECSFP EAN 0710931140002

    Gigabit SFP PCI Express Adapter compatible with standard SFP modules Data rates of up to 2 Gbps over a high performance PCI Express architectureSupports SNMP v1, PXE, VLAN Tagging and Layer 2 Priority Tagging Energy savings with ACPI...
    154.80
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 01.05.2020
    0
    136667
    GB ET DualPort SRV Adapter BUL
    INTEL E1G42ETBLK EAN 0735858203142

    Gigabit ET Multiport-Server-Adapter, Bulk x5
    157.00
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
    0
    168472
    159.30
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 06.04.2020
    0
    86726
    165.90
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    233182
    HP ETHERNET 10GB 2P 560FLRSFP+
    Hewlett Packard Enterprise 665243-B21 EAN 0886112039561

    HPE 560FLR-SFP - Network adapter - PCIe 2.0 x8 - 10Gb Ethernet x 2 - for Apollo 4520 Gen9; ProLiant DL20 Gen9, XL230a Gen9; SimpliVity 380 Gen9; StoreEasy 3850
    175.00
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    502708
    177.10
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    136694
    INTEL ETHERNET X540-T1 SERVER
    INTEL INT#X540T1 EAN 0735858243810

    Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T1
    185.70
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 07.04.2020
    0
    86725
    IBM INTEL ETH DUAL PORT I340-T2 ADAPTER
    IBM 49Y4230 EAN 883436092524

    Intel Ethernet Dual Port Server Adapter I340&45;T2 for IBM System x
    197.80
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 04.05.2020
    0
    221952
    AT-2911SFP/2-001 PCI-EXPRESS
    ALLIED TELESIS 990-003599-001 EAN 0767035197562

    2-port Gigabit SFP PCIe x1 Desktop Fiber Adapter
    202.50
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 16.04.2020
    0
    437217
    Ethernet 1Gb 2-port 332T
    HP 615732-B21 EAN 4948382731579

    New Retail
    205.30
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 15.04.2020
    0
    1584088
    5-SPEED ETHERNET NETWORK CARD
    STARTECH.COM ST10GSPEXNB EAN 0065030864213

    Startech.com 10GBase-T NBASE-T Ethernet -verkkokortti
    207.50
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 9 ark.pv
    0
    83001
    IBM QLOGIC 8GBIT FC HBA PCI-E 2-PT
    IBM 42D0510 EAN 883436028226

    The QLogic 8Gb FC Single-port and Dual-port HBA for IBM System x are PCI Express 2.0 x8 8Gb Fibre Channel adapters with SFP LC-style connectors. The adapters connect to SFP Multimode Fiber SR optical modules. These adapters support 8...
    214.30
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    210459
    INTEL I350-T2 2XGBE BASET ADAP
    LENOVO 00AG510 EAN 0883436468862

    FOR IBM SYSTEM X
    218.70
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    253135
    PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC
    STARTECH.COM PEX10000SFP EAN 0065030859554

    StarTech.com PCI Express 10 Gigabit Ethernet LWL-Netzwerkkarte mit offenem SFP - PCIe x4 10Gb NIC SFP Adapter - 10GbE Ethernet Karte
    270.30
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 9 ark.pv
    0
    215447
    INTEL ETHERNET X540-T2 SERVER
    INTEL X540T2BLK EAN 5032037051309

    Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 - Verkkoadapteri - PCIe 2.1 x8 matala profiili - 10Gb Ethernet x 2
    313.30
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    136665
    GIGABIT ET I340 Server Adapter
    INTEL E1G44HTBLK EAN 0735858212465

    Ethernet Server Adapter I340, Bulk
    322.60
    sis. ALV
    Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
    0
    248709
    EMULEX VFA5 2X10 GBE SFP+
    LENOVO 00JY820 EAN 0883436618083

    PCIE ADAPTER FOR SYSTEM X
    324.60
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 16.04.2020
    0
    1207635
    NIC/Ethernet Convrgd Netwk AdpX550-T2 5p
    INTEL X550T2BLK EAN 0675901319836

    NICEthernet Convrgd Netwk AdpX550-T2 5p
    333.30
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
    0
    215538
    INTEL ETHERNET X710DA2BLK SVR
    INTEL X710DA2BLK EAN 5032037063456

    1GbE10GbE, SFP, PCI Express 3.0, Low Profile, Bulk
    338.10
    sis. ALV
    Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
    0
    249773
    SMC AOC-STGN-I2S Dual-Port 10G
    SUPERMICRO AOC-STGN-I2S EAN 0672042069033

    2x SFP 10Gbport Base-T, 10GbE, Standard LowProfile, PCI-E x8, Intel 82599ES
    338.20
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 09.04.2020
    0
    136664
    GIGABIT ET I340 SERVER ADAPTER
    INTEL E1G44HT EAN 0735858212458

    Ethernet Server Adapter I340
    347.30
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 12 ark.pv
    0
    1207636
    NIC/Ethernet ConvNetwork Adapter X550-T1
    INTEL X550T1BLK EAN 5032037082648

    Intel Ethernet -verkkosovitin X550-T1-verkkosovitin PCIe 3.0 x4, matala profiili 10 Gt x 1 
    351.50
    sis. ALV
    Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
    0
    482945
    NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Unit
    INTEL X710DA2 EAN 5032037063463

    Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP x 2
    354.40
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 12 ark.pv
    0
    1146399
    INTEL X550T1 10GBASE-T Server Adapter
    INTEL INT#X550T1 EAN 0675901319805

    364.90
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 15.04.2020
    0
    482944
    NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Bulk
    INTEL X710DA2BLK EAN 7330381672637

    Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP x 2
    370.50
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    1146400
    INTEL X550T2 10GBASE-T Server Adapter
    INTEL INT#X550T2 EAN 0675901319829

    tyyppiLAN-sovitinsuunnittelu1x PCIe -kortti vaihdettava kehys täyskorkea ja matalaprofiilinen kehys mukanayhteys1x PCIe 3.0x4yhteys2x RJ-45lähetys2x RJ-45 1001000 2,5G 5G 10GBase-TvirtalähdeVirtalähde vain...
    376.60
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 15.04.2020
    0
    264677
    398.80
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 12 ark.pv
    0
    1624795
    INTEL NIC XXV710DA2BLK Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 Bulk
    INTEL XXV710DA2BLK EAN 5032037097628

    Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 - Verkkoadapteri - PCIe 3.0 x8 low profile - 25 Gigabit SFP28 x 2
    404.30
    sis. ALV
    Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
    0
    370060
    Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8
    FUJITSU S26361-F3629-L502 EAN 5712505219911

    New Retail
    421.40
    sis. ALV
    Rajoitettu saatavuusSeuraava Erä: 03.04.2020
    0
    Yhteensä 63 tuotetta.
    < edellinen12