Datolink Ltd
Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita
Tuotekoodi: 1651835
LC - LC duplex kuitukaapelit

LC/LC/MM 50/125 OM3 3m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Hinta

22,00 €

/ 1 kpl (à 22,00 €)
Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

  • Myymälässä : 0
  • Toimittajalla : 46
  • Toimitusaika : Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
  • Toimituskulut alk: 2,99 €

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : PCLULU2MMOM3-03
  • Tuotteen nimi : LC/LC/MM 50/125 OM3 3m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
LC/LC/MM 50/125 OM3 3m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC