Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita
Tuotekoodi: 1905857
SC - kuituadapterit

Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2m

Hinta

14,90 €

/ 1 kpl (à 14,90 €)
Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

  • Myymälässä : 3
  • Toimittajalla : 3
  • Toimitusaika : Heti myymälästä tai toimitukseen
  • Toimituskulut alk: 2,99 €

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2 m
  • Tuotteen nimi : Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2m

Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2m

Takuuaika: 12 kk takuu