ASUS TUF Gaming VG27VH1B
Tuotekoodi: 2883293
  • Valmistajan koodi : 90LM0691-B01170
  • EAN : 4718017691123
Hintamme sis. 25.50% alv
Korissa: 0 kpl
seuraava erä 28.05.2026
Huomioi, että seuraavan erän päivä on vahvistamaton arvioitu päivämäärä toimittajan varastoon.
Saatavuus Tilaustuote
Varastosaldot
Turun myymälässä: 0
Etävarasto: 0
Toimitusaika Seuraava erä: 26.05.2026
Seuraava erä 28.05.2026
Tuotteen kuvaus
  • EAN : 4718017691123
  • Tuotteen nimi : ASUS TUF Gaming VG27VH1B
27 inch gaming monitor with curved display
VA panel with 1,920 x 1,080 pixels @ max. 165 Hz
1 ms MPRT & AMD FreeSync Premium
1x HDMI 2.0 / 1x VGA
Energy efficiency class: F
Tuotteen tekniset tiedot
Technical details:
General:
Color: black
Ergonomics:
Tilt (tilt): -5 ° to + 23 °
Swivel (swivel): -15 ° to + 15 °
Pivot (turn): no
Height-adjustable: no
VESA mount: 100 x 100 mm (free)
Display:
Screen diagonal: 27 inches (68.58 cm)
Aspect ratio: 16: 9
Radius of curvature: 1,500 mm
Panel type: VA (matt)
Backlight: White-LED (Edge)
Native resolution: 1,920 x 1,080 pixels
Refresh rate: max. 165 Hz
Response time: 4 ms GTG / 1 ms MPRT
Adaptive synchronization: Adaptive-Sync / AMD FreeSync Premium
Brightness: max. 250 cd / m²
Contrast ratio (static): 3,000: 1
HDR standard: no
Color display: 16.7 million (8 bit )
Color space coverage: 120% sRGB / DCI-P3 90%
Viewing angle: 178 ° horizontal / 178 ° vertical
Connections:
1x VGA
1x HDMI 2.0
1x 3.5 mm jack (audio-in)
1x 3.5 mm jack (audio-out)
Loudspeaker: 2x 2 W
Scope of delivery:
1x monitor,
1x stand,
1x power cord,
1x HDMI cable,
1x quick guide,
1x warranty card
Power consumption SDR: 26 kWh / 1000h
Energy efficiency class: F
on an EEK scale from A (highest) to G (lowest efficiency)
according to the delegated regulation (EU) 2019/2013 of the Commission.
Dimensions (with stand): 610.34 x 475.16 x 213.77 mm (W x H x D)
Dimensions (without stand): 610.34 x 367.34 x 77.72 mm (W x H x T)