• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
LC/LC/MM 62.5/125 OM1 7M Duplex-kuitukaapeli Multimode
AVEC

LC/LC/MM 62.5/125 OM1 7M Duplex-kuitukaapeli Multimode

Tuotekoodi: 502436
  • Valmistajan koodi : PPM107-7M

27,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 31 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
31 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 14.12.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 3,99 €
Toimitusaika
arvioitu 14.12.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : PPM107-7M
  • Tuotteen nimi : LC/LC/MM 62.5/125 OM1 7M Duplex-kuitukaapeli Multimode
LC/LC/MM 62.5/125 OM1 7M Duplex-kuitukaapeli Multimode