SC/SC/MM 62.5/125 OM1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
Datolink Ltd

SC/SC/MM 62.5/125 OM1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotekoodi: 502441
  • Valmistajan koodi : DTL-PCSUSU2MMOM1-01

31,60 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 6-14 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
45 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,99 €
Toimitusaika
arvioitu 06.05.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DTL-PCSUSU2MMOM1-01
  • Tuotteen nimi : SC/SC/MM 62.5/125 OM1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
SC/SC/MM 62.5/125 OM1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC