LC/LC/SM 9/125 7M Duplex-kuitukaapeli Singlemode
AVEC

LC/LC/SM 9/125 7M Duplex-kuitukaapeli Singlemode

Tuotekoodi: 502451
  • Valmistajan koodi : PPS208-7M

28,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 3-5 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
2 kpl
toimitusaika 2-5 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 4,99 €
Toimitusaika
arvioitu 31.05.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : PPS208-7M
  • Tuotteen nimi : LC/LC/SM 9/125 7M Duplex-kuitukaapeli Singlemode
LC/LC/SM 9/125 7M Duplex-kuitukaapeli Singlemode