• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
Datolink Ltd

SC/SC/SM 9/125 OS1 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotekoodi: 502464
  • Valmistajan koodi : PCSUSU2SM-05

17,40 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 18 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
18 kpl
toimitusaika 5-10 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 07.10.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 07.10.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : PCSUSU2SM-05
  • Tuotteen nimi : SC/SC/SM 9/125 OS1 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
SC/SC/SM 9/125 OS1 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC