• Jatka kassalle
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 62 tuotetta.
Yhteensä 62 tuotetta.
< edellinen12
 5704327401407
301088
PCA&HDW PCI EXPRESS SFP
HP C5956-67355 EAN 5704327401407

30,00 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 05.03.2018
 4710423772120
87199
ATEN sarjaporttimuunnin RS-232 => RS-485 tai päinvastoin
ATEN IC485S-AT-G EAN 4710423772120

1xDB25 naaras, ruuviliitäntä 1xRJ11
46,10 €
sis. ALV
0
 0883436468862
210459
INTEL I350-T2 2XGBE BASET ADAP
LENOVO 00AG510 EAN 0883436468862

FOR IBM SYSTEM X
116,10 €
sis. ALV
0
 0735858211956
136666
Ethernet SFP+ OPTICS SR
INTEL E10GSFPSR EAN 0735858211956

ETHERNET SFP OPTICS SR SUPPORTS X520-DA2
120,10 €
sis. ALV
0
 883436092524
86725
IBM INTEL ETH DUAL PORT I340-T2 ADAPTER
IBM 49Y4230 EAN 883436092524

Intel Ethernet Dual Port Server Adapter I340&45;T2 for IBM System x
139,90 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 28.02.2018
 0735858203142
136667
GB ET DualPort SRV Adapter BUL
INTEL E1G42ETBLK EAN 0735858203142

Gigabit ET Multiport-Server-Adapter, Bulk x5
156,40 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 4948382731579
437217
Ethernet 1Gb 2-port 332T
HP 615732-B21 EAN 4948382731579

New Retail
164,30 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 4948382807205
168472
167,40 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 883436134934
142844
Emulex Dual Port 10GbE SFP+ Emb Adapter
IBM 90Y6456 EAN 883436134934

Emulex Dual Port 10GbE SFP Embedded Adapter for IBM System x - Verkkoadapteri - Advanced Mezzanine Card AMC - 10 Gigabit LAN - 2 porttia malleihin System x iDataPlex dx360 M4, System x3550 M4, x3650 M4
226,20 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 02.03.2018
 0065030859554
253135
PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC
STARTECH.COM PEX10000SFP EAN 0065030859554

StarTech.com PCI Express 10 Gigabit Ethernet LWL-Netzwerkkarte mit offenem SFP - PCIe x4 10Gb NIC SFP Adapter - 10GbE Ethernet Karte
245,60 €
sis. ALV
0
Arvioitu 4 - 8 ark.pv
 0735858212465
136665
GIGABIT ET I340 Server Adapter
INTEL E1G44HTBLK EAN 0735858212465

Ethernet Server Adapter I340, Bulk
294,50 €
sis. ALV
0
 0735858212458
136664
GIGABIT ET I340 SERVER ADAPTER
INTEL E1G44HT EAN 0735858212458

Ethernet Server Adapter I340
309,90 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 02.08.2023
 883436092531
86726
312,50 €
sis. ALV
0
 0672042069033
249773
SMC AOC-STGN-I2S Dual-Port 10G
SUPERMICRO AOC-STGN-I2S EAN 0672042069033

2x SFP 10Gbport Base-T, 10GbE, Standard LowProfile, PCI-E x8, Intel 82599ES
317,60 €
sis. ALV
0
Arvioitu 4 - 8 ark.pv
 5032037063456
215538
INTEL ETHERNET X710DA2BLK SVR
INTEL X710DA2BLK EAN 5032037063456

1GbE10GbE, SFP, PCI Express 3.0, Low Profile, Bulk
353,30 €
sis. ALV
0
 7330381672637
482944
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Bulk
INTEL X710DA2BLK EAN 7330381672637

Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP x 2
372,10 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 5032037051309
215447
INTEL ETHERNET X540-T2 SERVER
INTEL X540T2BLK EAN 5032037051309

Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 - Verkkoadapteri - PCIe 2.1 x8 matala profiili - 10Gb Ethernet x 2
384,20 €
sis. ALV
0
 5032037038430
215388
INTEL ETHERNET X540-T1 SERVER
INTEL INT#X540T1 EAN 5032037038430

TWINVILLE RJ45 PCI-E SINGEL PORT Steckplatz PCI Express Windows 7.0, Win XP Pro, Win 2008 Server, Win 2003 Server, Linux, Windows 8, Win VistaIntel X540-T1, 1x 10GBase-T, PCIe 2.1 x8, low profile, retail
419,20 €
sis. ALV
0
 0735858243810
136694
INTEL ETHERNET X540-T1 SERVER
INTEL INT#X540T1 EAN 0735858243810

Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T1
428,50 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 05.03.2018
1096067
Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe
FUJITSU S26361-D2755-A11-RFB

Refurbished
429,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 02.03.2018
 0065030860598
494162
2-PORT PCIE 10GB ETHERNET NIC
STARTECH.COM ST20000SPEXI EAN 0065030860598

StarTech.com 2 Port PCI Express 10GBase-T Ethernet Netzwerkkarte - 10GbE Ethernet Adapter mit Intel X540 Chip
430,00 €
sis. ALV
0
Arvioitu 4 - 8 ark.pv
 883436028219
83000
IBM QLOGIC 8GBIT FC HBA PCI-E 1-PT
IBM 42D0501 EAN 883436028219

The QLogic 8Gb FC Single-port and Dual-port HBA for IBM System x are PCI Express 2.0 x8 8Gb Fibre Channel adapters with SFP LC-style connectors. The adapters connect to SFP Multimode Fiber SR optical modules. These adapters support 8...
431,50 €
sis. ALV
0
 5712505568217
494816
Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe 8 D2755
FUJITSU S26361-D2755-A11-1-R791 EAN 5712505568217

445,00 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 08.03.2018
 0675901255820
215535
INTEL ETHERNET XL710QDA1BLK SV
INTEL XL710QDA1BLK EAN 0675901255820

10GbE40GbE, QSFP, PCI Express 3.0, Low ProfileFull Height, Bulk
458,60 €
sis. ALV
0
Arvioitu 2 - 5 ark.pv
 0887758383544
482732
HP FlexFabric 10Gb 2P 556FLR-SFP+Adptr
Hewlett Packard 727060-B21 EAN 0887758383544

HP FlexFabric 556FLR-SFP - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 - 10 GigE malleihin ProLiant DL380 Gen9, DL560 Gen9, XL170r Gen9, XL190r Gen9, XL230a Gen9
465,00 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 05.03.2018
 4948382857347
232618
10GB 2-PORT 560SFP+ ETHERNET
Hewlett Packard Enterprise 665249-B21 EAN 4948382857347

HP 560SFP - Verkkoadapteri - PCI Express 2.0 x8 - 10Gb Ethernet x 2 malleihin ProLiant DL360p Gen8, DL560 Gen9, ML110 Gen9, ML350p Gen8, XL170r Gen9, XL190r Gen9
470,50 €
sis. ALV
0
Arvioitu 4 - 7 ark.pv
 5032037063425
215540
INTEL ETHERNET X710DA4FHBLK SV
INTEL X710DA4FHBLK EAN 5032037063425

1GbE10GbE, SFP, PCI Express 3.0, Full Hight, Bulk
475,60 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 02.08.2026
 7330381541865
482948
NIC/EthntCnvrgd NtwkAdpt XL710-QDA1 Bulk
INTEL XL710QDA1BLK EAN 7330381541865

Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 40 Gigabit QSFP x 1
478,30 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 05.03.2018
 0883436468640
481863
Emulex VFA5 ML2 Dual Port 10GbE SFP+Ada
LENOVO 00D1996 EAN 0883436468640

Emulex VFA5 ML2 Dual Port 10GbE SFP Adapter for IBM System x - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 - 10 Gigabit SFP x 2
480,90 €
sis. ALV
0
Arvioitu 2 - 5 ark.pv
 4948382819796
232465
ETHERNET 10GB 2-PORT 530SFP AD
Hewlett Packard Enterprise 652503-B21 EAN 4948382819796

HP 530SFP - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 10Gb Ethernet x 2 malleihin ProLiant DL360p Gen8, DL380 Gen9, DL560 Gen9, ML350p Gen8, XL170r Gen9, XL190r Gen9
488,30 €
sis. ALV
0
 7330381115691
482946
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA4 Bulk
INTEL X710DA4FHBLK EAN 7330381115691

Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 - 10 Gigabit SFP x 4
501,10 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 0675901255875
215541
INTEL ETHERNET XL710QDA2BLK SV
INTEL XL710QDA2BLK EAN 0675901255875

2x 10GbE40GbE, QSFP, PCI Express 3.0, Low ProfileFull Height, Bulk
511,30 €
sis. ALV
0
 5032037041492
215325
Ethernet SRV Adapter X520-SR2
INTEL E10G42BFSR EAN 5032037041492

ETHERNET SRV ADAPTER X520-SR2 DUAL PORT VMDQ VMDC FCOE ISCSIIntel X520-SR2, 2x 10GBase-SR, PCIe x8, low profile
515,50 €
sis. ALV
0
Arvioitu 4 - 8 ark.pv
 5415247030423
213457
BROADCOM 57810 DUAL PORT 10GB
DELL 540-BBIU EAN 5415247030423

Dell 57810 DP BT konvergierter Netzwerk Adapter10 Gbits Low Profile
529,10 €
sis. ALV
0
Arvioitu 2 - 5 ark.pv
 7330381070433
482949
NIC/EthntCnvrgd NtwkAdpt XL710-QDA2 Bulk
INTEL XL710QDA2BLK EAN 7330381070433

Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 40 Gigabit QSFP x 2
538,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 05.03.2018
 5711045977893
443865
PnPcieg2X8 2P10G SFPintel82599
HP 711570-001 EAN 5711045977893

555,40 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 17.03.2018
 883436028226
83001
IBM QLOGIC 8GBIT FC HBA PCI-E 2-PT
IBM 42D0510 EAN 883436028226

The QLogic 8Gb FC Single-port and Dual-port HBA for IBM System x are PCI Express 2.0 x8 8Gb Fibre Channel adapters with SFP LC-style connectors. The adapters connect to SFP Multimode Fiber SR optical modules. These adapters support 8...
561,00 €
sis. ALV
0
 0735858205207
45727
ETHERNET SRV ADAPTER X520-SR2
INTEL E10G42BFSR EAN 0735858205207

ETHERNET SRV ADAPTER X520-SR2 DUAL PORT VMDQ VMDC FCOE ISCSI
568,60 €
sis. ALV
0
Yhteensä 62 tuotetta.
< edellinen12