• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
ALATUOTERYHMÄ:

Verkkokortit RJ45

10GB - PCIe - Verkkokortit

Näytä suodattimet
Tuotealueet
Verkkotuotteet
/products/t/1490/10GB_PCIe_Verkkokortit
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 46 tuotetta.
Yhteensä 46 tuotetta.
< edellinen12
0
0
PCI-E Gigabit Ethernet NIC SFP Fiber Optic
502707
€ 68.40
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
PCI-E Gigabit Ethernet NIC SFP Fiber Optic
ENW-9701 EAN 3548383115401

0
Seuraava erä: 20.07.2022
3
0
Verkkokortti 10 Gigabit Ethernet port, PCIe 2.0 x4
1540451
€ 119.80
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Verkkokortti 10 Gigabit Ethernet port, PCIe 2.0 x4
TEG-10GECTX EAN 0710931140323

TRENDnet TEG-10GECTX - Verkkosovitin - PCIe 2.0 x4 matala profiili - 10 Gt Ethernet x 1
0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
25
0
Broadcom 1Gb 4-port Server Adapter NetXtreme BCM5719-4P bulk
2012404
€ 128.40
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Broadcom 1Gb 4-port Server Adapter NetXtreme BCM5719-4P bulk
BCM95719A1904AC EAN 650861000000

Assy Top BCM95719A1904AC
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
Single 10Gb SFP+ PCI Express Server Adapter
502708
€ 138.40
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Single 10Gb SFP+ PCI Express Server Adapter
ENW-9801 EAN 4711213687105

0
Seuraava erä: 20.07.2022
1
0
MCI-10G/82599-2S
2153719
€ 191.40
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
MCI-10G/82599-2S
90SC08J0-M0UAY0 EAN 4712900601350

ASUS MCI-10G 82599-2S SFP OCP -verkon mezzanine-kortti on suunniteltu ASUS E8- ja E9-sarjan kehikkopalvelimille ja tarjoaa kuituratkaisun optisten SFP LR- ja SFP SR-moduulien kautta tai mahdollistaa kupariratkaisun suoraan...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
Intel Ethernet Network Connection OCP X527-DA2 - verkkosovitin - OCP - 10 Gigabit SFP+ x 2
2093305
€ 199.50
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Intel Ethernet Network Connection OCP X527-DA2 - verkkosovitin - OCP - 10 Gigabit SFP+ x 2
X527DA2OCPG1P5 EAN 5032037095044

TuotekuvausIntel Ethernet Network Connection OCP X527-DA2 - verkkosovitin - OCP - 10 Gigabit SFP x 2Laitteen tyyppiVerkkosovitinKoko tai muotoVaihtomoduuliLiitäntäväylän tyyppiOpen Compute Project mezzanine...
0
Seuraava erä: 12.07.2022
2
0
IBM QLOGIC 8GBIT FC HBA PCI-E 2-PT
83001
€ 215.80
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
IBM QLOGIC 8GBIT FC HBA PCI-E 2-PT
42D0510 EAN 883436028226

The QLogic 8Gb FC Single-port and Dual-port HBA for IBM System x are PCI Express 2.0 x8 8Gb Fibre Channel adapters with SFP LC-style connectors. The adapters connect to SFP Multimode Fiber SR optical modules. These adapters support 8...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
AT-2911SFP/2-001 PCI-EXPRESS
221952
€ 222.70
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
AT-2911SFP/2-001 PCI-EXPRESS
990-003599-001 EAN 0767035197562

2-port Gigabit SFP PCIe x1 Desktop Fiber Adapter
0
Seuraava erä: 07.09.2022
0
0
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Bulk
482944
€ 330.10
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Bulk
X710DA2BLK EAN 7330381672637

Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP x 2
0
Seuraava erä: 12.07.2022
0
0
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Unit
482945
€ 344.30
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Unit
X710DA2 EAN 5032037063463

Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP x 2
0
Seuraava erä: 12.07.2022
2
0
INTEL X520 DP 10GB DA/SFP+
1054109
€ 373.70
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
INTEL X520 DP 10GB DA/SFP+
540-BBDW EAN 5397063767465

SERVER ADAPTER LOW PROFILE
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
32
0
Intel Ethernet Network Adapter X710-T2L - verkkosovitin - PCIe 3.0 x8 - 100M/1G/2.5G/5G/10 Gigabit Ethernet x 2
3216054
€ 376.70
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Intel Ethernet Network Adapter X710-T2L - verkkosovitin - PCIe 3.0 x8 - 100M/1G/2.5G/5G/10...
X710T2LOCPV3 EAN 5032037188111

TuotekuvausIntel Ethernet Network Adapter X710-T2L - verkkosovitin - PCIe 3.0 x8 - 100M1G2.5G5G10 Gigabit Ethernet x 2Laitteen tyyppiVerkkosovitinKoko tai muotoVaihtokortti - matala profiiliLiitäntäväylän tyyppiPCI...
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe 8 D2755
494816
€ 411.60
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe 8 D2755
S26361-D2755-A11-1-R791 EAN 5712505568217

0
Seuraava erä: 16.07.2022
0
0
Network 2x10GB SFP+
248359
€ 442.70
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Network 2x10GB SFP+
4XC0F28736 EAN 0888772679934

Lenovo ThinkServer OCe14102-UX-L PCIe 10Gb 2 Port SFP Converged Network Adapter by Emulex
0
Seuraava erä: 26.07.2022
0
0
INTEL NIC XXV710DA2BLK Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 Bulk
1624795
€ 446.90
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
INTEL NIC XXV710DA2BLK Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 Bulk
XXV710DA2BLK EAN 5032037097628

Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 - Verkkoadapteri - PCIe 3.0 x8 low profile - 25 Gigabit SFP28 x 2
0
Seuraava erä: 12.07.2022
0
0
INTEL NIC XXV710DA2 Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 Retail
1624804
€ 468.50
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
INTEL NIC XXV710DA2 Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 Retail
XXV710DA2 EAN 0675901387347

Intel Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 - Verkkoadapteri - PCIe 3.0 x8 matala profiili - 25 Gigabit SFP28 x 2
0
Seuraava erä: 29.08.2022
0
0
INTEL X550T2 10GBASE-T Server Adapter
1146400
€ 480.30
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
INTEL X550T2 10GBASE-T Server Adapter
INT#X550T2 EAN 0675901319829

tyyppiLAN-sovitinsuunnittelu1x PCIe -kortti vaihdettava kehys täyskorkea ja matalaprofiilinen kehys mukanayhteys1x PCIe 3.0x4yhteys2x RJ-45lähetys2x RJ-45 1001000 2,5G 5G 10GBase-TvirtalähdeVirtalähde vain...
0
Seuraava erä: 02.08.2022
1
0
NIC/Ethernet Convrgd Netwk AdpX550-T2 5p
1207635
€ 512.50
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/Ethernet Convrgd Netwk AdpX550-T2 5p
X550T2BLK EAN 0675901319836

NICEthernet Convrgd Netwk AdpX550-T2 5p
0
Arvioitu: 5 - 30 arkipäiviä
0
0
Intel Ethernet Network Adapter X710-DA4 for OCP 3.0 - verkkosovitin - OCP 3.0 - 10 Gigabit SFP+ x 4
3216146
€ 521.60
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Intel Ethernet Network Adapter X710-DA4 for OCP 3.0 - verkkosovitin - OCP 3.0 - 10 Gigabit SFP+ x 4
X710DA4OCPV3 EAN 5032037163705

TuotekuvausIntel Ethernet Network Adapter X710-DA4 for OCP 3.0 - verkkosovitin - OCP 3.0 - 10 Gigabit SFP x 4Laitteen tyyppiVerkkosovitinKoko tai muotoVaihtokorttiLiitäntäväylän tyyppiOpen Compute Project mezzanine...
0
Seuraava erä: 12.07.2022
0
0
BROADCOM 57810 DUAL PORT 10GB
213457
€ 542.30
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
BROADCOM 57810 DUAL PORT 10GB
540-BBIU EAN 5415247030423

Dell 57810 DP BT konvergierter Netzwerk Adapter10 Gbits Low Profile
0
Seuraava erä: 15.07.2022
0
0
SMC AOC-STGN-I2S Dual-Port 10G
249773
€ 592.20
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
SMC AOC-STGN-I2S Dual-Port 10G
AOC-STGN-I2S EAN 0672042069033

2x SFP 10Gbport Base-T, 10GbE, Standard LowProfile, PCI-E x8, Intel 82599ES
0
Seuraava erä: 16.07.2022
0
0
PnPcieg2X8 2P10G SFPintel82599
443865
€ 616.00
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
PnPcieg2X8 2P10G SFPintel82599
711570-001 EAN 5711045977893

0
Seuraava erä: 26.07.2022
0
0
INTEL X710 DP 10GB DA/SFP+ +
1135171
€ 625.00
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
INTEL X710 DP 10GB DA/SFP+ +
555-BCKM EAN 5397063836710

Intel X710 DP 10Gb DASFP I350 DP 1Gb Ethernet Network Daughter Card Customer InstallDELL X710. Asennettu. Lähetystekniikka Langallinen, isäntäliitäntä PCI Express, Interface Ethernet ...
0
Seuraava erä: 26.07.2022
0
0
NIC/EthntCnvrgd NtwkAdpt XL710-QDA1 Bulk
482948
€ 642.20
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/EthntCnvrgd NtwkAdpt XL710-QDA1 Bulk
XL710QDA1BLK EAN 7330381541865

Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 40 Gigabit QSFP x 1
0
Seuraava erä: 11.07.2022
0
0
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA4 Bulk
482946
€ 645.20
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA4 Bulk
X710DA4FHBLK EAN 7330381115691

Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 - 10 Gigabit SFP x 4
0
Seuraava erä: 02.08.2022
0
0
ETHERNET 10GB 2-PORT 530SFP AD
232465
€ 663.10
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
ETHERNET 10GB 2-PORT 530SFP AD
652503-B21 EAN 4948382819796

HP 530SFP - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 10Gb Ethernet x 2 malleihin ProLiant DL360p Gen8, DL380 Gen9, DL560 Gen9, ML350p Gen8, XL170r Gen9, XL190r Gen9
0
Seuraava erä: 22.07.2022
0
0
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA4 Unit
482947
€ 670.60
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA4 Unit
X710DA4FH EAN 5032037063401

Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 - 10 Gigabit SFP x 4
0
Seuraava erä: 29.08.2022
0
0
Intel X550 Dual Port 10G
1585254
€ 687.80
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Intel X550 Dual Port 10G
540-BBRG EAN 5711783356592

Base-T Adapter Low Profile
0
Seuraava erä: 22.07.2022
0
0
NIC/EthntCnvrgd NtwkAdpt XL710-QDA2 Bulk
482949
€ 728.50
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/EthntCnvrgd NtwkAdpt XL710-QDA2 Bulk
XL710QDA2BLK EAN 7330381070433

Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 40 Gigabit QSFP x 2
0
Seuraava erä: 29.07.2022
0
0
Server Zub HP NW-Karte Ethernet 10GB 2-fach Port 530SFP+  PCI-Express 3.0 G8
262314
€ 732.20
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Server Zub HP NW-Karte Ethernet 10GB 2-fach Port 530SFP+ PCI-Express 3.0 G8
652503-B21 EAN 0886111577644

0
Seuraava erä: 26.07.2022
0
0
NIC/EthntCnvrgd NtwkAdpt XL710-QDA2 Unit
482950
€ 753.00
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/EthntCnvrgd NtwkAdpt XL710-QDA2 Unit
XL710QDA2 EAN 5032037063487

Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2 - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 40 Gigabit QSFP x 2
0
Seuraava erä: 11.08.2022
0
0
ETHERNET X710T4BLK SERVER
1373931
€ 756.00
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
ETHERNET X710T4BLK SERVER
X710T4BLK EAN 0735858316194

Intel Ethernet -verkkosovitin X710-T4 - verkkosovitin - PCIe 3.0 x8 matala profiili - 10 Gt Ethernet x 4
0
Seuraava erä: 11.08.2022
10
0
FUJITSU PLAN EP 2Kanal 10Gbit/s LAN Controller X550 integrierten 10GBASE-T Intel Treiber KIT 100MBits, 1Gbits u.10Gbits Audio Speed
1691000
€ 759.00
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
FUJITSU PLAN EP 2Kanal 10Gbit/s LAN Controller X550 integrierten 10GBASE-T Intel Treiber KIT...
S26361-F3948-L502 EAN 4057185733519

TuoteTuotenimike    FUJITSU PLAN EP 2Kanal 10Gbits LAN Controller X550 integrierten 10GBASE-T Intel Treiber KIT 100MBits, 1Gbits u.10Gbits Audio SpeedKuvaus    FUJITSU PLAN EP Intel X550-T2 - Verkkosovitin...
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
0
Broadcom 10GB PCI-E SFP+
330735
€ 787.20
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Broadcom 10GB PCI-E SFP+
DEL#K188P EAN 5711045148125

Network Card
0
Seuraava erä: 26.07.2022
0
0
NIC/Eth Ntwk Adapt E810-XXVDA4 Retail
2924939
€ 852.00
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
NIC/Eth Ntwk Adapt E810-XXVDA4 Retail
E810XXVDA4BLK EAN 5032037172271

NICEth Ntwk Adapt E810-XXVDA4 Retail, PCI Express 4.0 x16, PCIe 3.0, PCIe 4.0
0
Seuraava erä: 12.07.2022
0
0
Net PCI-Express 1000T INTEL X520-LR1 Network Adapter [Low Profile] [BLK]
261638
€ 875.50
sis. ALV
10GB - PCIe - Verkkokortit
Net PCI-Express 1000T INTEL X520-LR1 Network Adapter [Low Profile] [BLK]
E10G41BFLRBLK EAN 0675901207140

0
Seuraava erä: 12.07.2022
Yhteensä 46 tuotetta.
< edellinen12