Aoa Technology Co.

4x 10/100/1000BaseT + 1000BaseSX Multimode SC

Tuotekoodi: 1046571
  • Valmistajan koodi : AFS3400-M02-EA

129,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Myös rahoitus
Osamaksusopimukset noin: 16,63 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:4,46 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 6-14 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
8 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,99 €
Toimitusaika
arvioitu 08.03.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : AFS3400-M02-EA
  • Tuotteen nimi : 4x 10/100/1000BaseT + 1000BaseSX Multimode SC
4x 10/100/1000BaseT + 1000BaseSX Multimode SC