Heti myymälästä tai toimitukseen

Toimitusaika päivää

Max
päivää



Valmistajat


Hide banners
Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 65
3828180 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100/1000BaseT-WDM/BiDi SM Converter 20km, Tx1310nm/Rx1490 SC, LFP
AOM-3100D-A20-RX1490
AOM-2100D-A20-RX1490 vanha mallimerkintä AOM-3100D-A20-RX1490 on metallikoteloitu LFP Link FallPass ominaisuudella varustettu gigabitin mediamuunnin101001000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LXWDMBiDi-kuituverkon singlemode välille. Mediamuunnintoimii yhdellä kuidulla max 20km etäisyydellä.Kyseinen mediamuunnin sopii Elisan DNA Teliavalokuitutekniikalla toteutettujen...
161
0
129,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3828183 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
PSU 230VAC for AOR-14-2-A
SX75A-050120-IPS
AOM-CMC3104-M05-EA on metallikoteloitu ukkossuojattumediamuunnin 101001000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SXkuituverkon multimode välille. Mediamuunnin on varustettu4x Gigabitin Ethernet-portilla.Retailpakkauksen sisältö mediamuunnin, ulkoinen virtalähdesekä asennusohje english.Tekniset tiedot• Kuituportti- 1000Base-SX Multimode- Allonpituus 1310nm- Etäisyys...
2
0
79,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3828181 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
4x 10/100/1000BaseT+1000BaseSX MM Switch 275/550m, SC, IP30
CMC3104-M05-EA
Datolink DTL-B3512L-ID20 on laajennetulla käyttölämpötila-alueella varustettu industrial-tason Gigabitin yksimuotosingle-mode SFP BIDI-moduli DDM-tuella, joka toimiikaikissa SFP-standardin mukaisissa tietoliikennelaitteissa.Moduli on varustettu simplex LC-liittimellä.Modulin avulla SFP-paikalla varustettuuntietoliikennelaitteeseen kytkin, WiFi-tukiasema,...
40
0
119,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3794590 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100/1000BaseT-100/1000 SFP converter Web/SNMP-managed
GT-915A
PLANET GT-915A on hallittava Gigabitinmediamuunnin, jossa on RJ-45- kupariportin lisäksi yksivapaa SFP-modulipaikka. Moduulipaikkaan voidaanlaittaa halutun tyyppinen 1001000Base-X SFP-moduli, jolloinlaitteesta saadaan Gigabitin kupari-kuitumuunninkaikentyyppisille valokuiduille. Muunnin voidaan asentaamyös PLANET MC-15001500R, MC-700 ja MC-1000MRmediamuunninkehikkoon.Tuotepakkaus...
2
0
169,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3665243 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
SFP-SFP Converter 100/1000BaseT LFP
AOM-2200-EA
AOM-2200-EA on metallikoteloitu mediamuunnin kahdella1001000 SFP-moduulipaikalla, johon voidaan asentaahalutunlaiset valokuitumodulit. Kahdella SFP-moduulipaikallavarustettu mediamuunnin soveltuu erinomaisen hyvin, kutentarvitaan yhdistää eri kuitutyyppejä multimode singlemode ja tai nopeusluokkia 100M 1G.Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA...
31
0
78,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3665086 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
StarTech.com 2-Port USB 3.0 Extender over OM3 Multimode Fiber, LC/LC, 2x 5Gbps USB-A Hub, 350m (1150ft) Range, Durable USB Fiber Optic Extender, Incl. 2x 10G MMF SFP modules - Optical USB Extender (F35023-USB-EXTENDER) USB-forlngerkabel
F35023-USB-EXTENDER EAN 0065030897389
2
0
1331,00 €
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
3590689 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
Video over Fiber 4ch (SM/WDM/FC) 20km AHD/TVI/CVI 1080p, RS-485
HM-4V1D-S1080P
PrimeDa HM-1V1D-S1080P on Video-over-Fiber -kitti,joka mahdollistaa neljän kamerasignaalin AHDTVICVIsiirtämisen yhtä singlemode-valokuitua pitkin jopa 20kmetäisyydelle Multimode 300m. Kitissä on sekä lähetys- ettävastaanottopään laitteet, virtalähteet sekä PTZ-ohjaustavarten RS-485 portit.Käyttökohteet• Security...
2
0
312,40 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3580886 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100/1000BaseT-SFP (100/1000) converter PoE+ PD
GT-805A-PD
PLANET GT-805A-PD on Gigabitin mediamuunnin, jossa on RJ-45-kupariportin lisäksi yksi vapaa SFP-modulipaikka 100M- ja 1Gmoduleille. GT-805A-PD ottaa käyttöjännitteensä Ethernet-portin kautta PoE-tekniikalla PD tai optiona 5VDCtoimitetaan ilman virtalähdettä. SFP-moduulipaikkaanvoidaan laittaa halutun tyyppinen valokuitumoduuli, jolloinlaitteesta saadaan...
3
0
95,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3444823 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
1000TX-SX SFP Converter PoE+ Industrial -40...+75C, 802.3at IP67
IGTP-825AT
PLANET IGTP-825AT on teollisuuskäyttöönsuunniteltu IP67 sääsuojattu mediamuunnin PoEvirransyöttötuella. Laitteessa on yksi 101001000Base-Tkupariportti sekä yksi SFP-portti 1001000Mvalokuitumoduleille.Tekniset tiedot• 1x 101001000BASE-T with IEEE 802.3at PoE Gigabit RJ45port- Data Power output• 1x 1000BASE-X SFP interfaceData input• 1x...
1
0
299,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3430280 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100/1000BaseT-SFP Converter Mini
LA-MC1N-G0101Mini
Lanao LA-MC1N-G0101Mini on markkinoiden pienin gigabitinmediamuunnin 101001000Base-T Ethernet ja valokuituverkonvälille. Vähävirtainen mediamuunnin on varustettu yhdelläSFP-modulipaikalla, johon voidaan asentaa halutunlainenvalokuitumoduli. Erittäin pienikokoinen SFP-mediamuunninkulkeutuu myös mukana etätyötoteutuksissa ja saatarvittaessa virtansa...
91
0
55,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3422841 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
14 slot Rack for AOA mediaconverters Double PSU 230VAC
AOR-14-2A
AOR-14-2-A on 14-porttinen metallinen 19"mediamuunninkehikko kahdella vaihdettavalla AC-virtalähdeellä. Kehikkoon saadaan asennettua maksimissaan14x AOAn mediamuunninta.Yhteensopivat mediamuuntimet• AOM-1100D-M02-EA• AOM-1100D-S20-EA• AOM-2100D-M05-EA• AOM-2100D-S20-EA• AOM-2100D-SFP-EA• AOM-3100D-M05-EA• AOM-3100D-S20-EA•...
13
0
259,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3422842 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
14 slot Rack for AOA mediaconverters Double PSU 48VDC
AOR-14-2D
AOR-14-2-A on 14-porttinen metallinen 19"mediamuunninkehikko kahdella vaihdettavalla 48VDCvirtalähdeellä.Yhteensopivat mediamuuntimet• AOM-1100D-M02-EA• AOM-1100D-S20-EA• AOM-2100D-M05-EA• AOM-2100D-S20-EA• AOM-2100D-SFP-EA• AOM-3100D-M05-EA• AOM-3100D-S20-EA• AOM-3100D-A20-EA• AOM-3100D-B20-EA• AOM-3100D-SFP-EA•...
2
0
299,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3412531 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
1x 10/100/1000T PoE + 1xSFP -40...+85C Industrial PoE+ Mediaconverter, IP40
IMC3100P-SFP
AOA IMC3100P-SFP on teollisuuskäyttöön suunniteltuDIN-kiskoon asennettava Ethernet PoE-mediamuunnin laajennetulla käyttölämpötila-alueella.Mediamuunnin on varustettu 1x 101001000Base-T PoEkupariportilla sekä 1x Gigabitin SFP-portilla.Tekniset tiedot• 1x 101001000Base-T MDIMDI-X• PoE IEEE 802.3afat complaint• 1x 1000Base-X SFP•...
8
0
135,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3412528 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
1x 10/100/1000T + 1xSFP -40...+85C Industrial Mediaconverter, IP40
IMC3100-SFP
AOA IMC3100-SFP on teollisuuskäyttöön suunniteltuDIN-kiskoon asennettava Ethernet-mediamuunnin laajennetulla käyttölämpötila-alueella.Mediamuunnin onvarustettu 1x 101001000Base-Tkupariportilla sekä 1x Gigabitin SFP-portilla.Tekniset tiedot• 1x 101001000Base-T MDIMDI-X• 1x 1000Base-X SFP• Auto-negotiation speed, halffull-duplex•...
4
0
99,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3273724 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
Procet Ultra PoE++ Injector 60W 10/100/1000BaseT
PT-PSE106GW
Procet PT-PSE106GW on ammattikäyttöön suunniteltuseinäkiinnitettävä 802.3at PoE Pre-bt standardinmukainen Ultra PoE 60W injektori sisäänrakennetullavirtalähteellä, joka syöttää virtaa yhdelle101001000Base-T IEEE-802.3at PoE-laitteelle. PT-PSE106GWon alaspäin yhteensopiva myös 802.3afat PoE-laitteidenkanssa.Ultra PoE...
26
0
74,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3244520 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
DELL 25GBE SFP28 SR OPTIC 85C FOR ALL SFP28 NIC PORTS
407-BCHI EAN 5397184525821
SR Optic 25GbE , 85C for all SFP28 ports
20
0
321,10 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3244090 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100/1000BaseT-1000BaseLX SM Converter 20km, 1310nm SC, LFP
AOM-2100D-S20-EA
AOM-2100D-S20-EA on metallikoteloitu LFP Link Fall Pass -ominaisuudella varustettu mediamuunnin 101001000Base-TEthernet- ja 1000Base-LX kuituverkon singlemode välille.Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologynmediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A esim. taloyhtiöidenlaajakaistatoteutuksissa.Retailpakkauksen sisältö mediamuunnin, ulkoinen virtalähdesekä...
37
0
78,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3244091 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100/1000BaseT-SFP Converter LFP
AOM-2100D-SFP-EA
AOM-2100D-SFP-EA on metallikoteloitu LFP Link FallPass ominaisuudella varustettu gigabitinmediamuunnin 101001000Base-T Ethernet- kuituverkonvälille. Mediamuunnin on varustettu yhdellä SFP-modulipaikalla, johon voidaan asentaa halutunlainenvalokuitumoduli.Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologynmediamuunninkehikkoon AOR-14-2-AAOR-14-2-D esim.taloyhtiöiden...
16
0
58,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3244089 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100/1000BaseT-1000BaseSX MM Converter 275/550m, 850nm SC, LFP
AOM-2100D-M05-EA
AOM-2100D-M05-EA on metallikoteloitu LFP LinkFall Pass -ominaisuudella varustettu mediamuunnin101001000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SXkuituverkon multimode välille.Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologynmediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A esim. taloyhtiöidenlaajakaistatoteutuksissa.Retailpakkauksen sisältö mediamuunnin, ulkoinen virtalähdesekä...
37
0
78,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
3021874 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
TP-Link TL-FC311B-20 kuitumediamuunnin Gigabit Ethernet, WDM media converter
TL-FC311B-20 EAN 6935364072926
TP-Link TL-FC311B-20 - V1 - kuitumediamuunnin - GigE - 1000Base-T, WDM, 1000Base-SC - RJ-45 SC yksimuoto - jopa 20 km - 1310 TX 1550 RX nmTuotekuvaus TP-Link TL-FC311B-20 - V1 - kuitumediamuunnin - GigELaitetyyppi Kuitumediamuunnin - RJ-45 SC yksimuotoUlkoinen malliKaapelityyppi 1000Base-T, WDM, 1000Base-SCTiedonsiirtonopeus 1 GbpsOptinen aallonpituus 1310 TX 1550 RX nmDatayhteysprotokolla...
12
0
61,60 €
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
2597951 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
Moxa TCF-142-S-SC-RM RS-232, RS-485, RS-442, RS-232 valokuitumediamuunnin
TCF-142-S-SC-RM
RS-232, RS-485, RS-442, RS-232-sarjaportti, sarja RS-422, serial RS-485, 9-nastainen D-Sub DB-9 SC single-mode, jopa 40 km, 1310 nm
4
0
505,50 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2597553 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
2x 10/100/1000BaseT+1000BaseLX SM Switch 20km, SC
AOM-3102-S20-EA
AOM-3102-S20-EA on metallikoteloitu ukkossuojattumediamuunnin 101001000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LXkuituverkon singlemode välille. Mediamuunnin on varustettukahdella Ethernet-portilla.Mediamuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologynmediamuunninkehikkoon AOR-14-2-A esim. taloyhtiöidenlaajakaistatoteutuksissa.Retailpakkauksen sisältö mediamuunnin, ulkoinen...
75
0
74,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
2572904 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
DELL 25GBE SFP28 SR NO FEC MMF DUPLEX LC
407-BBXU EAN 5397184377109
DUPLEX LC IN
5
0
360,20 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2568911 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
PLANET IGUP-2205AT on teollisuuskäyttöön suunniteltu laajalämpötila mediamuunnin PoE++ Industrial 2-Port 100/1000X
IGUP-2205AT EAN 4711605284394
 PLANET IGUP-2205AT on teollisuuskäyttöönsuunniteltu laajalämpötila mediamuunnin PoEvirransyöttötuella.Laitteessa on kaksi 101001000Base-T kupariporttia sekäkaksi 1001000Base-X SFP-modulipaikkaa kuituyhteyksille.Tekniset tiedot• 2x 101001000BASE-T RJ45 with IEEE 802.3bt PoE Injectorfunction• 2x SFP slots, supporting 1000BASE-X and...
2
0
339,60 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
2568909 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
PLANET IGT-815AT IP30 Compact size Industrial
IGT-815AT EAN 4711605284363
PLANET IGT-815AT on teollisuuskäyttöön suunniteltumediamuunnin yhdellä 101001000Base-T portilla sekäyhdellä SFP-modulipaikalla 1001000.Tekniset tiedot• 1x 101001000BASE-T RJ45• 1x SFP slot, supporting 1000BASE-X and 100BASE-FXtransceiver dual mode• Supports auto-negotiation and 10100Mbps halffull duplexand 1000Mbps full duplex mode on RJ45...
2
0
111,50 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
2568910 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
PLANET IGUP-2205AT Industrial 2-Port 100/1000X
IGUP-1205AT EAN 4711605284400
 PLANET IGUP-2205AT on teollisuuskäyttöönsuunniteltu laajalämpötila mediamuunnin PoEvirransyöttötuella.Laitteessa on kaksi 101001000Base-T kupariporttia sekäkaksi 1001000Base-X SFP-modulipaikkaa kuituyhteyksille.Tekniset tiedot• 2x 101001000BASE-T RJ45 with IEEE 802.3bt PoE Injectorfunction• 2x SFP slots, supporting 1000BASE-X and...
1
0
413,10 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
2568912 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
PLANET IGUP-805AT Industrial 1-Port 100/1000X
IGUP-805AT EAN 4711605284486
PLANET IGUP-805AT on teollisuuskäyttöön suunniteltulaajalämpötila mediamuunnin PoE virransyöttötuella.Laitteessa on yksi 101001000Base-T kupariportti sekäyksi 1001000Base-X SFP-modulipaikkaa kuituyhteyksille.Tekniset tiedot• 1x 101001000BASE-T RJ45 with IEEE 802.3bt PoE Injectorfunction• 1x SFP slot, supporting 1000BASE-X and...
12
0
260,60 €
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
2406939 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
TAA 10/100/1000T TO 100X/1000X ACCS
AT-IMC2000T/SP-980 EAN 0767035210582
SFP IND TEMP GB MEDIA CONVERTER INAllied Telesis AT IMC2000T SP - Teollinen lämpötila - Mediamuunnin - GigE - 1000Base-SX, 100Base-FX - RJ-45 SFP mini-GBIC 
0
0
629,60 €
Seuraava erä: 12.03.2024
0
2243073 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
Netgear Switch, APM408F 8PT 10GBASE-T Port Card
APM408F-10000S EAN 606449131994
1
0
715,30 €
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
2216413 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10G/5G/2.5G/1G/100M to 10GBase-X SFP+ Mediaconverter
XT-705A EAN 4711605283656
PLANET XT-705A on 10 Gigabitin mediamuunnin, jossa on RJ-45-kupariportin lisäksi yksi SFP modulipaikka. Modulipaikkaanhalutun tyyppinen SFP moduli, jolloin laitteesta saadaan10G kuitumuunnin halutun tyyppiselle kuidulle. Muunninvoidaan asentaa myös PLANET MC-15001500R, MC-700 ja MC-1000MR kehikkoon.Tekniset tiedot• 1x 10G5G2.5G1G100BASE-T RJ45 interface with autoMDIMDI-X...
5
0
203,20 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
2155306 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100BaseT-100BaseFX SM Converter 20km 1310nm SC, LFP
AOM-1100D-S20-EA
31
0
49,60 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
1990147 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
MEDIA BLADE 10/100/1000TX
AT-CM3K0S EAN 7670351891782
The AT-CM3K0S line card features a 101001000T twisted pair port, and an optical SFP slot. The twisted pair port has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters 328 feet when connected to an Ethernet, Fast Ethernet, or Gigabit device. Depending on the model, the media and rate converter line cards can operate in multi-mode or single-mode fiber over various distances up to...
0
0
834,60 €
Seuraava erä: 19.03.2024
0
1983480 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100BaseT-100BaseFX MM Converter 2km 1310nm SC, Lightning Proof, LFP
AOM-1100D-M02-EA
12
0
47,60 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
1659784 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
HPE X130 10G SFP+ LC SR DC XCVR
HEW#JL437A EAN 0190017165608
HPE X130 - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - LC malleihin FlexFabric 58XX, 59XX
11
0
8194,90 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
1272605 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
SFP 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, 10G, LC, DDM, HP Compatible
DTL-SFP-10G-SR
DTL-SFP-10G-SR on 10 Gigabitin monimuoto multimode SFPmoduli DOM-tuella, joka toimii kaikissa SFP standardinmukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettuduplex LC-liittimillä.Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan CiscoSFP-10G-SR SFP modulia.Tekniset tiedot• Hot pluggable
3
0
117,90 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
1147451 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
Tenda GPON 1xLAN 2.488G ITU-T G.984
TEN#G100
Tenda G100 on ITU-T G.984 standardin mukainen siltaava GPON-päätelaite. Helppokäyttöinen G100 sisältää lisäksimonipuoliset hallintaominaisuudet.Tuotepakkauksen sisältö GPON-päätelaite, virtalähde, pika-asenunsopas english sekä Ethernet-kaapeli.Tekniset tiedot• GPON 1x SCUPC• LAN 1x 101001000Base-T MDIMDI-X•...
5
0
82,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
1147450 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
PLANET 1000BaseTX-SX Converter MM Multi-mode Web/SNMP-managed
PLA#GT-902 EAN 4711213686443
Metallikoteloitu selainSNMP-hallittava mediamuunninGigabitin Ethernet- ja kuituverkon MM välille. Muunninvoidaan asentaa myös PLANET MC-700, MC-15001500R ja MC-1000R kehikkoon.Tuotepakkaus sisältää mediamuuntimen, asennusohjeen sekävirtalähteen.Tekniset tiedot• Complies with IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z...
1
0
127,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
1147449 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
1000BaseTX-SX Converter MM Multi-mode
PLA#GT-802
PLANET GT-802 on metallikoteloitu gigabitin mediamuunnin101001000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SX kuituverkonmulti mode välille. Muunnin voidaan asentaa myös PLANETMC-15001500R, MC-700 ja MC-1000MR mediamuunninkehikkoon.Tuotepakkaus sisältää mediamuuntimen, asennusohjeen sekävirtalähteen.Tekniset tiedot• Kupariportti 101001000Base-T RJ-45•...
16
0
99,90 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
1147447 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
10/100TX-FX Converter MM SC Multi-mode, 2km, LFTP
PLA#FT-802 EAN 4711213680526
PLANET FT-802 on metallikoteloitu mediamuunnin 10100Base-TEthernet- ja 100Base-FX kuituverkon Multi Mode välille.Muunnin voidaan asentaa myös PLANET MC-15001500R, MC-700ja MC-1000MR kehikkoon.Tuotepakkaus sisältää mediamuuntimen, asennusohjeen sekävirtalähteen.Tekniset tiedot• Ethernet-portti 10100BaseTX UTP, MDIMDI-X• Kuitu-portti 100BaseFX...
33
0
88,50 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
1046571 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
4x 10/100/1000BaseT + 1000BaseSX Multimode SC
AFS3400-M02-EA
8
0
129,00 €
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 65