Datolink Ltd

SC/LC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotekoodi: 1047655
  • Valmistajan koodi : DTL-PCSULU2MMOM1-02

15,50 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 6-14 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
22 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 4,99 €
Toimitusaika
arvioitu 03.06.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DTL-PCSULU2MMOM1-02
  • Tuotteen nimi : SC/LC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
SC/LC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC