ALATUOTERYHMÄ:

Kuitutuotteet

LC - SC kuitukaapelit

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 58 tuotetta.
Yhteensä 58 tuotetta.
< edellinen12
69790
LC - SC kuitukaapelitDigitus DK-2532-02/3 Fiber Optic Patch Cable LC-SC Multimode Duplex OM3 2m
DK-2532-02/3 EAN 4016032249580

€ 12.60
sis. ALV
17+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 4 - 5 arkipäiviä
0
69722
LC - SC kuitukaapelitDigitus DK-2532-05/3 Fiber Optic Patch Cable LC-SC Multimode Duplex OM3 5m
DK-2532-05/3 EAN 4016032249603

€ 13.30
sis. ALV
20+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 4 - 5 arkipäiviä
0
502456
LC - SC kuitukaapelitLC(UPC)-SC(APC) SM 9/125 OS1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH, Valokuitu Singlemode (duplex)
PCLUSA2SM-01

DatoLink PCLUSA2SM-01 on laadukas 1m yksimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Kaapelin LC liitinpää on...
€ 14.90
sis. ALV
62+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
311197
LC - SC kuitukaapelitMicroConnect Optical Fibre Cable, LC-SC, Singlemode, Simplex, OS2 (Yellow) 1m
FIB461001 EAN 5712505193907

Singlemode Simplex OS1OS2
€ 15.00
sis. ALV
37+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
1047655
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
DTL-PCSULU2MMOM1-02

€ 15.50
sis. ALV
58+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
89414
LC - SC kuitukaapelitDELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
LCSC-60 EAN 7340004666622

Riippupakkaus.
€ 16.90
sis. ALV
114+ Varastossa,
2+ Turun myymälässä, voidaan toimittaa välittömästi
+ Heti myymälästä tai toimitukseen
0
48456
LC - SC kuitukaapelitKuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 1m
LCSC-1S EAN 7340004620471

€ 18.60
sis. ALV
993+ Varastossa,
3+ Turun myymälässä, voidaan toimittaa välittömästi
+ Heti myymälästä tai toimitukseen
0
167740
LC - SC kuitukaapelitDELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
LCSC-0M-5 EAN 7340004691679

€ 19.50
sis. ALV
344+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
69778
LC - SC kuitukaapelitFiber Patch Cable Roline LC-SC Multimode Duplex 5m
370-4220-RO EAN 4016032128724

€ 20.30
sis. ALV
Ei saatavilla Arvioitu: Seuraava erä: 11.08.2021
0
167743
LC - SC kuitukaapelitDELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
LCSC-1M-5 EAN 7340004691709

€ 20.70
sis. ALV
219+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
502459
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/SM 9/125 OS1 3m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
PCSULU2SM-03

€ 21.00
sis. ALV
37+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
48466
LC - SC kuitukaapelitKuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m
LCSC-53 EAN 7340004638247

€ 21.10
sis. ALV
9+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48460
LC - SC kuitukaapelitKuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 3m
LCSC-3S EAN 7340004620587

€ 21.50
sis. ALV
361+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2092236
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/SM 9/125 OS2 1.5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
PCSULU2SM-01.5

€ 22.00
sis. ALV
86+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
1047656
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/MM 50/125 OM3 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
DTL-PCSULU2MMOM3-02

€ 23.00
sis. ALV
55+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
2100256
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/MM 62.5/125 OM1 1.5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
DTL-PCSULU2MMOM1-01.5

€ 23.00
sis. ALV
45+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
2100257
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/MM 50/125 OM3 1.5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
DTL-PCSULU2MMOM3-01.5

€ 23.00
sis. ALV
21+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
167787
LC - SC kuitukaapelitDELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 7m
LCSC-7S EAN 7340004691952

€ 24.50
sis. ALV
99+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
999510
LC - SC kuitukaapelitValokuitukytkentäkaapeli SC/LC/MM 62.5/125 LSZH DUPLEX Multimode 1M
SUO#305641

Valokuitukaapeli tietoliikenne- ja paikallisverkkokäyttöön.Kuitukytkimet, palvelimet, ristikytkennät ym.- monimuoto multimode- 62.5125µm - OM1- Duplex- LSZH
€ 24.90
sis. ALV
5+ Varastossa,
5+ Turun myymälässä, voidaan toimittaa välittömästi
+ Heti myymälästä tai toimitukseen
0
502460
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/SM 9/125 OS1 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
PCSULU2SM-05

€ 25.00
sis. ALV
41+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
48461
LC - SC kuitukaapelitKuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m
LCSC-51 EAN 7340004638223

€ 25.40
sis. ALV
7+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1943473
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/MM 62.5/125 OM1 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
DTL-PCSULU2MMOM1-05

€ 26.00
sis. ALV
25+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
48454
LC - SC kuitukaapelitKuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 10m
LCSC-10S EAN 7340004620600

€ 26.20
sis. ALV
1042+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
502432
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/MM 62.5/125 OM1 7M Duplex-kuitukaapeli Multimode
HPM107-7M

€ 27.00
sis. ALV
9+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
95919
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/MM 50/125 OM3 20M kuitukaapeli multimode duplex
HPM11FMF#20

€ 27.30
sis. ALV
12+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
167757
LC - SC kuitukaapelitDELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 4m
LCSC-4S EAN 7340004691778

€ 27.50
sis. ALV
97+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48455
LC - SC kuitukaapelitKuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m
LCSC-1M EAN 7340004612988

€ 27.60
sis. ALV
163+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1943474
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/SM 9/125 OS1 15m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
PCSULU2SM-15

€ 28.00
sis. ALV
10+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
48457
LC - SC kuitukaapelitKuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m
LCSC-2M EAN 7340004612995

€ 28.80
sis. ALV
645+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
167741
LC - SC kuitukaapelitDELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
LCSC-0S-5 EAN 7340004691686

€ 29.10
sis. ALV
668+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
167760
LC - SC kuitukaapelitDELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 4m
LCSC-64 EAN 7340004691808

€ 29.10
sis. ALV
72+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
167746
LC - SC kuitukaapelitDELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
LCSC-1S-5 EAN 7340004691716

€ 29.60
sis. ALV
377+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48458
LC - SC kuitukaapelitKuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 2m
LCSC-2S EAN 7340004620570

€ 29.80
sis. ALV
795+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
89411
LC - SC kuitukaapelitDELTACO kuitukaapeli LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 15m
LCSC-15S EAN 7340004666417

Riippupakkaus.
€ 29.90
sis. ALV
31+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1134244
LC - SC kuitukaapelitSC/LC/MM 62.5/125 OM1 3m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
DTL-PCSULU2MMOM1-03

€ 30.00
sis. ALV
38+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
89415
LC - SC kuitukaapelitDELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
LCSC-61 EAN 7340004666639

Riippupakkaus.
€ 30.40
sis. ALV
225+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
Yhteensä 58 tuotetta.
< edellinen12