Datolink Ltd

SC/LC/SM 9/125 OS1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Tuotekoodi: 1232790
  • Valmistajan koodi : PCSULU2SM-01

20,30 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 3-5 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
66 kpl
toimitusaika 2-5 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,99 €
Toimitusaika
arvioitu 22.07.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : PCSULU2SM-01
  • Tuotteen nimi : SC/LC/SM 9/125 OS1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

DatoLink PCSULU2SM-01 on laadukas 1m yksimuoto
valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien,
reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin
yhteyksiin. Testattu (QC) duplex-valokaapeli on
yksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit on
merkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla.
Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot sekä
mittauspöytäkirjan.

Tekniset tiedot:
• Singlemode 9/125um (OS2, keltainen)
• Liittimet: SC/LC
• Hionta: UPC/UPC
• Kaapelityyppi: LSZH
• Pituus: 1m
• Kaapelin paksuus: 3.0mm

Datolink Ltd Takuuaika: 12 kk takuu