• Jatka kassalle
/products/manufacturer/4753/Datolink_Ltd
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 6 tuotetta.
Yhteensä 6 tuotetta.
< edellinenseuraava >
502456
LC(UPC)-SC(APC) SM 9/125 OS1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH, Valokuitu Singlemode (duplex)
Datolink Ltd PCLUSA2SM-01

DatoLink PCLUSA2SM-01 on laadukas 1m yksimuoto valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien, reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiin yhteyksiin. Kaapelin LC liitinpää on...
14,90 €
sis. ALV
0
5 - 10 ark.pv
502893
SFP 1000Base-BX BIDI 10km, Tx1490 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
Datolink Ltd DTL-J9142B

Datolink DTL-J9142B on Gigabitin yksimuoto single-mode SFPBIDI-moduli HP Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiin DDM- tuella. Moduli on varustettu simplex LC-liittimellä. Moduli toimii yhdessä yksimuotokaapelissa ja...
49,90 €
sis. ALV
0
5 - 10 ark.pv
502872
52,10 €
sis. ALV
0
5 - 10 ark.pv
502873
72,90 €
sis. ALV
0
5 - 10 ark.pv
502874
96,70 €
sis. ALV
0
5 - 10 ark.pv
502875
102,70 €
sis. ALV
0
5 - 10 ark.pv
Yhteensä 6 tuotetta.
< edellinenseuraava >