Heti myymälästä tai toimitukseen
Toimitusaika päivää
Max
päivää

Tyypit


Valmistajat

Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 122
4128621 SFP DAC kaapelit
10G DAC SFP+ Cable 30AWG 3m

10G DAC SFP+ Cable 30AWG 3m

DAC-30AWG-03
2
0
62,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
4128620 SFP DAC kaapelit
10G DAC SFP+ Cable 30AWG 2m

10G DAC SFP+ Cable 30AWG 2m

DAC-30AWG-02
3
0
55,20 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
4093880 LC - LC kuitukaapelit
LC(APC)-SC(APC) SM 9/125 OS2 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH

LC(APC)-SC(APC) SM 9/125 OS2 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH

PCLASA2SM-02
DatoLink PCLASA2SM-02 on laadukas 2m yksimuotovalokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien,reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiinyhteyksiin.Kaapelin kummatkin LC liitinpäät ovat APC-hiottuja vihreätliittimet. Kytkentäkaapeli soveltuu hyvin uusienasuinkiinteistöjen ristikytkentäkaapeliksi, jossasuositukset ohjaavat runkokaapelointia...
40
0
21,50 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
4013435 SFP - kuituadapterit
10G DAC SFP+ Cable 30AWG 1m

10G DAC SFP+ Cable 30AWG 1m

DAC-30AWG-01
DTL-DAC-30AWG-01 on 1m kuparitekniikalla toteutettu SFPDAC välikaapeli, joka tarjoaa kustannustehokkaat10Gbits yhteysnopeudet kytkimien, palvelimien, tallentimienEthernet sekä Fiber Channel yhteyksiin.Käyttöympäristöt• High capacity IO in Storage Area Networks, NetworkAttached Storage, and Storage Servers• Switched fabric IO such as ultra high bandwidth...
5
0
47,20 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3967130 SFP - kuituadapterit
SFP+ 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

SFP+ 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

DAT#J9150E
Tarviketuote DTL-J9150E on 10 Gigabitin monimuoto multimode SFP moduliDDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP standardin mukaisissatietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan HPArubaJ9150E J9150D SFP modulia. Modulia voidaan käyttää myösmuissa kytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa,jotka...
10
0
109,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3893687 LC - SC kuitukaapelit
SC/LC/SM 9/125 OS2 0.5m Simplex-kuitukaapeli Singlemode

SC/LC/SM 9/125 OS2 0.5m Simplex-kuitukaapeli Singlemode

PCSULU1SM-0.5
69
0
15,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3869609 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, -40...+75C, HP/Aruba Compatible

SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, -40...+75C, HP/Aruba Compatible

DAT#J8177D
DTL-J8177D on Industrial tason 1000Base-TX SFP-modulilaajennetulla käyttölämpötila-alueella HP Aruba Ethernet-kytkimiin ja WiFi tukiasemiin.Moduli vastaa teknisesti J8177D moduulia ja on yhteensopivakaikkien HP Aruba-laitteiden kanssa, jotka kyseistämoduulia tukevat. Tarkan listan yhteensopivistaHP Aruba laitemalleista saat HP Aruba nettisivuilta.Moduulia voidaan...
6
0
99,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3828204 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1550 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40...+75C

SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1550 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40...+75C

DTSB5312L-ID20
5
0
79,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3828186 Kuitumoduulit
Fiber Terminal Box 8 Cores, Metal Wall Mount, wo adapters/pigtails

Fiber Terminal Box 8 Cores, Metal Wall Mount, wo adapters/pigtails

DTLTB-WL-SC8P
DatoLink TB-WL-SC8P on metallinen valokuitupäätekotelovalokaapeleiden tai valokuituputkien päättämiseksi taloihinja huoneistoihin. Päätekoteloon voidaan tuoda 1-8 SCsimplex tai LC duplex -liittimin päätettyä kuitua.Tuotepakkkaus toimitetaan ilman häntäkuituja sekäliittimiä sisältäen kotelon ja...
10
0
44,20 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3828203 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1550 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40C...+75C

SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1550 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40C...+75C

DTSB3512L-ID20
2
0
47,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3671218 SFP - kuituadapterit
Annetuator LC(UPC) Singlemode, Simplex 5dB

Annetuator LC(UPC) Singlemode, Simplex 5dB

ALUSM-05
Datolink ALUSM-02 on 5dB vaimennin LCUPC liitännälläsingmode-valokuitukaapeliin.Tekniset tiedot• Vaimennus 5dB• Kuitutyyppi Singlemode• Liitintyyppi Simplex LC urosnaaras• Hionta UPC• Väri Sininen
16
0
25,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3671217 SFP - kuituadapterit
Annetuator LC(UPC) Singlemode, Simplex 2dB

Annetuator LC(UPC) Singlemode, Simplex 2dB

ALUSM-02
Datolink ALUSM-02 on 2dB vaimennin LCUPC liitännälläsingmode-valokuitukaapeliin.Tekniset tiedot• Vaimennus 2dB• Kuitutyyppi Singlemode• Liitintyyppi Simplex LC urosnaaras• Hionta UPC• Väri Sininen
16
0
22,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3586658 LC - SC duplex kuitukaapelit
SC/LC/SM 9/125 OS2 20m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

SC/LC/SM 9/125 OS2 20m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

PCSULU2SM-20
DatoLink PCSULU2SM-20 on laadukas 20m yksimuotovalokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien,reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiinyhteyksiin. Testattu QC duplex-valokaapeli onyksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit onmerkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla.Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin,...
9
0
39,10 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3562758 SFP - kuituadapterit
SC/SC/SM 9/125 OS2 15m 12x core trunk LSZH UPC/UPC

SC/SC/SM 9/125 OS2 15m 12x core trunk LSZH UPC/UPC

DTL-SUSUSM12C-15
Datolink DTL-SUSUSM12C-15 on laadukas 15m yksimuototrunk-valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihinkytkentätilojen välille. Testattu QC duplex-valokaapeli onyksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit onmerkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla.Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot...
5
0
95,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3529250 Puhdistustarvikkeet
Kimwipes valokuidun puhdistusliina 280x nukaton, 11x21cm

Kimwipes valokuidun puhdistusliina 280x nukaton, 11x21cm

KIMTECH
9
0
24,70 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3506812 Muut verkkoasennustuotteet
Fiber visual fault locator, 10mW, 650nm 2.5mm (SC/FC/ST)

Fiber visual fault locator, 10mW, 650nm 2.5mm (SC/FC/ST)

DTL3105P10MW
DatoLink DTL-FVL-10MW is specially designed for fieldpersonnel who need an efficient and economical tool forfiber tracing, fiber routing and continuity checking in anoptical network during and after installation.Tuotepakkaus sisältää keskusyksikön, kantopussin sekäkantohihnan. Toimitetaan ilman paristoja 2x AA.Pystytään selvittämään•...
3
0
78,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3444443 SC - SC duplex kuitukaapelit
SC/SC/MM 50/125 OM3 7m Duplex-kuitukaapeli Multimode

SC/SC/MM 50/125 OM3 7m Duplex-kuitukaapeli Multimode

PCSUSU2MM-OM3-07
19
0
17,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3444444 LC - LC duplex kuitukaapelit
LC(APC)-LC(APC) SM 9/125 OS2 0.5m Duplex-kuitukaapeli LSZH

LC(APC)-LC(APC) SM 9/125 OS2 0.5m Duplex-kuitukaapeli LSZH

PCLALA2SM-0.5
DatoLink PCLALA2SM-0.5 on laadukas 0.5m yksimuotovalokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien,reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiinyhteyksiin.Kaapelin kummatkin LC liitinpäät ovat APC-hiottuja vihreätliittimet. Kytkentäkaapeli soveltuu hyvin uusienasuinkiinteistöjen ristikytkentäkaapeliksi, jossasuositukset ohjaavat...
56
0
15,50 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3442657 LC - LC kuitukaapelit
SC(UPC)-LC(APC) SM 9/125 OS2 1.5m Duplex-kuitukaapeli LSZH

SC(UPC)-LC(APC) SM 9/125 OS2 1.5m Duplex-kuitukaapeli LSZH

PCLASU2SM-01.5
DatoLink PCLASU2SM-01 on laadukas 1.5m yksimuotovalokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien,reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiinyhteyksiin.Kaapelin SC liitinpää on UPC-hiottu ja LC liitinpää APC-hiottu vihreät liittimet. Kytkentäkaapeli soveltuu hyvinuusien asuinkiinteistöjen kytkentäkaapeliksi, jossasuositukset ohjaavat...
6
0
21,30 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3441385 SFP - kuituadapterit
10GBASE-T SFP+ Copper RJ45 Transceiver 30m

10GBASE-T SFP+ Copper RJ45 Transceiver 30m

DTL-10GSFP-T
Datolink DTL-10GSFP-T on 10GBase-T SFP Ethernet modulikaikkiin SFP modulipaikoilla varustettuihin kytkimiin.Moduli alaspäin yhteensopiva 52.51G nopeuksiin.Tekniset tiedot• 10Gbase-T 5Gbase-T 2.5Gbase-T 1000base-T• 10Gbase-R on host port• Hot-pluggable SFP footprint• Compact RJ-45 connector assembly• RoHS compliant and lead-free• Single 3.3VDC power...
11
0
148,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3427647 LC - LC duplex kuitukaapelit
LC/LC/SM 9/125 OS2 7m Duplex-kuitukaapeli Singlemode

LC/LC/SM 9/125 OS2 7m Duplex-kuitukaapeli Singlemode

PCLULU2SM-07
16
0
20,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3415008 LC - LC duplex kuitukaapelit
LC(UPC)-SC(APC) SM 9/125 OS2 0,5m Duplex-kuitukaapeli LSZH

LC(UPC)-SC(APC) SM 9/125 OS2 0,5m Duplex-kuitukaapeli LSZH

PCLUSA2SM-0.5
34
0
19,70 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3342850 Muut verkkoasennustuotteet
Optical Power Meter kit FC/SC 10mW

Optical Power Meter kit FC/SC 10mW

King-60s
Handheld Optical Power Meter with large screen display forthe installation, providing more accurate, durable andportable test instrument operation and maintenance of fiberoptic networks. With a smart appearance, backlight displaywide range of optical power test, accuratetest precision and user self-calibration function anduniversal interface design, while the linear indicators mWand nonlinear...
2
0
129,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3220300 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m

SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m

DTL-SFP-T=
Datolink DTL-SFPT-T on 1000BaseT SFP-kuparimoduliGigabitin SFP-modulipaikkoihin. Laajalämpötilainen modulikaikissa kytkimissä ja mediamuuntimissa, jotka varustettustandardinmukaisella gigabitin SFP-modulipaikalla.Tekniset tiedot• Up to 1.25Gbs bi-directional data links• Hot-pluggable SFP footprint• Extended case temperature range -40...85C• Fully metallic...
8
0
62,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3220302 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, -40...+85C, Cisco Compatible

SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, -40...+85C, Cisco Compatible

GLC-T= GLC-TE= GLC-T-RGD=
DTL-GLC-T on Industrial tason 1000Base-TX SFP-modulilaajennetulla käyttölämpötila-alueella Cisco Ethernet-kytkimiin, -reitittimiin ja tukiasemiin.Moduli vastaa teknisesti Cisco GLC-T SFP-GE-T GLC-TE GLC-T-RGD SFP-modulia. Tarkan listan yhteensopivistaCisco laitemalleista saat Ciscon nettisivuilta tai Whitepaper-linkistä. Modulia voidaan käyttää...
13
0
62,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3205123 SFP - kuituadapterit
SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

DAT#J9151E
DTL-J9151E on 10 Gigabitin yksimuoto singlemode SFPmoduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP standardinmukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettuduplex LC-liittimillä.Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan HPArubaJ9151E SFP modulia. Modulia voidaan käyttää myösmuissa kytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa,jotka eivät...
13
0
156,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3107104 Muut verkkoasennustuotteet
Fiber visual fault locator, 30mW, 650nm 2.5mm (SC/FC/ST)

Fiber visual fault locator, 30mW, 650nm 2.5mm (SC/FC/ST)

DTL3105P30MW
DatoLink DTL-FVL-30MW is specially designed for fieldpersonnel who need an efficient and economical tool forfiber tracing, fiber routing and continuity checking in anoptical network during and after installation.Tuotepakkaus sisältää keskusyksikön, kantopussin sekäkantohihnan. Toimitetaan ilman paristoja 2x AA.Pystytään selvittämään•...
8
0
74,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2983553 LC - LC duplex kuitukaapelit
LC/LC/MM 50/125 OM3 20m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

LC/LC/MM 50/125 OM3 20m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

PCLULU2MMOM3-20
13
0
29,10 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2954479 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1310 Rx1550 Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1310 Rx1550 Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

DTL-B3512L-CDS5
Datolink DTL-GLC-BSX-U on Gigabitin monimuoto multimodeSFP BIDI-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiinDOM-tuella. Moduli on varustettu yhdellä simplex LC-liittimellä. SFP-modulia voidaan käyttää myös muissakytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa, jotkaeivät erikoiskoodausta vaadi.Moduli toimii yhdessä monimuotokaapelissa ja...
4
0
51,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2954478 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1550 Rx1310 Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1550 Rx1310 Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

DTL-B5312L-CDS5
Datolink DTL-GLC-BSX-D on Gigabitin monimuoto multimodeSFP BIDI-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiinDOM-tuella. Moduli on varustettu yhdellä simplex LC-liittimellä. SFP-modulia voidaan käyttää myös muissakytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa, jotkaeivät erikoiskoodausta vaadi.Moduli toimii yhdessä monimuotokaapelissa ja...
6
0
51,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2905151 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1490 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM

SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1490 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM

DTSB3412L-CD20
Datolink DTL-B3412L-CD20 on Gigabitin yksimuoto single-mode SFP BIDI-moduli DDM-tuella aina 20km etäisyyksille.Moduli toimii kaikissa SFP- standardin mukaisissatietoliikennelaitteissa ja on varustettu simplex LC-liittimellä.Modulin avulla SFP-paikalla varustettuuntietoliikennelaitteeseen kytkin, WiFi-tukiasema, reititin,mediamuunnin... saadaan liitettyä valokuitukaapeli...
67
0
58,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2879038 LC - LC duplex kuitukaapelit
LC/LC/MM 50/125 OM3 15m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

LC/LC/MM 50/125 OM3 15m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

PCLULU2MMOM3-15
17
0
38,10 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2648568 LC - SC duplex kuitukaapelit
SC/LC/MM 50/125 OM3 7m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

SC/LC/MM 50/125 OM3 7m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

DTL-PCSULU2MMOM3-07
9
0
20,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2597631 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

DT-J4858D
Datolink DLT-J4858D on Gigabitin monimuoto multi-modeSFP-moduli HPE Aruba Ethernet-kytkimiin, -tukiasemiin ja -reitittimiin DDM-tuella. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.Moduli vastaa teknisesti HP J4858D SFP-modulia. Moduliavoidaan käyttää myös muissakytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa, jotkaeivät erikoiskoodausta vaadi.Tekniset tiedot•...
19
0
59,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2597633 SFP - kuituadapterit
SFP+ 10GBase WDM 20km, Tx1270 Tx1310 Singlemode, LC, DDM

SFP+ 10GBase WDM 20km, Tx1270 Tx1310 Singlemode, LC, DDM

DTSPB321XL-CD20-HP
TuoteryhmäSFP moduulit HPAruba yhteensopivat
2
0
148,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2597632 Kuitumoduulit
SFP+ 10GBase WDM 20km, Tx1310 Tx1270 Singlemode, LC, DDM

SFP+ 10GBase WDM 20km, Tx1310 Tx1270 Singlemode, LC, DDM

DTSPB231XL-CD20-HP
FP modulit HPAruba yhteensopivat
2
0
139,90 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2597567 SC - SC duplex kuitukaapelit
SC(APC)-SC(APC) SM 9/125 OS2 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH

SC(APC)-SC(APC) SM 9/125 OS2 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH

PCSASA2SM-02
30
0
20,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2597565 LC - LC duplex kuitukaapelit
LC(APC)-LC(APC) SM 9/125 OS2 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH

LC(APC)-LC(APC) SM 9/125 OS2 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH

PCLALA2SM-02
50
0
17,30 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2597566 SC - SC duplex kuitukaapelit
SC(APC)-SC(APC) SM 9/125 OS2 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH

SC(APC)-SC(APC) SM 9/125 OS2 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH

PCSASA2SM-01
38
0
17,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2597556 LC - SC duplex kuitukaapelit
SC/LC/MM 50/125 OM3 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

SC/LC/MM 50/125 OM3 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

DTL-PCSULU2MMOM3-05
DatoLink PCSULU2MMOM3-05 on laadukas 5m OM3 monimuotovalokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien,reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiinyhteyksiin. Testattu QC duplex-valokaapeli onyksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit onmerkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla.Tuotepakkaus sisältää...
17
0
22,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 122