Datolink Ltd
Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita
Tuotekoodi: 1673121
SFP - kuituadapterit

SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

Hinta

36,00 €

/ 1 kpl (à 36,00 €)
Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

  • Myymälässä : 0
  • Toimittajalla : 17
  • Toimitusaika : Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
  • Toimituskulut alk: 6,80 €

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DT-J4859C / JD119B
  • Tuotteen nimi : SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible