• Jatka kassalle
/products/t/441/SFP_kuituadapterit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 25 tuotetta.
Yhteensä 25 tuotetta.
< edellinenseuraava >
163241
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
SFP-E0003 EAN 7340004692195

- kuin Extreme Networks 10052
27,70 €
sis. ALV
0
1527332
SFP MODULE MULTI-MODE
UF-MM-1G EAN 810354025907

1,25GBPS 550M 2 PACK
29,90 €
sis. ALV
0
298968
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
SFP-HP111 EAN 7333048007490

- Vastaa tuotetta HP J4859C
31,50 €
sis. ALV
0
58378
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX, duplex,multimode,550m
TP-LINK TL-SM311LM EAN 6935364030209

TL-SM311LM 50125um 62.5125um Multi-mode, 1.25Gbps, 550m, LC, 850nm
34,90 €
sis. ALV
0
58380
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km
TP-LINK TL-SM321B EAN 6935364030520

Mahdollistaa signaalien lähettämisen kuidussa molempiin suuntiin eri taajuuksilla. 9125m. 1,25Gbps. 1550nm1310nm. 3,3V.Myymäläpakkaus.
35,20 €
sis. ALV
0
298963
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-U
SFP-C0017 EAN 7333048007452

DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx1550rx, 20km Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U- Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U
35,20 €
sis. ALV
0
207540
Switch TP-Link SFP+ 10G SR (LC)
TP-LINK TXM431-SR EAN 6935364021870

TP-LINK SFP-moduulimini-GBIC, 10GBase-SR, duplex, multimode, LC, 850m, 300m
61,40 €
sis. ALV
0
261643
72,00 €
sis. ALV
0
46371
SFP-SX-D MINI GBIC SFP-CONN.
ZYXEL 91-010-204001B EAN 4718937510344

Gigabit Speed and FlexibilityZyXEL´s Gigabit Interface Converter GBIC transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit Ethernet port.Industry Standards-based...
87,00 €
sis. ALV
0
240315
ZYAIR EXT-300 WLAN
ZYXEL 91-005-082002B EAN 4718937532964

TuotenimikeZYXEL ZyAIR EXT-300KuvausZyxel ZyAIR EXT-300 - Jännitteen rajoitin ja jumper-kaapeliEAN-koodi4718937532964Valmistajan takuu24 kuukauden vienti takuu
106,80 €
sis. ALV
0
58001
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
CISCO CIS#MGBSX1 EAN 4260039342731

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module Minigbic Multi Mode Fiber 220 metriä 62,5 um tai 550 metriä 50 um. LC-liitin.
126,30 €
sis. ALV
0
207541
Switch TP-Link SFP+ 10G LR (LC)
TP-LINK TXM431-LR EAN 6935364021887

TP-LINK SFP-moduulimini-GBIC, 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10km
151,60 €
sis. ALV
0
232245
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M
Hewlett Packard Enterprise Hew#JD095C EAN 0886112818586

HP X240 10G SFP to SFP 0.65m Direct Attach Copper Cable
174,70 €
sis. ALV
0
1527333
SFP MODULE MULTI-MODE
UF-MM-1G-20 EAN 0810354026027

1,25GBPS 550M 20 PACK
196,40 €
sis. ALV
0
213460
TRANSCEIVER SFP+ SHORT RANGE
DELL 407-BBOK EAN 4053162891005

The Dell™ Short-wavelength SFP Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP Small Form Factor Pluggable footprint features duplex LC connector and provides up...
214,00 €
sis. ALV
0
1030176
1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw
CISCO GLC-TE= EAN 0882658340932

Cisco - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-T - RJ-45 malleihin Cisco 20-port 1-Gigabit, Nexus 7700 F3-Series, 9372PX, 9396PX
279,80 €
sis. ALV
0
225416
10GE SFP+ LR TRANSCEIVER SM (L
D-LINK DEM-432XT EAN 0790069353208

10GE SFP LR Transceiver, 10 Gigabit Singlemode Fiber LC-Duplex, ohne DMM, bis zu 10 km
490,60 €
sis. ALV
0
210713
10GBASE-LR LITE SFP+ TRANSCV
NETGEAR AXM764-10000S EAN 0606449108767

10GBASE-LR Lite SFP Transceiver passen in M5300, M6100, M7100, M7300 Series Managed Switches, und diverse Smart and Plus Switches
502,60 €
sis. ALV
0
212991
SFP+ MODULE MULTI MODE FIBER
FUJITSU S26361-F3986-L3 EAN 4049699091902

SFP Modul 10Gb Ethernet fr Multi Mode Fiber mit LC-Anschlu Buchse fr Fujitsu PRIMERGY BX400BX900 10Gb LAN Connection Blades, 1Gb LAN Connection Blades mit 10Gb SFP Uplink und den Fujitsu 10GbE Server Adapter D2755.Fr optische Multi-Mode ...
538,80 €
sis. ALV
0
227993
1000BASE-LX/LH SFP TRANSCEIVER
CISCO GLC-LH-SMD= EAN 0882658340901

1000BASE-LXLH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LCPC connector
599,10 €
sis. ALV
0
136687
ETHERNET SFP+ OPTICS LR
INTEL E10GSFPLR EAN 0735858211963

ETHERNET SFP OPTICS LR SUPPORT X520-DA2
643,60 €
sis. ALV
0
503669
DELL SFP+ 10G BASE-LR 1310NM
DELL 407-10941 EAN 4053162778139

LC SINGLEMODE TRANSCEIVER 10KM IN
677,20 €
sis. ALV
0
238688
1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
Hewlett Packard Enterprise Hew#J9142B EAN 0884420143369

1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC 1 LC 1000BASE-BX10 port IEEE 802.3ah Type 1000BASE-BX10-D, Duplex full only Type Single-mode fiber optic, complying with ITU-T G.652 HPE - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-BX-D...
1089,10 €
sis. ALV
0
226310
1000Base-BX SFP 1490NM
CISCO GLC-BX-D= EAN 0882658010835

1000BASE-BX SFP, 1490NM. The GLC-BX-D and GLC-BX-U SFPs also support digital optical monitoring DOM functions according to the industry-standard SFF-8724 Multi Source Agreement MSA.
1188,30 €
sis. ALV
0
228028
CATALYST 4500X 8 PORT 10G
CISCO C4KX-NM-8SFP+= EAN 0882658486289

Cisco Catalyst 4500-X, 8x 10GBase SFP moduuli C4KX-NM-8SFP  
7004,90 €
sis. ALV
0
Yhteensä 25 tuotetta.
< edellinenseuraava >
?>