Heti myymälästä tai toimitukseen
Toimitusaika päivää
Max
päivää



Valmistajat

Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 112
4016680 SFP - kuituadapterit
Mellanox komp. Transc. SFP28 25GBASE-SR Optical LC-LC 850nm, SR, up to 100m,

Mellanox komp. Transc. SFP28 25GBASE-SR Optical LC-LC 850nm, SR, up to 100m,

MMA2P00-AS-BO EAN 4063232611815
19
0
50,50 €
Arvioitu: 5 - 8 arkipäiviä
0
4013435 SFP - kuituadapterit
10G DAC SFP+ Cable 30AWG 1m

10G DAC SFP+ Cable 30AWG 1m

DAC-30AWG-01
DTL-DAC-30AWG-01 on 1m kuparitekniikalla toteutettu SFPDAC välikaapeli, joka tarjoaa kustannustehokkaat10Gbits yhteysnopeudet kytkimien, palvelimien, tallentimienEthernet sekä Fiber Channel yhteyksiin.Käyttöympäristöt• High capacity IO in Storage Area Networks, NetworkAttached Storage, and Storage Servers• Switched fabric IO such as ultra high bandwidth...
5
0
47,20 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3967130 SFP - kuituadapterit
SFP+ 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

SFP+ 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

DAT#J9150E
Tarviketuote DTL-J9150E on 10 Gigabitin monimuoto multimode SFP moduliDDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP standardin mukaisissatietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan HPArubaJ9150E J9150D SFP modulia. Modulia voidaan käyttää myösmuissa kytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa,jotka...
10
0
109,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3912833 SFP - kuituadapterit
TP-LINK MiniGBIC Modul 10GBit SFP+ RJ45 SM5310-T Up to 30 m Distance (Cat6a or above)

TP-LINK MiniGBIC Modul 10GBit SFP+ RJ45 SM5310-T Up to 30 m Distance (Cat6a or above)

W127381005 EAN 4897098687758
13
0
53,60 €
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
3869609 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, -40...+75C, HP/Aruba Compatible

SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, -40...+75C, HP/Aruba Compatible

DAT#J8177D
DTL-J8177D on Industrial tason 1000Base-TX SFP-modulilaajennetulla käyttölämpötila-alueella HP Aruba Ethernet-kytkimiin ja WiFi tukiasemiin.Moduli vastaa teknisesti J8177D moduulia ja on yhteensopivakaikkien HP Aruba-laitteiden kanssa, jotka kyseistämoduulia tukevat. Tarkan listan yhteensopivistaHP Aruba laitemalleista saat HP Aruba nettisivuilta.Moduulia voidaan...
6
0
99,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3828203 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1550 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40C...+75C

SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1550 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40C...+75C

DTSB3512L-ID20
2
0
47,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3828204 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1550 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40...+75C

SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1550 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM -40...+75C

DTSB5312L-ID20
5
0
79,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3671217 SFP - kuituadapterit
Annetuator LC(UPC) Singlemode, Simplex 2dB

Annetuator LC(UPC) Singlemode, Simplex 2dB

ALUSM-02
Datolink ALUSM-02 on 2dB vaimennin LCUPC liitännälläsingmode-valokuitukaapeliin.Tekniset tiedot• Vaimennus 2dB• Kuitutyyppi Singlemode• Liitintyyppi Simplex LC urosnaaras• Hionta UPC• Väri Sininen
16
0
22,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3671218 SFP - kuituadapterit
Annetuator LC(UPC) Singlemode, Simplex 5dB

Annetuator LC(UPC) Singlemode, Simplex 5dB

ALUSM-05
Datolink ALUSM-02 on 5dB vaimennin LCUPC liitännälläsingmode-valokuitukaapeliin.Tekniset tiedot• Vaimennus 5dB• Kuitutyyppi Singlemode• Liitintyyppi Simplex LC urosnaaras• Hionta UPC• Väri Sininen
16
0
25,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3647868 SFP - kuituadapterit
Ubiquiti SFP+ UACC-OM-SM-10G-S-2 Single-Mode Fiber LC-Simplex (2er-Pack) UF-SM-10G-S: SFP+, 10 Gbps

Ubiquiti SFP+ UACC-OM-SM-10G-S-2 Single-Mode Fiber LC-Simplex (2er-Pack) UF-SM-10G-S: SFP+, 10 Gbps

UACC-OM-SM-10G-S-2 EAN 0810010076960
18
0
202,80 €
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
3643564 SFP - kuituadapterit
UBIQUITI UACC-OM-SFP28-SR OPTICAL MODULE SFP28, 25GBPS, SR

UBIQUITI UACC-OM-SFP28-SR OPTICAL MODULE SFP28, 25GBPS, SR

W126931150 EAN 0810010077004
Module
60
0
65,20 €
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
3606521 SFP - kuituadapterit
Ubiquiti SFP+ UACC-OM-SM-10G-D-2 Single-Mode Fiber LR LC-Duplex (2er-Pack) UF-SM-10G: SFP+, 10 Gbps

Ubiquiti SFP+ UACC-OM-SM-10G-D-2 Single-Mode Fiber LR LC-Duplex (2er-Pack) UF-SM-10G: SFP+, 10 Gbps

UACC-OM-SM-10G-D-2 EAN 0810010076946
149
0
111,40 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
3584905 SFP - kuituadapterit
LENOVO ISG Dual Rate 10G/25G SFP28 85C

LENOVO ISG Dual Rate 10G/25G SFP28 85C

4TC7A69045 EAN 0889488548231
0
0
578,00 €
Seuraava erä: 22.07.2024
0
3562758 SFP - kuituadapterit
SC/SC/SM 9/125 OS2 15m 12x core trunk LSZH UPC/UPC

SC/SC/SM 9/125 OS2 15m 12x core trunk LSZH UPC/UPC

DTL-SUSUSM12C-15
Datolink DTL-SUSUSM12C-15 on laadukas 15m yksimuototrunk-valokuitulaitekaapeli kytkentätiloihinkytkentätilojen välille. Testattu QC duplex-valokaapeli onyksittäispakattu suojamuovipussiin, jonka kuituparit onmerkattu kummastakin päästä sekä varustettu suojatulpilla.Tuotepakkaus sisältää tuotekoodin, tekniset tiedot...
5
0
95,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3555600 SFP - kuituadapterit
TP-LINK MiniGBIC Modul 10GBit SFP+ RJ45 TL-SM5310-T Up to 30 m Distance (Cat6a or above)

TP-LINK MiniGBIC Modul 10GBit SFP+ RJ45 TL-SM5310-T Up to 30 m Distance (Cat6a or above)

TL-SM5310-T EAN 4897098681084
10GBASE-T RJ45 SFP Module
1
0
72,90 €
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
3555066 SFP - kuituadapterit
SonicWALL - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN 25GBASE-SR SFP28 850NM

SonicWALL - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN 25GBASE-SR SFP28 850NM

02-SSC-8390 EAN 758479283904
ModuleSONICWALL 25GBASE-SR SFP28 850NM
0
0
420,10 €
Seuraava erä: 01.07.2024
0
3492965 SFP - kuituadapterit
TP-LINK TL-SM331T 1000BASE-T RJ45 SFP MODULE

TP-LINK TL-SM331T 1000BASE-T RJ45 SFP MODULE

TL-SM331T EAN 4897098687741
1000BASE-T RJ45 SFP Module
53
0
29,40 €
Arvioitu: 5 - 8 arkipäiviä
0
3441385 SFP - kuituadapterit
10GBASE-T SFP+ Copper RJ45 Transceiver 30m

10GBASE-T SFP+ Copper RJ45 Transceiver 30m

DTL-10GSFP-T
Datolink DTL-10GSFP-T on 10GBase-T SFP Ethernet modulikaikkiin SFP modulipaikoilla varustettuihin kytkimiin.Moduli alaspäin yhteensopiva 52.51G nopeuksiin.Tekniset tiedot• 10Gbase-T 5Gbase-T 2.5Gbase-T 1000base-T• 10Gbase-R on host port• Hot-pluggable SFP footprint• Compact RJ-45 connector assembly• RoHS compliant and lead-free• Single 3.3VDC power...
11
0
148,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3220300 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m

SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m

DTL-SFP-T=
Datolink DTL-SFPT-T on 1000BaseT SFP-kuparimoduliGigabitin SFP-modulipaikkoihin. Laajalämpötilainen modulikaikissa kytkimissä ja mediamuuntimissa, jotka varustettustandardinmukaisella gigabitin SFP-modulipaikalla.Tekniset tiedot• Up to 1.25Gbs bi-directional data links• Hot-pluggable SFP footprint• Extended case temperature range -40...85C• Fully metallic...
8
0
62,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3220302 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, -40...+85C, Cisco Compatible

SFP 1000Base-TX Copper RJ-45 100m, -40...+85C, Cisco Compatible

GLC-T= GLC-TE= GLC-T-RGD=
DTL-GLC-T on Industrial tason 1000Base-TX SFP-modulilaajennetulla käyttölämpötila-alueella Cisco Ethernet-kytkimiin, -reitittimiin ja tukiasemiin.Moduli vastaa teknisesti Cisco GLC-T SFP-GE-T GLC-TE GLC-T-RGD SFP-modulia. Tarkan listan yhteensopivistaCisco laitemalleista saat Ciscon nettisivuilta tai Whitepaper-linkistä. Modulia voidaan käyttää...
13
0
62,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3205123 SFP - kuituadapterit
SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

DAT#J9151E
DTL-J9151E on 10 Gigabitin yksimuoto singlemode SFPmoduli DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP standardinmukaisissa tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettuduplex LC-liittimillä.Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan HPArubaJ9151E SFP modulia. Modulia voidaan käyttää myösmuissa kytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa,jotka eivät...
13
0
156,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
3051700 SFP - kuituadapterit
Cambium Networks 10Gbps SFP+ MMF Optical Transceiver, 850nm, 300m

Cambium Networks 10Gbps SFP+ MMF Optical Transceiver, 850nm, 300m

W125970371 EAN 5704174389774
SFP SR -moduulin sähköliitäntä on SFI-sähkövaatimusten mukainen. Lähettimen tulo- ja vastaanottimen ulostuloimpedanssi on 100 ohmia. Datalinjat on kytketty sisäisesti vaihtovirtaan. Moduuli tarjoaa differentiaalisen päätteen ja pienentää differentiaalin yhteismuotoisen muunnoksen laadukkaalle signaalin...
10
0
97,00 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
3013816 SFP - kuituadapterit
TP-Link TL-SM5110-LR V1 SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

TP-Link TL-SM5110-LR V1 SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

TL-SM5110-LR EAN 4897098682807
Single Mode SFP Module
10
0
43,40 €
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
2954479 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1310 Rx1550 Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1310 Rx1550 Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

DTL-B3512L-CDS5
Datolink DTL-GLC-BSX-U on Gigabitin monimuoto multimodeSFP BIDI-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiinDOM-tuella. Moduli on varustettu yhdellä simplex LC-liittimellä. SFP-modulia voidaan käyttää myös muissakytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa, jotkaeivät erikoiskoodausta vaadi.Moduli toimii yhdessä monimuotokaapelissa ja...
4
0
51,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2954478 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1550 Rx1310 Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1550 Rx1310 Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

DTL-B5312L-CDS5
Datolink DTL-GLC-BSX-D on Gigabitin monimuoto multimodeSFP BIDI-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiinDOM-tuella. Moduli on varustettu yhdellä simplex LC-liittimellä. SFP-modulia voidaan käyttää myös muissakytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa, jotkaeivät erikoiskoodausta vaadi.Moduli toimii yhdessä monimuotokaapelissa ja...
6
0
51,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2926921 SFP - kuituadapterit
TP-Link TL-SM5110-SR SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

TP-Link TL-SM5110-SR SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

TL-SM5110-SR EAN 6935364006297
Single Mode SFP Module
78
0
28,70 €
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
2905151 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1490 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM

SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1490 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM

DTSB3412L-CD20
Datolink DTL-B3412L-CD20 on Gigabitin yksimuoto single-mode SFP BIDI-moduli DDM-tuella aina 20km etäisyyksille.Moduli toimii kaikissa SFP- standardin mukaisissatietoliikennelaitteissa ja on varustettu simplex LC-liittimellä.Modulin avulla SFP-paikalla varustettuuntietoliikennelaitteeseen kytkin, WiFi-tukiasema, reititin,mediamuunnin... saadaan liitettyä valokuitukaapeli...
67
0
58,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2755538 SFP - kuituadapterit
Ubiquiti UF-Instant SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Ubiquiti UF-Instant SFP (mini-GBIC) transceiver modul

UF-Instant EAN 0817882029612
UFiber Instant Optical Transceiver, 2.4 Gbps DL1.2 Gbps UL, range up to 20km, 1x GPON WAN, 1x 1Gbps SFP
1
0
45,70 €
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
2597631 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

DT-J4858D
Datolink DLT-J4858D on Gigabitin monimuoto multi-modeSFP-moduli HPE Aruba Ethernet-kytkimiin, -tukiasemiin ja -reitittimiin DDM-tuella. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.Moduli vastaa teknisesti HP J4858D SFP-modulia. Moduliavoidaan käyttää myös muissakytkinmediamuunninreititintukiasema-laitteissa, jotkaeivät erikoiskoodausta vaadi.Tekniset tiedot•...
19
0
59,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2597633 SFP - kuituadapterit
SFP+ 10GBase WDM 20km, Tx1270 Tx1310 Singlemode, LC, DDM

SFP+ 10GBase WDM 20km, Tx1270 Tx1310 Singlemode, LC, DDM

DTSPB321XL-CD20-HP
TuoteryhmäSFP moduulit HPAruba yhteensopivat
2
0
148,80 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2573500 SFP - kuituadapterit
ZYXEL SFP-1000T SFP TO GIGABIT MODULE

ZYXEL SFP-1000T SFP TO GIGABIT MODULE

91-010-172001B EAN 4718937507207
20
0
99,70 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
2522604 SFP - kuituadapterit
SFP+ 10/25GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, LC, DOM, Cisco

SFP+ 10/25GBase-LR SM 10km, 1310nm Singlemode, LC, DOM, Cisco

SFP-10/25G-LR-S= EAN 0889728001656
Cisco 1025GBASE-LR SFP28 Module
118
0
2158,90 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2087148 SFP - kuituadapterit
Intel Ethernet 10G Optic Kit, SFP+ SR Retail, Extended temp

Intel Ethernet 10G Optic Kit, SFP+ SR Retail, Extended temp

E10GSFPSRX EAN 5032037100458
EXTENDED TEMP SINGLE
8
0
95,80 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2012110 SFP - kuituadapterit
Ubiquiti UF-RJ45-10G Compatible 10GBASE-T SFP+ Copper RJ-45 30m Transceiver Module

Ubiquiti UF-RJ45-10G Compatible 10GBASE-T SFP+ Copper RJ-45 30m Transceiver Module

MO-UF-T-10G EAN 5711783923619
Works with Ubiquiti ER-8-XG
61
0
127,70 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1862338 SFP - kuituadapterit
Cisco 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable Dobbelt-axial 1m Direkte pstning-kabel

Cisco 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable Dobbelt-axial 1m Direkte pstning-kabel

QSFP-100G-CU1M= EAN 0882658836602
CABLE 1M IN
29
0
338,30 €
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
1788630 SFP - kuituadapterit
SFP 100Base-FX MM 2km, 1300nm Multimode, 155M, LC, DOM, Cisco Compatible

SFP 100Base-FX MM 2km, 1300nm Multimode, 155M, LC, DOM, Cisco Compatible

GLC-GE-100FX
Cisco yhteensopiva - SFP mini-GBIC transceiver module - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X
53
0
99,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
1700889 SFP - kuituadapterit
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE

NC522SFP+ Dual PORT 10GBE

RP001226860 EAN 5711783681489
Refurbished
0
0
76,50 €
Seuraava erä: 15.07.2024
0
1700891 SFP - kuituadapterit
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE

NC522SFP+ Dual PORT 10GBE

RP001226862 EAN 5711783681502
Refurbished
0
0
77,80 €
Seuraava erä: 15.07.2024
0
1673120 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

DT-J4858C / JD118B
36
0
48,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
1673121 SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible

DT-J4859C / JD119B
44
0
36,00 €
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
0
Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 112