ALATUOTERYHMÄ: Kuitutuotteet

SFP - kuituadapterit

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 51 tuotetta.
Yhteensä 51 tuotetta.
< edellinen12
1037873
€ 14.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
238688
1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
Hewlett Packard Enterprise Hew#J9142B EAN 0884420143369

1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC 1 LC 1000BASE-BX10 port IEEE 802.3ah Type 1000BASE-BX10-D, Duplex full only Type Single-mode fiber optic, complying with ITU-T G.652 HPE - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-BX-D...
€ 18.60
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 19.05.2021
0
58378
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX, duplex,multimode,550m
TP-LINK TL-SM311LM EAN 6935364030209

TL-SM311LM 50125um 62.5125um Multi-mode, 1.25Gbps, 550m, LC, 850nm
€ 21.00
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
0
163241
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
SFP-E0003 EAN 7340004692195

- kuin Extreme Networks 10052
€ 27.10
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
58380
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km
TP-LINK TL-SM321B EAN 6935364030520

Mahdollistaa signaalien lähettämisen kuidussa molempiin suuntiin eri taajuuksilla.9125µm. 1,25Gbps. 1550nm1310nm. 3,3V.Myymäläpakkaus.
€ 27.70
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
0
1527332
SFP MODULE MULTI-MODE
UF-MM-1G EAN 810354025907

1,25GBPS 550M 2 PACK
€ 30.60
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 8 ark.pv
0
298968
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
DELTACO SFP-HP111 EAN 7333048007490

- Vastaa tuotetta HP J4859C
€ 30.80
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
298963
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-U
SFP-C0017 EAN 7333048007452

DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx1550rx, 20km Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U- Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U
€ 34.40
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
1673120
€ 36.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
1673121
€ 36.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
502859
€ 39.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
502860
€ 39.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
502878
€ 39.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
226310
1000Base-BX SFP 1490NM
CISCO GLC-BX-D= EAN 0882658010835

1000BASE-BX SFP, 1490NM. The GLC-BX-D and GLC-BX-U SFPs also support digital optical monitoring DOM functions according to the industry-standard SFF-8724 Multi Source Agreement MSA.
€ 42.40
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
502876
SFP 1000Base-LX, MM, LC 2km 1310nm, Cisco-compatible
Ace Plus Corporation AC05-C13L6-02-C

1000Base-SX SFP-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin, jokamahdollistaa jopa 2km etäisyydet multimode-kaapelissa.Toimii myös muissa kytkinmerkeissä, joissa voidaan käyttäästandardin mukaisia Gigabitin...
€ 45.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
502894
€ 49.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
502839
€ 52.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
207541
Switch TP-Link SFP+ 10G LR (LC)
TP-LINK TXM431-LR EAN 6935364021887

TP-LINK SFP-moduulimini-GBIC, 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10km
€ 58.40
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
0
210548
SFP+ 1m-Direct-Attach-Kabel
NETGEAR AXC761-10000S EAN 0606449076349

1 Meter SFP Direct Attach Kupfer Kabel fr 10GB Verbindungen, Flexibles Kabel fr 10-GB-Uplinks, SFP-Direct-Attach-Kabel aus Kupfer 10GSFPCu, SFP-Anschlsse an beiden Enden, Geeignet fr NETGEAR XSM, XS, M5300 und.div. andere Switches
€ 59.30
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
549398
€ 66.80
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
1700889
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE
Hewlett Packard Enterprise RP001226860 EAN 5711783681489

Refurbished
€ 72.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
1700891
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE
Hewlett Packard Enterprise RP001226862 EAN 5711783681502

Refurbished
€ 74.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
261643
€ 75.80
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
296022
LENOVO 10GBASE-SR SFP+ TRANSCEIVER
LENOVO 46C3447 EAN 0883436026260

Lenovo BNT - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - jopa 300 m malleihin ThinkAgile HX3321 Certified Node; HX7820 Appliance; ThinkSystem NE2580Liitäntä SFPAallonpituus,...
€ 79.90
sis. ALV
1 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
0
502892
€ 89.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
502867
€ 98.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
1430909
Intel Ethernet SFP+ Optics - SR
INTEL E10GSFPSR 903239 EAN 5032037041522

tyyppi LAN lähetinsuunnittelu 1x lähetin-vastaanotinyhteys 1x SFP yhteys 1x LC-dupleksi 10Gb s, lähetysteho -5 - -1dBm, vastaanottoherkkyys min. -11,1dBm, VCSEL-laserlähetys 1x LC-dupleksi 10 Gbase-SR 850 nm 50125...
€ 100.30
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 12 ark.pv
0
46371
SFP-SX-D MINI GBIC SFP-CONN.
ZYXEL 91-010-204001B EAN 4718937510344

Gigabit Speed and FlexibilityZyXEL´s Gigabit Interface Converter GBIC transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit Ethernet port.Industry Standards-based...
€ 104.30
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
58001
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
CISCO CIS#MGBSX1 EAN 4260039342731

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module Minigbic Multi Mode Fiber 220 metriä 62,5 um tai 550 metriä 50 um. LC-liitin.
€ 116.10
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
1375082
ProCurve 10-GbE SFP+ 3m Cable
Hewlett Packard Enterprise J9283B-RFB EAN 5711783225393

Refurbished
€ 139.80
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
221841
AT-SPFXBD-LC-13 100BASEFX
ALLIED TELESIS 990-002083-00 EAN 0767035188225

100FX LC single mode BiDi SFP 1310 TX, 1550 Rx, 10km
€ 141.50
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 9 ark.pv
0
213460
TRANSCEIVER SFP+ SHORT RANGE
DELL 407-BBOK EAN 4053162891005

The Dell™ Short-wavelength SFP Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP Small Form Factor Pluggable footprint features duplex LC connector and provides up...
€ 156.60
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
1527333
SFP MODULE MULTI-MODE
UF-MM-1G-20 EAN 0810354026027

1,25GBPS 550M 20 PACK
€ 176.20
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
232245
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M
Hewlett Packard Enterprise Hew#JD095C EAN 0886112818586

HP X240 10G SFP to SFP 0.65m Direct Attach Copper Cable
€ 180.70
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
213521
DELL BROADCOM/INTEL SFP+ 10G/1
DELL 407-10357 EAN 4053162752207

Networking Transceiver SFP SRThe Dell™ Short-wavelength SFP Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP Small Form Factor Pluggable footprint features duplex...
€ 189.60
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 15.05.2021
0
1234982
ProCurve 10-GbE SFP+ SR
Hewlett Packard Enterprise J9150A-RFB EAN 5712505809563

Refurbished
€ 220.70
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
Yhteensä 51 tuotetta.
< edellinen12