• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
ALATUOTERYHMÄ:

Kuitutuotteet

SFP - kuituadapterit

Näytä suodattimet
Tuotealueet
Verkkotuotteet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 58 tuotetta.
Yhteensä 58 tuotetta.
< edellinen12
34
0
SC Duplex adapter Plate for PP-RF24
1037873
€ 14.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SC Duplex adapter Plate for PP-RF24
DTL-SCDXPL

0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
62
0
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX, duplex,multimode,550m
58378
€ 25.60
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX, duplex,multimode,550m
TL-SM311LM EAN 6935364030209

TL-SM311LM 50125um 62.5125um Multi-mode, 1.25Gbps, 550m, LC, 850nm
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
8
0
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
163241
€ 29.90
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
SFP-E0003 EAN 7340004692195

- kuin Extreme Networks 10052
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
32
0
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km
58380
€ 32.70
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km
TL-SM321B EAN 6935364030520

Mahdollistaa signaalien lähettämisen kuidussa molempiin suuntiin eri taajuuksilla.9125µm. 1,25Gbps. 1550nm1310nm. 3,3V.Myymäläpakkaus.
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
16
0
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
298968
€ 34.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
SFP-HP111 EAN 7333048007490

- Vastaa tuotetta HP J4859C
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
33
0
SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible
1673120
€ 36.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible
DT-J4858C / JD118B

0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
32
0
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible
1673121
€ 36.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible
DT-J4859C / JD119B

0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
0
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-U
298963
€ 38.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-U
SFP-C0017 EAN 7333048007452

DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx1550rx, 20km Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U- Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U
0
Seuraava erä: 15.02.2023
7
0
SFP 100Base-FX MM 2km, 1310nm Multimode, 155M, LC, DDM
502859
€ 39.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 100Base-FX MM 2km, 1310nm Multimode, 155M, LC, DDM
DTS3101L-CD02

0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
6
0
SFP 100Base-FX SM 10km, 1310nm Singlemode, 155M, LC, DDM
502860
€ 39.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 100Base-FX SM 10km, 1310nm Singlemode, 155M, LC, DDM
DTS3101L-CD10

0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
30
0
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
502878
€ 39.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
GLC-LH-SM= / GLC-LH-SMD

0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
0
Planet MiniGBIC SFP 1000BaseLX SM 20km Single-mode, LC
261703
€ 40.80
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
Planet MiniGBIC SFP 1000BaseLX SM 20km Single-mode, LC
PLA#MGB-LX EAN 4711213686764

PLANET MGB-LX on 1000Base-LX SFP-moduli MiniGBIC kaikkiinSFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, WiFi-tukiasemiin, reitittimiin, mediamuuntimiin javerkkokortteihin.Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun...
0
Seuraava erä: 19.02.2023
0
0
PLANET MGB-LA20 SFP WDM Tx1310 SM 20km Single-mode, LC
502846
€ 41.30
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
PLANET MGB-LA20 SFP WDM Tx1310 SM 20km Single-mode, LC
MGB-LA20 EAN 4711213688591

PLANET MGB-LA20 on WDM SFP-moduli MiniGBIC kaikkiinSFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin,mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.Tekniset tiedot• Single-mode WDMBidi• Max etäisyys 20km• Standardi IEEE 802.3ah...
0
Seuraava erä: 19.02.2023
7
0
1000Base-BX SFP 1490NM
226310
€ 42.40
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
1000Base-BX SFP 1490NM
GLC-BX-D= EAN 0882658010835

1000BASE-BX SFP, 1490NM. The GLC-BX-D and GLC-BX-U SFPs also support digital optical monitoring DOM functions according to the industry-standard SFF-8724 Multi Source Agreement MSA.
0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
0
SFP WDM Tx1550 SM 20km Single-mode, LC
502849
€ 43.90
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP WDM Tx1550 SM 20km Single-mode, LC
MGB-LB20 EAN 4711213688607

PLANET MGB-LB20 on WDM SFP-moduli MiniGBIC kaikkiinSFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin,mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.Tekniset tiedot• Single-mode WDMBidi• Max etäisyys 20km• Standardi IEEE 802.3ah...
0
Seuraava erä: 19.02.2023
1
0
SFP 1000Base-LX, MM, LC 2km 1310nm, Cisco-compatible
502876
€ 45.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-LX, MM, LC 2km 1310nm, Cisco-compatible
AC05-C13L6-02-C

1000Base-SX SFP-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin, jokamahdollistaa jopa 2km etäisyydet multimode-kaapelissa.Toimii myös muissa kytkinmerkeissä, joissa voidaan käyttäästandardin mukaisia Gigabitin...
0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
7
0
SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1490 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
226311
€ 49.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BX BIDI 20km, Tx1310 Rx1490 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
GLC-BX-U= EAN 0882658010811

Datolink DTL-GLC-BX-U on Gigabitin yksimuoto single-modeSFP BIDI-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiinDOM-tuella. Moduli on varustettu simplex LC-liittimellä.Moduli toimii yhdessä yksimuotokaapelissa ja...
0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
10
0
SFP 1000Base-BX BIDI 10km, Tx1310 Rx1490 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
502894
€ 49.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-BX BIDI 10km, Tx1310 Rx1490 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
DTL-J9143B

Datolink DTL-J9143B on Gigabitin yksimuoto single-mode SFPBIDI-moduli HP Aruba Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiinDDM-tuella. Moduli on varustettu simplex LC-liittimellä.Moduli toimii yhdessä yksimuotokaapelissa ja...
0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
0
0
PLANET SFP WDM Tx1310 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C
502853
€ 49.70
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
PLANET SFP WDM Tx1310 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C
MGB-TLA10 EAN 4711213689680

SFP WDM Tx1310 SM 10kmSinglemode, LC -40...75C, DDM
0
Seuraava erä: 19.02.2023
75
0
Intel Ethernet SFP+ Optics - SR
1430909
€ 52.50
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
Intel Ethernet SFP+ Optics - SR
E10GSFPSR 903239 EAN 5032037041522

tyyppi LAN lähetinsuunnittelu 1x lähetin-vastaanotinyhteys 1x SFP yhteys 1x LC-dupleksi 10Gb s, lähetysteho -5 - -1dBm, vastaanottoherkkyys min. -11,1dBm, VCSEL-laserlähetys 1x LC-dupleksi 10 Gbase-SR 850 nm 50125...
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
5
0
SFP+ 1m-Direct-Attach-Kabel
210548
€ 59.30
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP+ 1m-Direct-Attach-Kabel
AXC761-10000S EAN 0606449076349

1 Meter SFP Direct Attach Kupfer Kabel fr 10GB Verbindungen, Flexibles Kabel fr 10-GB-Uplinks, SFP-Direct-Attach-Kabel aus Kupfer 10GSFPCu, SFP-Anschlsse an beiden Enden, Geeignet fr NETGEAR XSM, XS, M5300 und.div. andere Switches
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
2
0
PLANET MGB-TLX SFP 1000BaseLX SM 10km Single-mode, LC -40...+75C
502857
€ 63.90
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
PLANET MGB-TLX SFP 1000BaseLX SM 10km Single-mode, LC -40...+75C
MGB-TLX EAN 4711213686184

PLANET MGB-TLX on laajalämpötila 1000Base-LX MiniBIC-moduli kaikkiin MiniGBICSFP-standardia noudattaviinEthernet-kytkimiin, WiFi-tukiasemiin, reitittimiin,mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.Modulin avulla SFP-paikalla...
0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
2
0
SFP 1000Base-LH SM 70km, 1550nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible
502892
€ 67.70
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP 1000Base-LH SM 70km, 1550nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM, HP Compatible
DTLS5512L-CD80

0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
2
0
PLANET  SFP 1000BaseSX MM 275/550 Multi-mode, LC -40...+75C
502858
€ 67.70
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
PLANET SFP 1000BaseSX MM 275/550 Multi-mode, LC -40...+75C
MGB-TSX EAN 4711213687730

PLANET MGB-TSX on laajalämpötila 1000Base-SX MiniBIC-moduli kaikkiin MiniGBICSFP-standardia noudattaviinEthernet-kytkimiin, WiFi-tukiasemiin, reitittimiin,mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.Modulin avulla SFP-paikalla...
0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
2
0
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 0.5M
549398
€ 76.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 0.5M
470-AAXB EAN 5397063836246

0
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
1
0
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE
1700889
€ 76.50
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE
RP001226860 EAN 5711783681489

Refurbished
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE
1700891
€ 77.80
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE
RP001226862 EAN 5711783681502

Refurbished
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
101
1
LENOVO 10GBASE-SR SFP+ TRANSCEIVER
296022
€ 79.90
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
LENOVO 10GBASE-SR SFP+ TRANSCEIVER
46C3447 EAN 0883436026260

Lenovo BNT - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - jopa 300 m malleihin ThinkAgile HX3321 Certified Node; HX7820 Appliance; ThinkSystem NE2580Liitäntä SFPAallonpituus,...
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
2
0
SFP+ 3m-Direct-Attach-Kabel
210551
€ 91.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP+ 3m-Direct-Attach-Kabel
AXC763-10000S EAN 0606449077131

3 Meter SFP Direct Attach Kupfer Kabel fr 10GB Verbindungen, Flexibles Kabel fr 10-GB-Uplinks, SFP-Direct-Attach-Kabel aus Kupfer 10GSFPCu, SFP-Anschlsse an beiden Enden, Geeignet fr NETGEAR XSM, XS, M5300 und.div. andere Switches
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
5
0
SFP+ 10GBase-SR SM 300m, 850nm Singlemode, LC, DDM
502867
€ 98.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP+ 10GBase-SR SM 300m, 850nm Singlemode, LC, DDM
DTL-SP851XL-CDS3

0
Arvioitu: 5 - 14 arkipäiviä
15
0
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-T RJ45
549224
€ 101.10
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-T RJ45
407-BBOS EAN 5397063838141

Tuotekuvaus    Dell - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigELaitteen tyyppi    SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuliKoko tai muoto  ...
0
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
2
0
SFP-SX-D MINI GBIC SFP-CONN.
46371
€ 101.80
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP-SX-D MINI GBIC SFP-CONN.
91-010-204001B EAN 4718937510344

Gigabit Speed and FlexibilityZyXEL´s Gigabit Interface Converter GBIC transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit Ethernet port.Industry Standards-based...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
ProCurve 10-GbE SFP+ 3m Cable
1375082
€ 116.70
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
ProCurve 10-GbE SFP+ 3m Cable
J9283B-RFB EAN 5711783225393

Refurbished
0
Seuraava erä: 08.02.2023
0
0
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M
232245
€ 132.80
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M
Hew#JD095C EAN 0886112818586

HP X240 10G SFP to SFP 0.65m Direct Attach Copper Cable
0
Seuraava erä: 21.02.2023
72
0
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
58001
€ 137.50
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
CIS#MGBSX1 EAN 4260039342731

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module Minigbic Multi Mode Fiber 220 metriä 62,5 um tai 550 metriä 50 um. LC-liitin.
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
ProCurve 10-GbE SFP+ SR
1234982
€ 150.30
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
ProCurve 10-GbE SFP+ SR
J9150A-RFB EAN 5712505809563

Refurbished
0
Seuraava erä: 08.02.2023
Yhteensä 58 tuotetta.
< edellinen12