Datolink Ltd
Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita
Tuotekoodi: 1943473
LC - SC kuitukaapelit

SC/LC/MM 62.5/125 OM1 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC

Hinta

26,00 €

/ 1 kpl (à 26,00 €)
Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

  • Myymälässä : 0
  • Toimittajalla : 25
  • Toimitusaika : Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
  • Toimituskulut alk: 2,99 €

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DTL-PCSULU2MMOM1-05
  • Tuotteen nimi : SC/LC/MM 62.5/125 OM1 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
SC/LC/MM 62.5/125 OM1 5m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC