DELTACO

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 1 m

Tuotekoodi: 2216895
  • Valmistajan koodi : LCLC-1S-SI
  • EAN : 7333048036155

20,20 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Hyvä
yhteensä 126 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
126 kpl
toimitusaika 3-7 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 31.01.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimituskulut
Alkaen 3,99 €
Toimitusaika
arvioitu 31.01.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : LCLC-1S-SI
  • EAN : 7333048036155
  • Tuotteen nimi : DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 1 m

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 1 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Takuuaika: 12 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.

Deltacon tuotevalikoima on suuri ja kattava. Perinteellistä valikoimaa edustavat verkko-, PC- ja multimediakaapelit, uudemmasta päästä löytyy esim. videovalvontajärjestelmät, kassalaitteet, serverit ja tallennusjärjestelmät sekä tietysti meidän oma tavaramerkkimme DELTACO.