• Jatka kassalle
/products/t/1130/LC_LC_kuitukaapelit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 2 tuotetta.
Yhteensä 2 tuotetta.
< edellinenseuraava >
 7330381470073
73319
FC-Cable OM3 MMF 10m LC/LC
FUJITSU D:FCKAB-OM3-C10L-L EAN 7330381470073

Fujitsu - Fibre Channel kaapeli - monimuoto LC uros - monimuoto LC uros - 10 m - kuituoptinen
99,90 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 01.11.2017
 606449029734
57997
Modul AGM731F/1GENet SX for GSM73xx
NETGEAR AGM731F EAN 606449029734

NETGEAR PROSAFE SFP Module 1000BASE-SX Fiber Multi mode. LC connectors. NETGEAR 7324 Layer 3 Switch only
171,60 €
sis. ALV
0
7 - 14 ark.pv
Yhteensä 2 tuotetta.
< edellinenseuraava >