ALATUOTERYHMÄ:

Kuitutuotteet

LC - LC kuitukaapelit

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 8 tuotetta.
Yhteensä 8 tuotetta.
< edellinenseuraava >
502445
LC - LC kuitukaapelitHäntäkuitu MM OM3 1.5m, LC (UPC) 50/125 Simplex LSOH 0.9mm
12-OLM1FT9#1.5M/LB(S)

€ 9.30
sis. ALV
198+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
2216895
LC - LC kuitukaapelitDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 1 m
LCLC-1S-SI EAN 7333048036155

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9125, 1 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset...
€ 19.70
sis. ALV
303+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
502439
LC - LC kuitukaapelitLC/LC/MM 62.5/125 OM1 2m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
PCLULU2MMOM1-02

€ 25.00
sis. ALV
23+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
502836
LC - LC kuitukaapelitSFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM
DTS8512L-CDS5

€ 29.10
sis. ALV
39+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
502835
LC - LC kuitukaapelitSFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DDM
DTS3112L-CD20

€ 30.40
sis. ALV
70+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
502447
LC - LC kuitukaapelitHäntäkuitu SM OS2 1.5m, LC (APC) 12-pack 9/125 Simplex LSZH 0.9mm
DTL-PSA1SM-1.5-12x

€ 50.60
sis. ALV
60+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
1064789
LC - LC kuitukaapelitDELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 5m
LCLC-705

DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50125, OM4, duplex, monimuoto, 5m
€ 52.70
sis. ALV
267+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
57997
LC - LC kuitukaapelitModul AGM731F/1GENet SX for GSM73xx
AGM731F EAN 606449029734

NETGEAR PROSAFE SFP Module 1000BASE-SX Fiber Multi mode. LC connectors. NETGEAR 7324 Layer 3 Switch only
€ 171.20
sis. ALV
1+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
Yhteensä 8 tuotetta.
< edellinenseuraava >