• Jatka kassalle
/products/t/1130/LC_LC_kuitukaapelit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 1 tuotetta.
Yhteensä 1 tuotetta.
< edellinenseuraava >
73319
FC-Cable OM3 MMF 10m LC/LC
FUJITSU D:FCKAB-OM3-C10L-L EAN 7330381470073

Fujitsu - Fibre Channel kaapeli - monimuoto LC uros - monimuoto LC uros - 10 m - kuituoptinen
97,90 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 02.12.2018
0
Yhteensä 1 tuotetta.
< edellinenseuraava >
?>