• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
PLANET SFP WDM Tx1310 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C
PLANET TECHNOLOGY

PLANET SFP WDM Tx1310 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C

Tuotekoodi: 502853
  • Valmistajan koodi : MGB-TLA10
  • EAN : 4711213689680

53,60 €

Hintamme sis. 24% alv
Myös rahoitus
Osamaksusopimukset noin: 13,16 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Korissa: 0 kpl

Tilapäisesti loppunut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : MGB-TLA10
  • EAN : 4711213689680
  • Tuotteen nimi : PLANET SFP WDM Tx1310 SM 10km Singlemode, LC -40...+75C

SFP WDM Tx1310 SM 10km
Singlemode, LC -40...+75C, DDM

PLANET TECHNOLOGY Takuuaika: 12 kk takuu