• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
PLANET MGB-TLX SFP 1000BaseLX SM 10km Single-mode, LC -40...+75C
PLANET TECHNOLOGY

PLANET MGB-TLX SFP 1000BaseLX SM 10km Single-mode, LC -40...+75C

Tuotekoodi: 502857
  • Valmistajan koodi : MGB-TLX
  • EAN : 4711213686184

45,60 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 154 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
154 kpl
toimitusaika 5-10 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 06.12.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 06.12.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : MGB-TLX
  • EAN : 4711213686184
  • Tuotteen nimi : PLANET MGB-TLX SFP 1000BaseLX SM 10km Single-mode, LC -40...+75C

PLANET MGB-TLX on laajalämpötila 1000Base-LX MiniBIC-
moduli kaikkiin MiniGBIC/SFP-standardia noudattaviin
Ethernet-kytkimiin, WiFi-tukiasemiin, reitittimiin,
mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.

Modulin avulla SFP-paikalla varustettuun ethernet-kytkimeen
saadaan liitettyä valokuitukaapeli esim. rakennusten tai
kerrosten välillä.

Tekniset tiedot:
- Single-mode (SM) 10km
- LC-liitin
- Käyttölämpötila: -40...+75C

PLANET TECHNOLOGY Takuuaika: 12 kk takuu