• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
Datolink Ltd

SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

Tuotekoodi: 502878
  • Valmistajan koodi : GLC-LH-SM= / GLC-LH-SMD

39,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 13 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
13 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 14.12.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 14.12.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : GLC-LH-SM= / GLC-LH-SMD
  • Tuotteen nimi : SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible