SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
Datolink Ltd

SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

Tuotekoodi: 502878
  • Valmistajan koodi : GLC-LH-SM= / GLC-LH-SMD

39,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 6-14 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
30 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,99 €
Toimitusaika
arvioitu 11.03.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : GLC-LH-SM= / GLC-LH-SMD
  • Tuotteen nimi : SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
SFP 1000Base-LX SM 20km, 1310nm Singlemode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible