• Jatka kassalle


Kuvassa esiintyvä tuote saattaa poiketa tarjotusta tai sisältää ylimääräisiä tuotteita


10G Base-LR SFP Module

Tuotekoodi: 58049
Valmistajan koodi: SFP-10G-LR=
EAN: 0882658167126
Heti myymälässä : 0
Verkkokaupan varastossa : 6
Toimitusaika-arvio : 3 - 7 ark.pv

2566,10 €

Hinta 1 kpl


Korissa: 0 kpl


Toimituskulut alk: 2,50 €
128,86 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:88,67 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.

Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-LR - LC/PC -yksimuoto - vaihtomoduuli - jopa 10 km - 1310 nm

Cisco Systems on reitittimiä, kytkimiä ja muita verkkolaitteita valmistava tietoliikenne- ja elektroniikkateollisuusyritys. On arvioitu, että jopa 80% kaikesta Internetin liikenteestä kulkee Ciscon valmistamien reitittimien kautta.


Takuuaika: 12 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.
The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Main features of Cisco 10GBASE SFP+ modules include:
-Smallest 10G form factor.
-Supports 10GBASE Ethernet.
-Hot-swappable input/output device that plugs into an Ethernet SFP+ port of a Cisco switch.
-Provides flexibility of interface choice.
-Supports "pay-as-you-populate" model.
-Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch to identify whether the module is certified and tested by Cisco.
-Optical interoperability with 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, and 10GBASE XFP interfaces on the same link.

The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652)
Hankinnat

Saatavilla on erilaisia rahoitusvaihtoehtoja asiakkaiden tarpeisiin, sekä yrityksille, yhteisöille ja henkilöasiakkaille.

Tämän laitteen kohdalla rahoitusvaihtoehdot olisivat: SVEA osamaksu noin: 128,86 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:88,67 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Kuluttajille
Kuluttajille saatavilla rahoitusvaihtoehtoja, Svealta, Joustolta ja Everydayltä. Tarkemmat osamaksuehdot löydät, kun teet tilauksen haluamillesi tuotteille. Jokaisessa kulutusluotossa voi olla omia kampanjoita, esim. 3 kk korotonta maksuaikaa, jolloin voit maksaa laskun kolmessa erässä, ilman lisäkustannuksia.
Leasing

Leasingrahoitus on tarkoitettu vain yhteisöille ja yrityksille. Leasingsopimuksen etuja.

  • Säästät veroissa, koska leasinghankinnat voidaan vähentää täysimääräisinä verotuksessasi.
  • Säästät käteisvaroja muihin tarpeisiin etkä ole sidottu tuotteisiin pysyvästi.
  • Oma pääoma ei kärsi suurista kertahankinnoista.
  • Voit sijoittaa hankintoihin suunnitellut rahat itse liiketoimintaan, missä ne tuottavat paremmin.
  • Tiedät jo etukäteen kiinteät kulut sopimuksen laitteista ja voit budjetoida tehokkaammin.
  • Saat takuuvarmasti nopean luottopäätöksen ja hankinta on helppoa
  • Tarjoamme joustavuutta sopimuksissa. Halutessasi voit jopa vaihtaa leasing laitteita uudempiin sopimuskauden aikana.