• Jatka kassalle
/products/t/305/Verkkomoduulit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 23 tuotetta.
Yhteensä 23 tuotetta.
< edellinenseuraava >
92972
Jatkokappale Cat.5e UTP naaras-naaras
FA-665-8-C5E EAN 7340004619710

6,90 €
sis. ALV
0
1367520
Deltaco Skarvdon UTP (oskärmat) Cat5e ho-ho
DELTACO DEL#665-V EAN 7333048021533

DELTACO jatkoliitin Cat5e, UTP suojaamaton, naaras - naaras, valkoinen
11,90 €
sis. ALV
0
167647
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-DL002 EAN 7340004692072

- kuin D-LINK DEM-712
27,60 €
sis. ALV
0
167954
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-C0003 EAN 7333048007438

- kuin Cisco GLC-5X-MM
27,60 €
sis. ALV
0
167648
DELTACO SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode
SFP-DL005 EAN 7340004692102

- kuin D-LINK DEM-315GT
112,40 €
sis. ALV
0
167655
DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70km, Single-Mode, Transceiver
SFP-E0004 EAN 7340004692201

- kuin Extreme Networks 10053
112,40 €
sis. ALV
0
58070
Module/100Base-FX SFP f FE port
CISCO GLC-FE-100FX= EAN 0746320980546

Cisco - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Base-FX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 2 km - 1310 nm
138,00 €
sis. ALV
0
58072
Adaptor Module/X2>SFP+
CISCO CVR-X2-SFP10G= EAN 0882658237300

Cisco OneX Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-X - vaihtomoduuli
156,10 €
sis. ALV
0
58071
100FX SFP on GE SFP Ports f DSBU Switche
CISCO GLC-GE-100FX= EAN 746320977003

Cisco 100BASE-FX SFP module for Gigabit Ethernet ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMF
195,40 €
sis. ALV
0
166539
Promise Pegasus 2 R4 / R6 2TB SATA HDD incl. drive carrier
Promise Technology F40000012000000 EAN 704118096282

Sopii ainoastaan Pegasus R4- ja R6-laitteisiin.Sopii varaosaksi tai korvaamaan pienemmällä kapasiteetilla varustetun kiintolevyn olemassa olevassa RAID-kokoonpanossa, mutta silloin ei lisäkapasiteetti tule käyttöön.
259,50 €
sis. ALV
0
58066
Module/100 Base LX SFP f FE Port
CISCO GLC-FE-100LX= EAN 0746320980515

Cisco 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF
303,00 €
sis. ALV
0
168504
HP Procurve 2920 2-port Stacking Module
Hewlett Packard Hew#J9733A EAN 886112322748

HP - Verkon pinottava moduuli - pinoaminen - 2 porttia malleihin HP 2920-24G Switch, 2920-24G-POE Switch, 2920-48G Switch, 2920-48G-POE Switch
414,80 €
sis. ALV
0
58064
Switch/1000Base SX SFP
CISCO SFP-GE-S= EAN 746320974941

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support
445,70 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 27.07.2018
58062
Module/10GBase CX4 X2
CISCO X2-10GB-CX4= EAN 0746320969442

Cisco X2 - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-CX4 - 4x InfiniBand SFF-8470 - vaihtomoduuli
465,00 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 10.07.2018
58058
10GBASE-SR SFP Module
CISCO SFP-10G-SR= EAN 0882658167003

Cisco - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - LCPC monimuoto - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 850 nm
546,10 €
sis. ALV
0
58059
Cisco IE 3000 Expansion Module 8 10/100
CISCO IEM-3000-8TM= EAN 0882658187810

Cisco - Laajennusmoduuli - Ethernet, Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-TX - 8 porttia
1216,10 €
sis. ALV
0
58056
Module/10GBASE-SR X2
CISCO X2-10GB-SR= EAN 0746320969237

Cisco X2 - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - monimuoto SCPC - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 850 nm
1290,50 €
sis. ALV
0
58049
10G Base-LR SFP Module
CISCO SFP-10G-LR= EAN 0882658167126

Cisco - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-LR - LCPC -yksimuoto - vaihtomoduuli - jopa 10 km - 1310 nm
2049,70 €
sis. ALV
0
58048
Module/10GBASE-LR X2
CISCO X2-10GB-LR= EAN 746320894560

Cisco X2 - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-LR - SC yksittäistila - vaihtomoduuli - jopa 10 km - 1310 nm
2595,00 €
sis. ALV
0
166461
Tandberg LTO-5 HH, sisäinen 3,5", SAS, musta
3519-LTO EAN 7050772035192

Tandbergs LTO-on yksi markkinoiden nopeimmista nauha asemista tiedonsiirossa ja tallennuskapasiteetissa. Hyvällä koollaan tämä mahtuu sekä palvelimeen että työaseman viereen.- Tallentaa jopa 3TB pakattuna.- TIedonsiirtonopeus jopa 1 TB...
2942,40 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 29.06.2018
58040
Module/10GBASE-ER X2
CISCO X2-10GB-ER= EAN 0746320969435

Cisco X2 - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-ER - SC yksittäistila - vaihtomoduuli - jopa 40 km - 1550 nm
8400,40 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 27.07.2018
58042
Module/1x T3/E3 Network
CISCO NM-1T3/E3= EAN 746320697710

Cisco NM-1T3E3 One-port Clear Channel T3E3 Network Module Provides serial connectivity to a T3 44.736 Mbps or E3 34.368 Mbps line with integrated line interface unit LIU DSU. The T3E3 port consists of a pair of 75 ohm BNC connectors.
9228,10 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 27.07.2018
58035
Module/8p 10 GENET w DFC3C
CISCO WS-X6708-10G-3C= EAN 0882658095221

Cisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C - Laajennusmoduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-X - 8 porttia
46780,10 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 27.07.2018
Yhteensä 23 tuotetta.
< edellinenseuraava >
?>