• Jatka kassalle
/products/t/305/Verkkomoduulit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 26 tuotetta.
Yhteensä 26 tuotetta.
< edellinenseuraava >
 7340004619710
92972
Jatkokappale Cat.5e UTP naaras-naaras
FA-665-8-C5E EAN 7340004619710

6,90 €
sis. ALV
0
Heti
 7340004692072
167647
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-DL002 EAN 7340004692072

- kuin D-LINK DEM-712
29,50 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7333048007438
167954
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-C0003 EAN 7333048007438

- kuin Cisco GLC-5X-MM
29,50 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7340004692225
167657
DELTACO SFP 1000BASE-BX-U, LC, 1310tx/1490rx, Single-Mode
SFP-E0006 EAN 7340004692225

- kuin Extreme Networks 10057
44,20 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7340004692102
167648
DELTACO SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode
SFP-DL005 EAN 7340004692102

- kuin D-LINK DEM-315GT
117,70 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 7340004692201
167655
DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70km, Single-Mode, Transceiver
SFP-E0004 EAN 7340004692201

- kuin Extreme Networks 10053
117,70 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 0882658237300
58072
Adaptor Module/X2>SFP+
CISCO CVR-X2-SFP10G= EAN 0882658237300

Cisco OneX Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-X - vaihtomoduuli
159,80 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 0746320980546
58070
Module/100Base-FX SFP f FE port
CISCO GLC-FE-100FX= EAN 0746320980546

Cisco - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Base-FX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 2 km - 1310 nm
205,00 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 746320861579
58069
1000BASE-T SFP/GENet RJ45 H-Swap
CISCO CIS#GLC-T= EAN 746320861579

Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Transceiver Module for Category 5 copper wire.
247,20 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 704118096282
166539
Promise Pegasus 2 R4 / R6 2TB SATA HDD incl. drive carrier
Promise Technology F40000012000000 EAN 704118096282

Sopii ainoastaan Pegasus R4- ja R6-laitteisiin.Sopii varaosaksi tai korvaamaan pienemmällä kapasiteetilla varustetun kiintolevyn olemassa olevassa RAID-kokoonpanossa, mutta silloin ei lisäkapasiteetti tule käyttöön.
260,90 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 0746320980515
58066
Module/100 Base LX SFP f FE Port
CISCO GLC-FE-100LX= EAN 0746320980515

Cisco 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF
322,50 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 704118096299
166540
Promise Pegasus 2 R6 / R8 3TB SATA HDD incl. drive carrier
Promise Technology F40000013000000 EAN 704118096299

Sopii ainoastaan Pegasus R4- ja R6-laitteisiin.Sopii varaosaksi tai korvaamaan pienemmällä kapasiteetilla varustetun kiintolevyn olemassa olevassa RAID-kokoonpanossa, mutta silloin ei lisäkapasiteetti tule käyttöön.
344,50 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 746320974941
58064
Switch/1000Base SX SFP
CISCO SFP-GE-S= EAN 746320974941

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support
433,10 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 06.01.2017
 886112322748
168504
HP Procurve 2920 2-port Stacking Module
Hewlett Packard Hew#J9733A EAN 886112322748

HP - Verkon pinottava moduuli - pinoaminen - 2 porttia malleihin HP 2920-24G Switch, 2920-24G-POE Switch, 2920-48G Switch, 2920-48G-POE Switch
505,00 €
sis. ALV
0
8 - 14 ark.pv
 0882658167003
58058
10GBASE-SR SFP Module
CISCO SFP-10G-SR= EAN 0882658167003

Cisco - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - LCPC monimuoto - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 850 nm
659,10 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 0746320969237
58056
Module/10GBASE-SR X2
CISCO X2-10GB-SR= EAN 0746320969237

Cisco X2 - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - monimuoto SCPC - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 850 nm
1250,00 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 0882658187810
58059
Cisco IE 3000 Expansion Module 8 10/100
CISCO IEM-3000-8TM= EAN 0882658187810

Cisco - Laajennusmoduuli - Ethernet, Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-TX - 8 porttia
1289,00 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 7050772035192
166461
Tandberg LTO-5 HH, sisäinen 3,5", SAS, musta
3519-LTO EAN 7050772035192

Tandbergs LTO-on yksi markkinoiden nopeimmista nauha asemista tiedonsiirossa ja tallennuskapasiteetissa. Hyvällä koollaan tämä mahtuu sekä palvelimeen että työaseman viereen.- Tallentaa jopa 3TB pakattuna.- TIedonsiirtonopeus jopa 1 TB...
1602,20 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 746320894560
58048
Module/10GBASE-LR X2
CISCO X2-10GB-LR= EAN 746320894560

Cisco X2 - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-LR - SC yksittäistila - vaihtomoduuli - jopa 10 km - 1310 nm
2505,70 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 746320969428
58054
10GBASE-LX4 X2 MODULE
CISCO X2-10GB-LX4= EAN 746320969428

Cisco X2 - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-LX4 - SC monitila - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 1310 nm
2528,40 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 06.01.2017
 0882658167126
58049
10G Base-LR SFP Module
CISCO SFP-10G-LR= EAN 0882658167126

Cisco - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-LR - LCPC -yksimuoto - vaihtomoduuli - jopa 10 km - 1310 nm
2661,70 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 0746320833682
58053
Module/10GBase-SR XENPAK FOR MMF
CISCO XENPAK-10GB-SR= EAN 0746320833682

Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - SC monitila - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 850 nm
2808,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 06.01.2017
 0746320936901
58051
Ethernet SFP 1000BASE -ZX Gigabite
CISCO SFP-GE-Z= EAN 0746320936901

Cisco 1000BASE-ZX SFP transceiver module for SMF, 1550-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support
3009,20 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 06.01.2017
 0746320833712
58050
Module/10 Gbase-LX4 XENPAK
CISCO XENPAK-10GB-LX4= EAN 0746320833712

Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-LX4 - SC monitila - vaihtomoduuli - jopa 300 m - 1310 nm
3195,40 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 06.01.2017
 0882658256998
58039
N2K 1GE FEX 1PS 1 Fan Module
CISCO N2K-C2148T-1GE EAN 0882658256998

Cisco Nexus 2148T Fabric Extender - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - 48 porttia 4 x SFP
7971,90 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 06.01.2017
 746320697710
58042
Module/1x T3/E3 Network
CISCO NM-1T3/E3= EAN 746320697710

Cisco NM-1T3E3 One-port Clear Channel T3E3 Network Module Provides serial connectivity to a T3 44.736 Mbps or E3 34.368 Mbps line with integrated line interface unit LIU DSU. The T3E3 port consists of a pair of 75 ohm BNC connectors.
9151,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 06.01.2017
Yhteensä 26 tuotetta.
< edellinenseuraava >