VALMISTAJA

CISCO

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 347 tuotetta.
Yhteensä 347 tuotetta.
< edellinen12345
23910
Cisco - Puhelimen kaapeli
CISCO CP-HANDSET-CORD= EAN 0746320318783

Cisco cables will never let you down and you can always count on their superior quality and outstanding reliability. Cisco has a wide range of cables, connectors, adapters and other accessories that will fit the most extraordinary...
€ 10.50
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
23911
Cisco - Virtajohto - teho - teho
CISCO CP-PWR-CORD-CE= EAN 0746320318714

Kaapeli Kaapelialakategoria TehoKaapelityyppi Virtajohto
€ 14.20
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226531
SF110-16 16-PORT 10/100 SWITCH
CISCO SF110-16-EU EAN 0882658721298

Unmanaged, Fast Ethernet, 16 x RJ-45, 16x 100Base-TX 
€ 27.70
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 8 ark.pv
0
226524
SF110D-05 5-PORT 10/100
CISCO SF110D-05-EU EAN 0882658720888

Unmanaged, Fast Ethernet, 5 x RJ-45
€ 32.20
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226548
SF110D-08 8-PORT 10/100
CISCO SF110D-08-EU EAN 0882658720826

Unmanaged, Fast Ethernet, 8 x RJ-45
€ 39.60
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
63828
Antenna/2.4-GHz 2.2 dBi Dipole Qty1
CISCO AIR-ANT2422DG-R= EAN 882658126482

Cisco Aironet 2.4-GHz 2.2 dBi indoor Dipole Straight Antenna gray RP-TNC Gray. Qty 1
€ 40.40
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 12.07.2021
0
226546
Cisco SG110D-05, verkkokytkin, 5 x RJ45, 10/100/1000 Mbps, työpöytämalli, metallia, musta
CISCO SG110D-05-EU EAN 0882658722608

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 5 x RJ-45, asennettavissa seinälle. Rakenna nopea ja luotettava verkko, johon voi kytkeä vaivattomasti tietokoneet, tulostimet, kopiokoneet ja muut laitteet. Ciscon 100-sarjan ei-hallittavat...
€ 40.40
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 8 ark.pv
0
226310
1000Base-BX SFP 1490NM
CISCO GLC-BX-D= EAN 0882658010835

1000BASE-BX SFP, 1490NM. The GLC-BX-D and GLC-BX-U SFPs also support digital optical monitoring DOM functions according to the industry-standard SFF-8724 Multi Source Agreement MSA.
€ 42.40
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
174147
Antenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
CISCO AIR-ANT2524DW-R= EAN 882658459795

Cisco Aironet Dual-Band Dipole Antenna - Antenni - sisällä - 2 dBi, 4 dBi - valkoinen malleihin Aironet 3602E
€ 43.00
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 9 ark.pv
0
63878
1040/1140/1260/3500 Mounting Bracket
CISCO AIR-AP-BRACKET-1= EAN 0882658378119

Cisco - Matalaprofiilinen varsi
€ 49.90
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226525
CISCO SG110D-08 8-PORT GIGABIT, Unmanaged, Gigabit Ethernet, 8 x RJ-45 port
CISCO SG110D-08-EU EAN 0882658723124

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 8 x RJ-45
€ 55.90
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226536
SF110D-16 16-PORT 10/100
CISCO SF110D-16-EU EAN 0882658720734

Unmanaged, Fast Ethernet, 16 x RJ-45
€ 56.10
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
225881
2.4GHZ 3DBI/5 GHZ 5DBI LOW
CISCO AIR-ANT2535SDW-R= EAN 0882658647161

Short Dual-Band Omni Antenna, 2.4-2.55.15-5.925 GHz, 5 dBi, 50 g
€ 58.80
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
0
228412
POWER INJECTOR (802.3AF) FOR A
CISCO AIR-PWRINJ5= EAN 0882658569142

Aironet Power Injector, 802.3af PoE, 2x RJ-45 101001000Mbps, Spare
€ 66.10
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226138
32GB SD CARD FOR UCS SERVERS
CISCO UCS-SD-32G-S= EAN 0882658721656

Luokitus UHS-II U3, luokka 10. Lue 300 Mt s. Kirjoita 260 Mt s. Tietojen palautusohjelmisto lataamisen kautta
€ 80.10
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusOut of stock
0
226547
SF110-24 24-PORT 10/100
CISCO SF110-24-EU EAN 0882658723063

Unmanaged, Fast Ethernet, 24 x RJ-45
€ 86.30
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
63815
Antenna/DualBand Dipole 2.2dBi/2.4Ghz
CISCO AIR-ANTM2050D-R= EAN 0882658035074

Cisco Multiband Swivel-Mount Dipole Antenna - Antenni - ympärisäteilevä
€ 89.00
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 15.07.2021
0
63872
Aironet/1300 wall mount kit
CISCO AIR-ACCWAMK1300= EAN 746320932385

Cisco Aironet 1300 Series Wall-Mount Kit for use with AIR-BR1310G Cisco Aironet 1300 Series Outdoor Access PointsBridges.
€ 90.80
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 12.07.2021
0
145774
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CISCO CAB-CONSOLE-RJ45= EAN 882658213243

Cisco - Sarjakaapeli - RJ-45 uros - DB-9 naaras - 1.8 m malleihin Cisco 28XX, 28XX 2-pair, 28XX 4-pair, 28XX V3PN, Catalyst 2960Refurbished, KunnostettuTämä tuote ei ole uusi, mutta se on kunnostettu ja tarkistettu valmistajan toimesta.
€ 110.00
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
0
58001
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
CISCO CIS#MGBSX1 EAN 4260039342731

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module Minigbic Multi Mode Fiber 220 metriä 62,5 um tai 550 metriä 50 um. LC-liitin.
€ 115.10
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226538
SF110D-08HP 8-PORT 10/100 POE
CISCO SF110D-08HP-EU EAN 0882658719622

Unmanaged, Fast Ethernet, 8 x RJ-45, PoE
€ 115.70
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
225706
CISCO IP PHONE 7821
CISCO CP-7821-K9= EAN 0882658621840

Supporting two lines, 8.89 cm 3.5 " 396Tyyppi VoIP-puhelin johdolliset • Näyttö yksivärinen, 3.5", 396x162 pikseliä • Liitännät 2x 100Base-TX PoE, 1x RJ-9 headset • Valmiusaika ei...
€ 117.40
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
226532
SG110-16 16-PORT GIGABIT
CISCO SG110-16-EU EAN 0882658722738

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 16 x RJ-45Cisco Small Business SG110-16Kytkinhallitsematon16 x 101001000räkkiin asennettava
€ 130.80
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 8 ark.pv
0
226542
SG110D-08HP 8-PORT POE GIGABIT
CISCO SG110D-08HP-EU EAN 0882658722400

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 8 x RJ-45, PoE
€ 131.10
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
1692006
Wireless-AC/N Dual Radio APoint+PoE
CISCO WAP125-E-K9-EU EAN 882658969003

Cisco WAP125 - 867 Mbit s - 867 Mbit s - 10 100 000 Mbit s - IEEE 802.11ac WAP125-E-K9-EUWIRELESS-AC N DUAL RADIO Wi-Fi 802.11ac 802.11n 802.11g - 867 Mbps - WPA2 - QOS - 101001000 LAN RJ-45 - PoE - 123 x 123 x 31 mm - 303 g Wi-Fi...
€ 140.70
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226544
SF112-24 24-PORT 10/100 SWITCH
CISCO SF112-24-EU EAN 0882658722882

WITH GIGABIT UPLINKS IN
€ 143.50
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226661
Cisco 7811 IP -puhelin musta
CISCO CP-7811-K9= EAN 0882658781278

tyyppi VoIP-puhelin langallinennäyttö 3,28 ", 384x106 pikseliä, yksivärinenrajapinnat 2x 10 100Base-TX PoE, 1x luuri RJ-9väri mustamitat 207x195x33mmpaino 806gerityispiirteet Soittajan näyttö,...
€ 145.60
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
0
227232
MULTI-BAND OUTDOOR LOW-PROFILE
CISCO 3G-ANTM-OUT-LP= EAN 0882658264924

Multi-Band Outdoor Low-Profile Antenna with 15-ft Cable
€ 149.40
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 20.07.2021
0
58073
Module/TwinGig Converter
CISCO CVR-X2-SFP= EAN 0882658132568

Cisco TwinGig Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 2 porttia - 1000Base-X - vaihtomoduuli
€ 152.50
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 03.08.2021
0
58072
Adaptor Module/X2>SFP+
CISCO CVR-X2-SFP10G= EAN 0882658237300

Cisco OneX Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-X - vaihtomoduuli
€ 154.00
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
0
228327
SINGLE UNIT ANTENNA EXTENSION
CISCO 4G-AE015-R= EAN 0882658440014

BASE 15 FOOT CABLE INCLUDED IN
€ 157.00
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
0
228464
MULTIBAND LOW-PROFILE SAUCER
CISCO ANT-4G-SR-OUT-TNC= EAN 0882658486029

Integrated 4G Low-profile Outdoor Saucer Antenna
€ 157.00
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
0
50893
Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
CISCO CIS#MGBLX1 EAN 0882658262791

Cisco Small Business 1000BASE-LX SFP Transceiver Module Minigbic Single Mode Fiber 10 km. LC-liitin.
€ 159.70
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
226747
MULTI-BAND SWIVEL MOUNT DIPOLE
CISCO 3G-ANTM1919D= EAN 0882658141362

Multi-Band Swivel Mount Dipole Antenna - Faceplate Mount
€ 163.20
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 20.07.2021
0
63827
2.4 GHz 5.0 dBi Omni Ant w/N Connect
CISCO AIR-ANT2450V-N= EAN 0882658163517

Cisco Aironet 2.4-2.5 GHz, 5.0 dBi Direct Mount Omnidirectional Antenna with N-male Connector. Azimuth 3dB BW Omni & Elevations 3dB BW 30 degrees.
€ 164.10
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 20.07.2021
0
227295
3G OUTDOOR ANTENNA LIGHTING
CISCO 3G-ACC-OUT-LA= EAN 0882658253614

3G Outdoor Antenna Lighting Protector
€ 164.90
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 15.07.2021
0
Yhteensä 347 tuotetta.
< edellinen12345