• CISCO

    Näytä suodattimet
    Nimi Hinta
    Näytä tulokset: KuvatLista
    Yhteensä 384 tuotetta.
    Yhteensä 384 tuotetta.
    < edellinen12345
    12862
    UTP Cat.6 suojaamaton laitekaapeli, 1m, harmaa
    CISCO 7340004610359 EAN 7340004610359

    Tavallinen suora verkkokaapeli, valetut RJ45-liittimet. Koska se on Cat.6 kaapeli siinä on muoviristi keskellä koko kaapelin pituudelta johtojen 2 ja 2 eristämiseksi.
    7,40 €
    sis. ALV
    2 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
    0
    23911
    Cisco - Virtajohto - teho - teho
    CISCO CP-PWR-CORD-CE= EAN 0746320318714

    Kaapeli Kaapelialakategoria TehoKaapelityyppi Virtajohto
    11,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    23910
    Cisco - Puhelimen kaapeli
    CISCO CP-HANDSET-CORD= EAN 0746320318783

    Cisco cables will never let you down and you can always count on their superior quality and outstanding reliability. Cisco has a wide range of cables, connectors, adapters and other accessories that will fit the most extraordinary...
    11,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    145774
    Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
    CISCO CAB-CONSOLE-RJ45= EAN 882658213243

    Cisco - Sarjakaapeli - RJ-45 uros - DB-9 naaras - 1.8 m malleihin Cisco 28XX, 28XX 2-pair, 28XX 4-pair, 28XX V3PN, Catalyst 2960Refurbished, KunnostettuTämä tuote ei ole uusi, mutta se on kunnostettu ja tarkistettu valmistajan toimesta.
    29,50 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    226524
    SF110D-05 5-PORT 10/100
    CISCO SF110D-05-EU EAN 0882658720888

    Unmanaged, Fast Ethernet, 5 x RJ-45
    34,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    63828
    Antenna/2.4-GHz 2.2 dBi Dipole Qty1
    CISCO AIR-ANT2422DG-R= EAN 882658126482

    Cisco Aironet 2.4-GHz 2.2 dBi indoor Dipole Straight Antenna gray RP-TNC Gray. Qty 1
    38,90 €
    sis. ALV
    Seuraava Erä: 19.06.2019
    0
    226548
    SF110D-08 8-PORT 10/100
    CISCO SF110D-08-EU EAN 0882658720826

    Unmanaged, Fast Ethernet, 8 x RJ-45
    42,70 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    174147
    Antenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
    CISCO AIR-ANT2524DW-R= EAN 882658459795

    Cisco Aironet Dual-Band Dipole Antenna - Antenni - sisällä - 2 dBi, 4 dBi - valkoinen malleihin Aironet 3602E
    42,90 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 9 ark.pv
    0
    63878
    1040/1140/1260/3500 Mounting Bracket
    CISCO AIR-AP-BRACKET-1= EAN 0882658378119

    Cisco - Matalaprofiilinen varsi
    50,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    226546
    SG110D-05 5-PORT GIGABIT
    CISCO SG110D-05-EU EAN 0882658722608

    Unmanaged, Gigabit Ethernet, 5 x RJ-45
    55,00 €
    sis. ALV
    2 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
    0
    50908
    IP Phone/1 Line/EU Plug
    CISCO SPA301-G2 EAN 0882658345333

    Cisco Small Business SPA 301 - VoIP -puhelin - SIP, SIP v2, SPCP
    55,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    42762
    CSB SF 300-24 24-PORT 10/100
    CISCO SRW224G4-K9-EU EAN 0882658296192

    Cisco Small Business SF 300-24 SRW224G4-K9-EU managed 10100 Fast Ethernet 24 Port Rackmount Switch 2xGB Combo SFP Ports, Web GUI, Text View CLI, SNMP, Ipv4 u. Ipv6 Dual Stack, QoS, 802.1x, Port Security, ACLs, IPv4 Routing,...
    57,20 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 10 ark.pv
    0
    225881
    2.4GHZ 3DBI/5 GHZ 5DBI LOW
    CISCO AIR-ANT2535SDW-R= EAN 0882658647161

    Short Dual-Band Omni Antenna, 2.4-2.55.15-5.925 GHz, 5 dBi, 50 g
    58,50 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    226536
    SF110D-16 16-PORT 10/100
    CISCO SF110D-16-EU EAN 0882658720734

    Unmanaged, Fast Ethernet, 16 x RJ-45
    60,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    23921
    Cisco Small Business PA100-EU ulkoinen virtalähde 5V/2A (European Version) Cisco Small Business (Linksys) VoIP-puhelijmille.
    CISCO PA100-EU EAN 4260039345046

    Cisco Small Business PA100-EU ulkoinen virtalähde 5V2A European Version Cisco Small Business Linksys VoIP-puhelimille.
    64,90 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    50900
    IP Phone/3Line w/Display+PC Port/EU Plug
    CISCO SPA303-G2 EAN 0882658345364

    Cisco Small Business SPA 303 - VoIP -puhelin - SIP, SIP v2, SPCP - 3 linjaa
    82,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    63872
    Aironet/1300 wall mount kit
    CISCO AIR-ACCWAMK1300= EAN 746320932385

    Cisco Aironet 1300 Series Wall-Mount Kit for use with AIR-BR1310G Cisco Aironet 1300 Series Outdoor Access PointsBridges.
    83,30 €
    sis. ALV
    Seuraava Erä: 19.07.2019
    0
    226531
    SF110-16 16-PORT 10/100 SWITCH
    CISCO SF110-16-EU EAN 0882658721298

    Unmanaged, Fast Ethernet, 16 x RJ-45, 16x 100Base-TX 
    83,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    226547
    SF110-24 24-PORT 10/100
    CISCO SF110-24-EU EAN 0882658723063

    Unmanaged, Fast Ethernet, 24 x RJ-45
    93,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    58001
    Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
    CISCO CIS#MGBSX1 EAN 4260039342731

    Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module Minigbic Multi Mode Fiber 220 metriä 62,5 um tai 550 metriä 50 um. LC-liitin.
    93,80 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
    0
    80164
    SG 200-08 8-port Gigabit Smart Switch
    CISCO SLM2008T-EU EAN 882658298998

    Cisco Small Business 200 Series Smart Switch SG200-08 - Kytkin - Hallinnoitu - 8 x 101001000 - työpöytä
    101,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    66102
    CISCO RV110W WIRELESS N
    CISCO RV110W-E-G5-K9 EAN 0882658355059

    VPN FIREWALL IN
    105,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    226525
    SG110D-08 8-PORT GIGABIT
    CISCO SG110D-08-EU EAN 0882658723124

    Unmanaged, Gigabit Ethernet, 8 x RJ-45
    112,70 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    226538
    SF110D-08HP 8-PORT 10/100 POE
    CISCO SF110D-08HP-EU EAN 0882658719622

    Unmanaged, Fast Ethernet, 8 x RJ-45, PoE
    119,70 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    73256
    8 Line IP Phone with PoE and PC Port
    CISCO SPA501G EAN 0882658269998

    Cisco Small Business SPA 501G - VoIP -puhelin - SIP, SIP v2, SPCP - 8 linjaa - hopea, tummanharmaa
    123,50 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    24810
    Cisco Small Business RV042 Dual WAN VPN Router. 4-porttinen 10/100 Ethernet kytkin ja 2 10/100 ethernet WAN-porttia load-balancing mahdollisuus. SPI -palomuuri, 50 Ipsec-tunnelia / IPsec throughput 59 Mbps, PPTP serveri max 5 PPTP clienttia.
    CISCO RV042-EU EAN 4260039342687

    RV042 Dual WAN VPN Router. 4-porttinen 10100 Ethernet kytkin ja 2 10100 ethernet WAN-porttia load-balancing mahdollisuus. SPI -palomuuri, 50 Ipsec-tunnelia IPsec throughput 59 Mbps, PPTP serveri max 5 PPTP clienttia.- kaksi WAN...
    137,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    73239
    12 Line IP Phone w/Display PoE + PC Port
    CISCO SPA509G EAN 0882658270000

    Cisco Small Business SPA 509G - VoIP -puhelin - SIP, SIP v2, SPCP - 12 linjaa - hopea, tummanharmaa
    141,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    1262496
    Switch/SG350-10 10Pt Gigabit Managed
    CISCO SG350-10-K9-EU EAN 882658851209

    SwitchSG350-10 10Pt Gigabit Managed
    142,30 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    63797
    Antenna/5.2dBi f Cisco 340
    CISCO AIR-ANT2506 EAN 746320380216

    Cisco Aironet 2.4 GHz, 5.2 dBi Mast Mount indooroutdoor Omnidirectional Antenna. RP-TNC Connector. Cable lenght 3 ft. 91 cm
    143,90 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    175471
    Cisco RV130 Multifunction Wireless-N VPN Router
    CISCO RV130W-E-K9-G5 EAN 0882658624919

    The Cisco RV130W Wireless-N Multifunction VPN Router is an easy-to-use, flexible, high-performance device well suited for small businesses. It delivers highly secure, broadband, wired and wireless connectivity to small offices and...
    147,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    225706
    CISCO IP PHONE 7821
    CISCO CP-7821-K9= EAN 0882658621840

    Supporting two lines, 8.89 cm 3.5 " 396Tyyppi VoIP-puhelin johdolliset • Näyttö yksivärinen, 3.5", 396x162 pikseliä • Liitännät 2x 100Base-TX PoE, 1x RJ-9 headset • Valmiusaika ei...
    150,90 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    226544
    SF112-24 24-PORT 10/100 SWITCH
    CISCO SF112-24-EU EAN 0882658722882

    WITH GIGABIT UPLINKS IN
    151,50 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    226064
    SG220-26 26-PORT
    CISCO SG220-26-K9-EU EAN 0882658625183

    SG220-26 - 26x RJ-45 Gigabit Ethernet, 2x Gigabit RJ45SFP combo, 52Gbps, 38.69Mpps, 8192 MAC, L2, Managed
    151,80 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 4 - 10 ark.pv
    0
    58072
    Adaptor Module/X2>SFP+
    CISCO CVR-X2-SFP10G= EAN 0882658237300

    Cisco OneX Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-X - vaihtomoduuli
    154,80 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    73252
    Cisco SPA504G 4 Line IP Phone w/Display PoE + PC Port
    CISCO SPA504G EAN 0882658270024

    Cisco Small Business SPA 504G - VoIP -puhelin - SIP, SIP v2, SPCP - 4 linjaa - hopea, tummanharmaa
    155,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    63800
    Antenna/5.2dBi Omni Ceiling Mount fC340
    CISCO AIR-ANT1728 EAN 746320380469

    Cisco Aironet 2.4 GHz, 5.2 dBi indoor Ceiling mount Omnidirectional Antenna. RP-TNC Connector. Cable Length 91 cm
    155,90 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    227232
    MULTI-BAND OUTDOOR LOW-PROFILE
    CISCO 3G-ANTM-OUT-LP= EAN 0882658264924

    Multi-Band Outdoor Low-Profile Antenna with 15-ft Cable
    157,60 €
    sis. ALV
    Seuraava Erä: 15.07.2019
    0
    228327
    SINGLE UNIT ANTENNA EXTENSION
    CISCO 4G-AE015-R= EAN 0882658440014

    BASE 15 FOOT CABLE INCLUDED IN
    170,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 5 - 12 ark.pv
    0
    73244
    8 Line IP Phone w/Display POE + PC Port
    CISCO SPA508G EAN 0882658270017

    Cisco Small Business SPA 508G - VoIP -puhelin - SIP, SIP v2, SPCP - 8 linjaa - hopea, tummanharmaa
    179,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    58070
    Module/100Base-FX SFP f FE port
    CISCO GLC-FE-100FX= EAN 0746320980546

    Cisco - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Base-FX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 2 km - 1310 nm
    186,40 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
    0
    Yhteensä 384 tuotetta.
    < edellinen12345