VALMISTAJA

CISCO

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 282 tuotetta.
Yhteensä 282 tuotetta.
< edellinen12345
106
0
23911
€ 15.90
sis. ALV
Cisco lisätarvikkeetCisco - Virtajohto - teho - teho
CP-PWR-CORD-CE= EAN 0746320318714

Kaapeli Kaapelialakategoria TehoKaapelityyppi Virtajohto
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
63876
€ 33.10
sis. ALV
Näyttöjen VESA -kiinnitysadapterit ja laajennuksetAP1130 Ceiling/Wall Mount Bracket
AIR-AP1130MNTGKIT= EAN 0882658086700

Cisco AIronet AP1130 Access Point CeilingWall Mount Bracket Kit.
0
Seuraava erä: 15.02.2022
0
0
226524
€ 40.60
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimetSF110D-05 5-PORT 10/100
SF110D-05-EU EAN 0882658720888

Unmanaged, Fast Ethernet, 5 x RJ-45
0
Seuraava erä: 09.02.2022
6
0
226310
€ 42.40
sis. ALV
SFP - kuituadapterit1000Base-BX SFP 1490NM
GLC-BX-D= EAN 0882658010835

1000BASE-BX SFP, 1490NM. The GLC-BX-D and GLC-BX-U SFPs also support digital optical monitoring DOM functions according to the industry-standard SFF-8724 Multi Source Agreement MSA.
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
4918
0
174147
€ 49.50
sis. ALV
WLAN antennitAntenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
AIR-ANT2524DW-R= EAN 882658459795

Cisco Aironet Dual-Band Dipole Antenna - Antenni - sisällä - 2 dBi, 4 dBi - valkoinen malleihin Aironet 3602E
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
3
0
226548
€ 50.10
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimetSF110D-08 8-PORT 10/100
SF110D-08-EU EAN 0882658720826

Unmanaged, Fast Ethernet, 8 x RJ-45
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
3
0
63878
€ 55.90
sis. ALV
Näyttöjen VESA -kiinnitysadapterit ja laajennukset1040/1140/1260/3500 Mounting Bracket
AIR-AP-BRACKET-1= EAN 0882658378119

Cisco - Matalaprofiilinen varsi
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
82
0
226546
€ 60.70
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimetCisco SG110D-05, verkkokytkin, 5 x RJ45, 10/100/1000 Mbps, työpöytämalli, metallia, musta
SG110D-05-EU EAN 0882658722608

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 5 x RJ-45, asennettavissa seinälle. Rakenna nopea ja luotettava verkko, johon voi kytkeä vaivattomasti tietokoneet, tulostimet, kopiokoneet ja muut laitteet. Ciscon 100-sarjan ei-hallittavat...
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
15
0
226525
€ 64.50
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimetCISCO SG110D-08 8-PORT GIGABIT, Unmanaged, Gigabit Ethernet, 8 x RJ-45 port
SG110D-08-EU EAN 0882658723124

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 8 x RJ-45
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
9
0
225881
€ 67.60
sis. ALV
WLAN antennit2.4GHZ 3DBI/5 GHZ 5DBI LOW
AIR-ANT2535SDW-R= EAN 0882658647161

Short Dual-Band Omni Antenna, 2.4-2.55.15-5.925 GHz, 5 dBi, 50 g
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
226536
€ 70.90
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimetSF110D-16 16-PORT 10/100
SF110D-16-EU EAN 0882658720734

Unmanaged, Fast Ethernet, 16 x RJ-45
0
Seuraava erä: 09.02.2022
49
0
228412
€ 73.90
sis. ALV
POE injektorit ja splitteritPOWER INJECTOR (802.3AF) FOR A
AIR-PWRINJ5= EAN 0882658569142

Aironet Power Injector, 802.3af PoE, 2x RJ-45 101001000Mbps, Spare
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
38
0
226138
€ 89.90
sis. ALV
Cisco lisätarvikkeet32GB SD CARD FOR UCS SERVERS
UCS-SD-32G-S= EAN 0882658721656

Luokitus UHS-II U3, luokka 10. Lue 300 Mt s. Kirjoita 260 Mt s. Tietojen palautusohjelmisto lataamisen kautta
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
8
0
226531
€ 93.50
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimetSF110-16 16-PORT 10/100 SWITCH
SF110-16-EU EAN 0882658721298

Unmanaged, Fast Ethernet, 16 x RJ-45, 16x 100Base-TX 
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
63815
€ 99.90
sis. ALV
WLAN antennitAntenna/DualBand Dipole 2.2dBi/2.4Ghz
AIR-ANTM2050D-R= EAN 0882658035074

Cisco Multiband Swivel-Mount Dipole Antenna - Antenni - ympärisäteilevä
0
Seuraava erä: 10.02.2022
16
0
226547
€ 109.10
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimetSF110-24 24-PORT 10/100
SF110-24-EU EAN 0882658723063

Unmanaged, Fast Ethernet, 24 x RJ-45
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
2
0
225706
€ 117.40
sis. ALV
VoIP puhelimetCISCO IP PHONE 7821
CP-7821-K9= EAN 0882658621840

Supporting two lines, 8.89 cm 3.5 " 396Tyyppi VoIP-puhelin johdolliset • Näyttö yksivärinen, 3.5", 396x162 pikseliä • Liitännät 2x 100Base-TX PoE, 1x RJ-9 headset • Valmiusaika ei...
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
16
0
145774
€ 125.70
sis. ALV
DB9-kaapelitConsole Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-RJ45= EAN 882658213243

Cisco - Sarjakaapeli - RJ-45 uros - DB-9 naaras - 1.8 m malleihin Cisco 28XX, 28XX 2-pair, 28XX 4-pair, 28XX V3PN, Catalyst 2960Refurbished, KunnostettuTämä tuote ei ole uusi, mutta se on kunnostettu ja tarkistettu valmistajan toimesta.
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
33
0
58001
€ 131.50
sis. ALV
SFP - kuituadapteritGigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
CIS#MGBSX1 EAN 4260039342731

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module Minigbic Multi Mode Fiber 220 metriä 62,5 um tai 550 metriä 50 um. LC-liitin.
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
25
0
226538
€ 146.20
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimetSF110D-08HP 8-PORT 10/100 POE
SF110D-08HP-EU EAN 0882658719622

Unmanaged, Fast Ethernet, 8 x RJ-45, PoE
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
1
0
226542
€ 151.50
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimetSG110D-08HP 8-PORT POE GIGABIT
SG110D-08HP-EU EAN 0882658722400

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 8 x RJ-45, PoE
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
227232
€ 156.40
sis. ALV
WLAN antennitMULTI-BAND OUTDOOR LOW-PROFILE
3G-ANTM-OUT-LP= EAN 0882658264924

Multi-Band Outdoor Low-Profile Antenna with 15-ft Cable
0
Seuraava erä: 15.02.2022
0
0
58073
€ 160.00
sis. ALV
VerkkomoduulitModule/TwinGig Converter
CVR-X2-SFP= EAN 0882658132568

Cisco TwinGig Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 2 porttia - 1000Base-X - vaihtomoduuli
0
Seuraava erä: 01.03.2022
14
0
226532
€ 168.20
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimetSG110-16 16-PORT GIGABIT
SG110-16-EU EAN 0882658722738

Unmanaged, Gigabit Ethernet, 16 x RJ-45Cisco Small Business SG110-16Kytkinhallitsematon16 x 101001000räkkiin asennettava
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
226747
€ 170.90
sis. ALV
WLAN antennitMULTI-BAND SWIVEL MOUNT DIPOLE
3G-ANTM1919D= EAN 0882658141362

Multi-Band Swivel Mount Dipole Antenna - Faceplate Mount
0
Seuraava erä: 15.02.2022
0
0
226661
€ 173.50
sis. ALV
VoIP puhelimetCisco 7811 IP -puhelin musta
CP-7811-K9= EAN 0882658781278

tyyppi VoIP-puhelin langallinennäyttö 3,28 ", 384x106 pikseliä, yksivärinenrajapinnat 2x 10 100Base-TX PoE, 1x luuri RJ-9väri mustamitat 207x195x33mmpaino 806gerityispiirteet Soittajan näyttö,...
0
Seuraava erä: 08.02.2022
0
0
58072
€ 175.90
sis. ALV
VerkkomoduulitAdaptor Module/X2>SFP+
CVR-X2-SFP10G= EAN 0882658237300

Cisco OneX Converter Module - X2 lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-X - vaihtomoduuli
0
Seuraava erä: 01.02.2022
6
0
226544
€ 181.40
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimetSF112-24 24-PORT 10/100 SWITCH
SF112-24-EU EAN 0882658722882

WITH GIGABIT UPLINKS IN
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
155
0
50893
€ 182.30
sis. ALV
KuitumoduulitGb Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
CIS#MGBLX1 EAN 0882658262791

Cisco Small Business 1000BASE-LX SFP Transceiver Module Minigbic Single Mode Fiber 10 km. LC-liitin.
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
63827
€ 184.30
sis. ALV
WLAN antennit2.4 GHz 5.0 dBi Omni Ant w/N Connect
AIR-ANT2450V-N= EAN 0882658163517

Cisco Aironet 2.4-2.5 GHz, 5.0 dBi Direct Mount Omnidirectional Antenna with N-male Connector. Azimuth 3dB BW Omni & Elevations 3dB BW 30 degrees.
0
Seuraava erä: 15.02.2022
0
0
225867
€ 187.00
sis. ALV
WLAN antennit2400-2483.5 MHZ 2.0 DBI OMNI
AIR-ANT2420V-N= EAN 0882658233968

Direct Mount omnidirectional antenna, 2.4 - 2.5 GHz, 2.0 dBi
0
Seuraava erä: 03.02.2022
0
0
58086
€ 198.50
sis. ALV
Cisco neuvotteluratkaisutCME License FOR ONE 7942G
SW-CCME-UL-7942= EAN 0882658182884

Communications Manager Express License For One 7942G Phone
0
Seuraava erä: 12.02.2022
0
0
2898374
€ 199.80
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimetCisco Business 250 Desktop Gigabit Smart Switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, DC-Version (CBS250-8T-E-2G)
CBS250-8T-E-2G-EU EAN 0889728293792

CBS250 Smart 8-port GE Ext PS 2x1G Combo - ei palautusoikeuttaCisco Business 250 -sarja 250-8T-E-2G - Kytkin - L3 - Smart - 8 x 101001000 2 x Kombi -SFP - telineeseen asennettava Business 250 -kytkin, 8 101001000 -porttia, 2 gigabitin...
0
Seuraava erä: 03.05.2022
0
0
226860
€ 201.60
sis. ALV
WLAN antennit2.4GHZ 3DBI TRIPLE OMNI ANTENN
AIR-ANT2430V-R= EAN 0882658121326

2.4-GHz 3 dBi Triple Omni Antenna 3 RP-TNC Spare
0
Seuraava erä: 03.02.2022
9
0
226060
€ 213.90
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimetSF220-24 24-PORT 10/100
SF220-24-K9-EU EAN 0882658625008

Small Business SF220-24, Smart Plus, 24x Fast Ethernet, 2x Gigabit Ethernet RJ-45SFP
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
58071
€ 220.10
sis. ALV
Verkkomoduulit100FX SFP on GE SFP Ports f DSBU Switche
GLC-GE-100FX= EAN 746320977003

Cisco 100BASE-FX SFP module for Gigabit Ethernet ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMF
0
Seuraava erä: 02.02.2022
Yhteensä 282 tuotetta.
< edellinen12345