TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX, LC, duplex,multimode,550m
TP-LINK

TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX, LC, duplex,multimode,550m

Tuotekoodi: 58378
  • Valmistajan koodi : TL-SM311LM
  • EAN : 6935364030209

23,70 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 5-7 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
100 kpl
toimitusaika 4-7 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,99 €
Toimitusaika
arvioitu 29.05.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : TL-SM311LM
  • EAN : 6935364030209
  • Tuotteen nimi : TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX, LC, duplex,multimode,550m

TL-SM311LM 50/125um / 62.5/125um Multi-mode, 1.25Gbps, 550m, LC, 850nm

  • Multi-mode MiniGBIC module
  • Compatible with all SFP ports on TP-Link product including JetStream switches, and media converter MC220L.
  • Work with MC200CM with a multi-mode fiber connection
  • Up to 550m range with 50/125 μm multi-mode fiber
  • Up to 275m range with 62.5/125 μm multi-mode fiber

Tuotteen tekniset tiedot

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 850nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Multi-mode Fiber
Fiber Type 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
Max. Cable Length 550m
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Environment Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
TP-LINK Takuuaika: 24 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.

TP-LINK on Kiinalainen verkkotuotteita valmistava yritys. Tuotteisiin kuuluu reitittimet, kytkimet, langattomat laitteet, ADSL-modeemit ja verkkosovittimet.