• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1550nm TX/1310nm RX, 10km
TP-LINK

TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1550nm TX/1310nm RX, 10km

Tuotekoodi: 58379
  • Valmistajan koodi : TL-SM321A
  • EAN : 6935364030513

47,90 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Erittäin hyvä
1 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
1 kpl
toimitusaika 0-2 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
3 kpl
toimitusaika 4-7 arkipäivää
Myymälässä varastoa. Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 02.12.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : TL-SM321A
  • EAN : 6935364030513
  • Tuotteen nimi : TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1550nm TX/1310nm RX, 10km

TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km

Mahdollistaa signaalien lähetyksen kuidussa molempiin suuntiin eri aaltopituuksilla.

9/125µm. 1.25Gbps. 1550nm/1310nm. 3.3V.
Myymäläpakkaus.

Laitteen tyyppi: SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Koko tai muoto: Vaihtomoduuli
 Verkkoyhteydet
Liitettävyystekniikka: Langallinen
Kaapelointityyppi: 1000Base-BX
Tiedonsiirtoprotokolla: GigE
Tiedonsiirtonopeus: 1.25 Gbit/s
Optinen aallonpituus: 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Enimmäissiirtoetäisyys: 10 km
Yhteensopivuusstandardit: IEEE 802.3z
 Laajennus / Kytkeytyvyys
Liitännät: 1 x Ethernet 1000Base-BX - LC single-mode x 2
Yhteensopivat korttipaikat: 1 x SFP (mini-GBIC)

Tuotteen tekniset tiedot

Spotlight:
- WDM Bi-Directional SFP Module
- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving

TP-LINK´s TL-SM321A adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability.

- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber
- TX: 1550nm / RX: 1310nm
- Internal +3.3V Power Supply
- In pairs with TL-SM321B
- Plug-and-Play
- Suitable: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the other equivalent devices

TP-LINK Takuuaika: 24 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.

TP-LINK on Kiinalainen verkkotuotteita valmistava yritys. Tuotteisiin kuuluu reitittimet, kytkimet, langattomat laitteet, ADSL-modeemit ja verkkosovittimet.