• Jatka kassalle
/products/t/1125/LC_SC_duplex_kuitukaapelit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 39 tuotetta.
Yhteensä 39 tuotetta.
< edellinenseuraava >
167787
21,40 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 21.01.2019
0
48454
22,90 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.11.2018
0
999510
Valokuitukytkentäkaapeli SC/LC/MM 62.5/125 LSZH DUPLEX Multimode 1M
SUOMEN ADDON SUO#305641

Valokuitukaapeli tietoliikenne- ja paikallisverkkokäyttöön.Kuitukytkimet, palvelimet, ristikytkennät ym.- monimuoto multimode- 62.5125µm - OM1- Duplex- LSZH
24,90 €
sis. ALV
0
48461
24,90 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.11.2018
0
48457
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m
LCSC-2M EAN 7340004612995

25,60 €
sis. ALV
0
89411
26,40 €
sis. ALV
0
48458
26,40 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.11.2018
0
89415
26,90 €
sis. ALV
0
48459
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m
LCSC-3M EAN 7340004613008

27,10 €
sis. ALV
0
167449
27,40 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 28.01.2019
0
48462
28,20 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 27.12.2018
0
48469
28,20 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 03.12.2018
0
89418
28,60 €
sis. ALV
0
89420
29,80 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.11.2018
0
89409
31,00 €
sis. ALV
0
167749
32,00 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.11.2018
0
89421
33,90 €
sis. ALV
0
89416
35,50 €
sis. ALV
0
89413
37,00 €
sis. ALV
0
89410
40,20 €
sis. ALV
0
89417
43,20 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.11.2018
0
Yhteensä 39 tuotetta.
< edellinenseuraava >
?>