• Jatka kassalle
/products/t/163/POE_injektorit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 28 tuotetta.
Yhteensä 28 tuotetta.
< edellinenseuraava >
 7340004695745
298852
DELTACO testityökalu POE (power over ethernet), musta
POE-101 EAN 7340004695745

Testityökalu, jolla tarkistat, että esim. kytkin, jossa on POE syöttää virtaa tai että verkkokaapeli toimii, niinkuin pitääkin.
8,50 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 0810354022968
1135393
POE Injector, 15VDC, 12W
UBIQUITI NETWORKS POE-15-12W EAN 0810354022968

LAN 2x 100Base-TX
14,50 €
sis. ALV
0
 0810354023033
1135394
Poe Injector 24V 24W
UBIQUITI NETWORKS POE-24-24W EAN 0810354023033

LAN 2x 100Base-TX
19,90 €
sis. ALV
0
 0810354021220
1268005
POE-48-24W
UBIQUITI NETWORKS POE-48-24W EAN 0810354021220

LAN 2x 100Base-TX
22,00 €
sis. ALV
0
 0810354023040
1135395
POE Inject 24V/24W Gigabit P.
UBIQUITI NETWORKS POE-24-24W-G EAN 0810354023040

LAN 2x 1000Base-T
22,70 €
sis. ALV
0
 0810354023118
1322156
Net Adapter Ubiquiti POE-50-60W PoE Injektor
UBIQUITI POE-50-60W EAN 0810354023118

LAN 2x 1000Base-T
24,00 €
sis. ALV
0
 0810354021190
1209984
PoE Injector 24V 12W Gbit
UBIQUITI NETWORKS POE-24-12W-G EAN 0810354021190

24VDC 0.5A, RJ-45LAN 2x 1000Base-T
24,80 €
sis. ALV
0
 0790069341335
163871
1-PORT GIGABIT POE INJECTOR
D-LINK DPE-101GI EAN 0790069341335

1-porttinen Gigabit PoE Injector, 2x 101001000 Mbps TP, Half-Full-Duplex, IEEE 802.33u3ab yhteensopiva, enintään 19,2 wattia lähtöteho, 48V DC virtalähdettä nastat 4, 5, 7, 8
28,90 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 4016032279303
223051
DIGITUS POE INJECTOR, 802.3AF
ASSMANN/DIGITUS DN-95102 EAN 4016032279303

Reduce cabling for Wireless APs, IP Phone and any PoE-ready deviceTechnical details-  Complies with the 802.3af PoE standard-  48V output voltage, 15.4 Watt-  LANRJ45 input jack-  LANRJ45 output jack-...
30,40 €
sis. ALV
0
 6935364030490
18090
TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) vastaanotin 5V/12V
TP-LINK 6935364030490 EAN 6935364030490

Power Over Ethernet PoE vastaanotin virransyötön siirtoon TP-kaapelista yksiköihin, joista puuttuu PoE-tuki. Käyttö yhdessä PoE injectorin tai PoE-kytkimen kanssa. Mitat 81x52x24mm
32,70 €
sis. ALV
0
 0710931505146
257626
GIGABIT POWER OVER ETHERNET
TRENDNET TPE-113GI EAN 0710931505146

Full Duplex Gigabit speeds supported Use non-PoE switches to network PoE devices at distances of up to 100 meters 328 feet Save on installation and equipment costs Create an integrated PoE and non-PoE Gigabit network
36,40 €
sis. ALV
0
 6935364030506
26919
TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) injektor 5V/12V lähetin
TP-LINK 6935364030506 EAN 6935364030506

Power Over Ethernet PoE -lähetin yksiköille, joille ei ole PoE-tukea. Sopii 5V ja 12V. Käyttö yhdessä PoE-vastaanottimen tai PoE-kytkimen kanssa. Mitat 81x52x24mm.
39,70 €
sis. ALV
0
 6935364030551
26920
TP-LINK PoE lähetin/vastaanotin, 48V sisään, 5/9/12V ulos
TP-LINK 6935364030551 EAN 6935364030551

Mahdollistaa virransyötön verkkokaapeleissa valvontakameroihin, tukiasemiin ja muihin yksiköihin.Mitat LxSxK 52x81x24mm.
41,50 €
sis. ALV
0
 0790069416668
1134031
D-LINK PoE Gigabit injector for PoE/PoE+, 10/100/1000Mbps, 32W, white
DPE-301GI EAN 0790069416668

D-Link PoE Gigabit injektori PoEPoE, 101001000Mbps, 32W, valkoinenDPE-301GI tarjoaa kompaktin, tehokkaan ja kustannustehokkaan ratkaisun PoEPoE laitteille, joka antaa sinulle maksimaalisen joustavuuden sen sijoitukseen...
42,30 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 4711213683787
30093
PLANET PoE IEEE802.3af Injector 10/100/100BaseT
PLANET POE-152 EAN 4711213683787

The POE-152 is an IEEE 802.3af Power over Ethernet Injector which provides DC 48V over Ethernet cables. The POE-152 IEEE 802.3af Power over Ethernet Injector inserts DC Voltage into Cat.5 cable, allowing the cable between the Injector...
49,60 €
sis. ALV
0
 7333048002563
298863
Kompakti magnettikortin lukija, USB-käyttöliittymä, raide 1+2+3, mu
CMSR-33-USB EAN 7333048002563

Magneettikortinlukija esim. kassajärjestelmään. USB-liitäntä. Kortti voidaan lukea kahdesta eri suunnasta.MitatLxSxK 105x35,9x33,4mm.
65,80 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 0836854032641
30091
Planet PoE IEEE802.3af 4-port Hub
PLANET POE-400 EAN 0836854032641

The IEEE 802.3af Injector Hub and equipment installationFor the places hard to find the power inlet, the POE-400 provides the easiest way to power your Ethernet devices, such as PLANET IEEE 802.3af Power over Ethernet Splitter POE-152S...
83,80 €
sis. ALV
0
 4015867158876
45064
POI-2001 Gigabit PoE Injektor
LEVELONE LEV#552035 EAN 4015867158876

It will be up to 15.4W via PoE 802.3af transferred Supports 101001000Mbps LAN environments
95,40 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 01.03.2018
 767035190617
166899
Allied PoE virransyöttäjä, Gigabit Ethernet 10/100/1000TX,IEEE 802.3af
ALLIED TELESIS AT-6101G-50 EAN 767035190617

Power Over Ethernet PoE lähetin, jolla voit lähettää virtaa ethernetkaapelissa ethernet-laitteisiin, joissa on PoE tuki, kuten joissakin verkkokameroissa, IP-puhelimissa jne.Mukana virtakaapeli sekä käyttöohje.Mitat LxSxK 65x140x36mm.
109,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 30.03.2018
 4711213685934
95991
129,40 €
sis. ALV
0
 4015867158111
45063
LEVELONE POI-3000 GIGABIT
LEVELONE LEV#552033 EAN 4015867158111

INJEKTOR PoE HIGH POWER 30W IN
155,30 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 02.03.2018
 7333048015006
1335412
Industrial Full Gigabit 6Port POE Switch
IPS33064PF EAN 7333048015006

Teollinen 6-porttinen PoE-kytkin, 30 W, 4 x RJ45 GBLAN, 2 x Gigabit SFP LC -porttia, 20 km, 1310 nm, 802.3afat, mustaIPS33064PFM SHR on teollinen PoE-kytkin, joka on luotu takaamaan teollisissa ratkaisuissa vaadittu toimintavarmuus....
219,90 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 7333048014993
1335411
Industrial Full Gigabit 5Port POE Switch
IPS33054PF EAN 7333048014993

Teollinen 5-porttinen PoE-kytkin, 30 W, IP40, 4 x RJ45 GBLAN, 1 x Gigabit SFP LC -portti, 20 km, 1310 nm, 802.3afat, mustaTeollinen PoE-kytkin, jossa on neljä GBLAN-porttia ja Gigabit SFP -portti teollisia 10Base-T-, 100BaseTX- ja...
232,40 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 7333048014955
1335410
Teollinen PoE-kytkin, 6xRJ45, 2xSFP, 100Mbps, IP40, 30W, musta
ONV-IPS31084PF EAN 7333048014955

8-porttinen 10100 Mbpsn teollinen PoE-kytkin, jossa on neljä PoE-RJ45 porttia, kaksi 10100 SFP-porttia sekä kaksi adaptiivista RJ45-porttia.ONV-IPS31084PF-kytkimen komponentit on käyty läpi tarkkaan, jotta ne...
242,20 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 790069331459
92466
D-Link indoor 802.11a/b/g/n Unified Access Point with PoE, Langattoman verkon liityntäpiste - 802.11 a/b/g/n.
D-LINK DWL-8600AP EAN 790069331459

Langattoman verkon liityntäpiste - 802.11 abgnVuonhallinta, latauksen tasaaminen load balancing, Syslog tuki, automaattinen varmistus, MAC-osoitesuodatus, Langattoman jakelusysteemin WDS tuki, MIMO teknologia, Wi-Fi Multimedia WMM tuki,...
452,00 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 08.03.2018
Yhteensä 28 tuotetta.
< edellinenseuraava >