• Jatka kassalle
/products/t/163/POE_injektorit_ja_splitterit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 17 tuotetta.
Yhteensä 17 tuotetta.
< edellinenseuraava >
298852
DELTACO testityökalu POE (power over ethernet), musta
POE-101 EAN 7340004695745

Testityökalu, jolla tarkistat, että esim. kytkin, jossa on POE syöttää virtaa tai että verkkokaapeli toimii, niinkuin pitääkin.
9,00 €
sis. ALV
0
1135393
Ubiquiti PoE-15 Passive PoE Adapter EU, 15V 0.8A, grounding/ESD protection, 12W
UBIQUITI POE-15-12W EAN 0810354022968

Device ProtectionPoE Adapters are highly reliable, and when used with Ubiquiti TOUGHCable, they provide earth grounding and surge protection to help protect against electrostatic discharge ESD events.Seamless airGateway CompatibilityThe...
14,70 €
sis. ALV
0
1135394
Poe Injector 24V 24W
UBIQUITI POE-24-24W EAN 0810354023033

LAN 2x 100Base-TXDevice ProtectionPoE Adapters are highly reliable, and when used with Ubiquiti TOUGHCable, they provide earth grounding and surge protection to help protect against electrostatic discharge ESD events.Seamless airGateway...
16,80 €
sis. ALV
0
1209984
Ubiquiti PoE-porttimoduuli, Gigabit Ethernet, 24 V, musta
UBIQUITI POE-24-12W-G EAN 0810354021190

Ubiquiti PoE-porttimoduuli, Gigabit Ethernet, 24 V, mustaSovitin, joka lisää Ubiquitin tuotteeseen PoE-portteja. Tuote tukee 24 voltin jännitettä, ja sen voi tarvittaessa asentaa seinälle erikseen hankittavalla...
23,60 €
sis. ALV
0
1268005
POE-48-24W
UBIQUITI POE-48-24W EAN 0810354021220

LAN 2x 100Base-TX
24,80 €
sis. ALV
0
223051
DIGITUS POE INJECTOR, 802.3AF
ASSMANN/DIGITUS DN-95102 EAN 4016032279303

Reduce cabling for Wireless APs, IP Phone and any PoE-ready deviceTechnical details-  Complies with the 802.3af PoE standard-  48V output voltage, 15.4 Watt-  LANRJ45 input jack-  LANRJ45 output jack-...
26,10 €
sis. ALV
0
1135395
Ubiquiti PoE Injector 24VDC, 24W, Gbit
UBIQUITI POE-24-24W-G EAN 0810354023040

LAN 2x 1000Base-TAF-5X Ubiquiti Networks offers Power over Ethernet PoE Adapters to power a variety of Ubiquiti products. The PoE Adapters are compatible with most Ubiquiti PoE devices, including- airFiber®- airMAX®-...
26,20 €
sis. ALV
0
163871
1-PORT GIGABIT POE INJECTOR
D-LINK DPE-101GI EAN 0790069341335

1-porttinen Gigabit PoE Injector, 2x 101001000 Mbps TP, Half-Full-Duplex, IEEE 802.33u3ab yhteensopiva, enintään 19,2 wattia lähtöteho, 48V DC virtalähdettä nastat 4, 5, 7, 8
26,30 €
sis. ALV
0
1322156
Net Adapter Ubiquiti POE-50-60W PoE Injektor
UBIQUITI POE-50-60W EAN 0810354023118

LAN 2x 1000Base-T
28,10 €
sis. ALV
0
257626
GIGABIT POWER OVER ETHERNET
TRENDNET TPE-113GI EAN 0710931505146

Full Duplex Gigabit speeds supported Use non-PoE switches to network PoE devices at distances of up to 100 meters 328 feet Save on installation and equipment costs Create an integrated PoE and non-PoE Gigabit network
28,50 €
sis. ALV
0
26919
TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) injektor 5V/12V lähetin
TP-LINK 6935364030506 EAN 6935364030506

Power Over Ethernet PoE -lähetin yksiköille, joille ei ole PoE-tukea. Sopii 5V ja 12V. Käyttö yhdessä PoE-vastaanottimen tai PoE-kytkimen kanssa. Mitat 81x52x24mm.
33,30 €
sis. ALV
0
26920
TP-LINK PoE lähetin/vastaanotin, 48V sisään, 5/9/12V ulos
TP-LINK 6935364030551 EAN 6935364030551

Mahdollistaa virransyötön verkkokaapeleissa valvontakameroihin, tukiasemiin ja muihin yksiköihin.Mitat LxSxK 52x81x24mm.
34,80 €
sis. ALV
0
1134031
D-LINK PoE Gigabit injector for PoE/PoE+, 10/100/1000Mbps, 32W, white
DPE-301GI EAN 0790069416668

D-Link PoE Gigabit injektori PoEPoE, 101001000Mbps, 32W, valkoinenDPE-301GI tarjoaa kompaktin, tehokkaan ja kustannustehokkaan ratkaisun PoEPoE laitteille, joka antaa sinulle maksimaalisen joustavuuden sen sijoitukseen...
37,30 €
sis. ALV
0
1335411
Industrial Full Gigabit 5Port POE Switch
IPS33054PF EAN 7333048014993

Teollinen 5-porttinen PoE-kytkin, 30 W, IP40, 4 x RJ45 GBLAN, 1 x Gigabit SFP LC -portti, 20 km, 1310 nm, 802.3afat, mustaTeollinen PoE-kytkin, jossa on neljä GBLAN-porttia ja Gigabit SFP -portti teollisia 10Base-T-, 100BaseTX- ja...
151,20 €
sis. ALV
0
1335410
Teollinen PoE-kytkin, 6xRJ45, 2xSFP, 100Mbps, IP40, 30W, musta
ONV-IPS31084PF EAN 7333048014955

8-porttinen 10100 Mbpsn teollinen PoE-kytkin, jossa on neljä PoE-RJ45 porttia, kaksi 10100 SFP-porttia sekä kaksi adaptiivista RJ45-porttia.ONV-IPS31084PF-kytkimen komponentit on käyty läpi tarkkaan, jotta ne...
160,60 €
sis. ALV
0
1335412
Industrial Full Gigabit 6Port POE Switch
IPS33064PF EAN 7333048015006

Teollinen 6-porttinen PoE-kytkin, 30 W, 4 x RJ45 GBLAN, 2 x Gigabit SFP LC -porttia, 20 km, 1310 nm, 802.3afat, mustaIPS33064PFM SHR on teollinen PoE-kytkin, joka on luotu takaamaan teollisissa ratkaisuissa vaadittu toimintavarmuus....
236,50 €
sis. ALV
0
92466
D-Link indoor 802.11a/b/g/n Unified Access Point with PoE, Langattoman verkon liityntäpiste - 802.11 a/b/g/n.
D-LINK DWL-8600AP EAN 790069331459

Langattoman verkon liityntäpiste - 802.11 abgnVuonhallinta, latauksen tasaaminen load balancing, Syslog tuki, automaattinen varmistus, MAC-osoitesuodatus, Langattoman jakelusysteemin WDS tuki, MIMO teknologia, Wi-Fi Multimedia WMM tuki,...
452,00 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 05.10.2018
Yhteensä 17 tuotetta.
< edellinenseuraava >
?>