10G SFP+ Fiber Transceiver WDM SM 20 km Tx:1330nm, Rx:1270
PLANET

10G SFP+ Fiber Transceiver WDM SM 20 km Tx:1330nm, Rx:1270

Tuotekoodi: 1251168
  • Valmistajan koodi : MTB-LB20
  • EAN : 4711605280358

145,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Myös rahoitus
Osamaksusopimukset noin: 17,36 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:5,01 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 3-5 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
4 kpl
toimitusaika 2-5 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,99 €
Toimitusaika
arvioitu 30.07.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : MTB-LB20
  • EAN : 4711605280358
  • Tuotteen nimi : 10G SFP+ Fiber Transceiver WDM SM 20 km Tx:1330nm, Rx:1270

PLANET 10G SFP+ Fiber Transceiver, (WDM, TX:1330nm, RX:1270nm) - 20KM


PLANET MTB-LB20 on 10GBase-LR SFP+ WDM singlemode moduli
kaikkiin SFP+ standardin mukaisiin väyläpaikkoihin
kytkimissä, verkkokorteissa sekä reitittimissä. Moduli on
varustettu DDM-diagnosointiominaisuuksilla. Vastapariksi
PLANET MTB-LA20.

Tekniset tiedot:
• Complies with the IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet
Standard
• Tx: 1330nm / Rx: 1270nm
• SFP+ multi-source agreement compliant
• Connector: Simplex LC (UPC)
• SFF-8472 diagnostic monitoring interface for optical
transceivers
• For established fiber link distance up to 20km over single
9/125um single-mode fiber cable
• Plug and Play Installation

PLANET Takuuaika: 12 kk

Takuutapauksissa ole yhteydessä ensisijaisesti jälleenmyyjään saadaksesi lisätietoa takuu- tai huoltokorjausvaihtoehdoista.

PLANET on IP-pohjaisten verkkotuotteiden ja ratkaisujen valmistaja pienille ja keskisuurille yrityksille. PLANET suunnittelee innovatiivisia IP ratkaisuja data-, puhe-ja video käyttöön.