Datolink Ltd

SFP+ 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible

Tuotekoodi: 3967130
  • Valmistajan koodi : DAT#J9150E

109,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Myös rahoitus
Osamaksusopimukset noin: 15,71 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Leasing/vuokraus:3,77 €/kk ALV 0%, kun sopimusaika on 36 kk.
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 3-5 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
10 kpl
toimitusaika 2-5 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 6,99 €
Toimitusaika
arvioitu 03.06.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DAT#J9150E
  • Tuotteen nimi : SFP+ 10GBase-SR MM 300m, 850nm Multimode, 10G, LC, DDM, HP/Aruba Compatible


(Tarviketuote) DTL-J9150E on 10 Gigabitin monimuoto (multimode) SFP+ moduli
DDM-tuella, joka toimii kaikissa SFP+ standardin mukaisissa
tietoliikennelaitteissa. Moduli on varustettu duplex LC-
liittimillä.

Moduli vastaa tekniseltä toiminnallisuudeltaan HP/Aruba
J9150E / J9150D SFP+ modulia. Modulia voidaan käyttää myös
muissa kytkin/mediamuunnin/reititin/tukiasema-laitteissa,
jotka eivät erikoiskoodausta vaadi.

Tekniset tiedot:
• Hot pluggable

Datolink Ltd Takuuaika: 12 kk takuu