SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM
Datolink Ltd

SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DDM

Tuotekoodi: 502836
  • Valmistajan koodi : DTS8512L-CDS5

49,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
0 kpl voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
toimitusaika 6-14 arkipäivää
Saatavuus Verkkokaupassa
45 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää Keskusvarastolla varastoa
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 4,99 €
Toimitusaika
arvioitu 07.03.2024
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut